מכללת יפו תל אביב ודקר
שכונה בתל אביב-יפו · 2 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 5,790 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 48.8% (ארצי 37.8%), עלייה של 5.2 נקודות מאז 2022; הרשימה המשותפת הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | מכללת יפו תל אביב ודקר | תל אביב-יפו | ישראל |
|---|---|---|---|
| הרשימה המשותפת | 22.5% | 3.1% | 8.8% |
| הדמוקרטים | 21.3% | 21.3% | 6.4% |
| ישר! | 14.9% | 27.4% | 16.1% |
| הליכוד | 13.5% | 14.1% | 20.5% |
| ביחד | 8.1% | 16.9% | 9.3% |
| רע״ם | 6.5% | 1.0% | 5.9% |
| ישראל ביתנו | 4.5% | 5.1% | 5.9% |
| הציונות הדתית וזהות | 2.2% | 2.0% | 5.1% |
| עוצמה יהודית | 2.2% | 2.2% | 5.7% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 1.7% | 2.3% | 2.7% |
| ש״ס | 1.2% | 2.5% | 5.3% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.9% | 1.2% | 1.7% |
| יהדות התורה | 0.1% | 0.5% | 5.5% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.4% | 0.3% | 0.8% |
| גוש ביבי | 20.1% | 22.6% | 44.0% |
| גוש השינוי | 48.8% | 70.7% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 29.0% | 4.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 1.8% | 2.3% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 60.2% | 65.4% | 78.0% |
| קולות כשרים | 2,155 | 309,040 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 39.0% | 38.8% | 8.7% | 12.0% | 46.6% | 1,374 | ש״ס 20.2% |
| 2009 | 53.3%▲14.3 | 29.1%▼9.6 | 14.3%▲5.6 | 0.3%▼11.7 | 45.3% | 1,352 | הליכוד 19.7% |
| 2013 | 44.5%▼8.8 | 33.4%▲4.3 | 17.0%▲2.7 | 2.1%▲1.8 | 50.0% | 1,509 | הליכוד ביתנו 21.5% |
| 2015 | 39.0%▼5.5 | 28.7%▼4.7 | 23.1%▲6.2 | 8.3%▲6.3 | 56.6% | 1,737 | הרשימה המשותפת 23.1% |
| אפר׳ 2019 | 42.6%▲3.6 | 40.0%▲11.3 | 12.8%▼10.3 | 3.6%▼4.7 | 52.9% | 2,212 | הליכוד 26.9% |
| ספט׳ 2019 | 34.8%▼7.8 | 39.3%▼0.6 | 17.9%▲5.0 | 7.4%▲3.8 | 54.1% | 2,311 | כחול לבן 24.6% |
| 2020 | 37.4%▲2.6 | 41.3%▲1.9 | 20.8%▲2.9 | – | 54.6% | 2,346 | הליכוד 28.3% |
| 2021 | 34.9%▼2.5 | 47.3%▲6.1 | 16.2%▼4.5 | – | 47.6% | 1,826 | הליכוד 24.6% |
| 2022 | 32.5%▼2.4 | 43.6%▼3.7 | 22.8%▲6.6 | 0.0% | 50.8% | 1,932 | הליכוד 20.9% |
| 2026 | 20.1%▼12.4 | 48.8%▲5.2 | 29.0%▲6.1 | 1.8%▲1.8 | 60.2% | 2,155 | הרשימה המשותפת 22.5% |
אזורים סטטיסטיים (2)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 721 | חילוני | 2,160 | הערכה (אזור 731) | 39.5% | 46.0% | 11.1% |
| 722 | חילוני | 3,630 | 2,155 | 20.1% | 48.8% | 29.0% |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.