תל ברוך
שכונה בתל אביב-יפו · 2 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 3,100 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 84.6% (ארצי 37.8%), עלייה של 2.2 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | תל ברוך | תל אביב-יפו | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 37.4% | 27.4% | 16.1% |
| הדמוקרטים | 21.1% | 21.3% | 6.4% |
| ביחד | 20.4% | 16.9% | 9.3% |
| הליכוד | 7.4% | 14.1% | 20.5% |
| ישראל ביתנו | 5.6% | 5.1% | 5.9% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.4% | 2.3% | 2.7% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.5% | 1.2% | 1.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 1.4% | 2.0% | 5.1% |
| עוצמה יהודית | 1.2% | 2.2% | 5.7% |
| הרשימה המשותפת | 0.6% | 3.1% | 8.8% |
| רע״ם | 0.4% | 1.0% | 5.9% |
| ש״ס | 0.3% | 2.5% | 5.3% |
| יהדות התורה | 0.1% | 0.5% | 5.5% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.1% | 0.3% | 0.8% |
| גוש ביבי | 11.9% | 22.6% | 44.0% |
| גוש השינוי | 84.6% | 70.7% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 1.0% | 4.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 2.4% | 2.3% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 78.6% | 65.4% | 78.0% |
| קולות כשרים | 1,840 | 309,040 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 13.5% | 70.8% | 0.2% | 14.2% | 73.2% | 3,691 | קדימה 41.3% |
| 2009 | 23.7%▲10.2 | 72.7%▲1.9 | 0.7%▲0.5 | 1.1%▼13.1 | 73.2% | 2,906 | קדימה 42.7% |
| 2013 | 18.2%▼5.4 | 76.9%▲4.2 | 0.5%▼0.2 | 1.7%▲0.7 | 76.8% | 3,220 | יש עתיד 30.0% |
| 2015 | 18.3%▲0.1 | 74.9%▼2.0 | 0.5%±0.0 | 6.1%▲4.4 | 77.7% | 3,790 | המחנה הציוני 45.7% |
| אפר׳ 2019 | 19.5%▲1.2 | 77.2%▲2.4 | 0.6%▲0.1 | 2.5%▼3.7 | 77.1% | 3,406 | כחול לבן 59.9% |
| ספט׳ 2019 | 16.9%▼2.6 | 77.9%▲0.6 | 0.6%±0.0 | 4.4%▲1.9 | 76.0% | 3,363 | כחול לבן 57.2% |
| 2020 | 18.7%▲1.8 | 80.1%▲2.2 | 1.1%▲0.5 | – | 74.3% | 3,330 | כחול לבן 64.8% |
| 2021 | 17.3%▼1.4 | 81.2%▲1.0 | 0.4%▼0.7 | – | 75.0% | 2,313 | יש עתיד 32.0% |
| 2022 | 16.0%▼1.3 | 82.4%▲1.2 | 0.5%▲0.1 | 0.0% | 72.9% | 1,884 | יש עתיד 44.7% |
| 2026 | 11.9%▼4.1 | 84.6%▲2.2 | 1.0%▲0.6 | 2.4%▲2.4 | 78.6% | 1,840 | ישר! 37.4% |
אזורים סטטיסטיים (2)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 212 | חילוני | 1,720 | הערכה (אזור 211) | 11.7% | 86.1% | 0.2% |
| 213 | חילוני | 1,380 | 1,840 | 11.9% | 84.6% | 1.0% |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.