צמרות איילון
שכונה בתל אביב-יפו · 2 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 2,520 (מפקד 2022) · הצגה במפה
התוצאות מתחילות ב-אפר׳ 2019: בבחירות קודמות לא מוקמה קלפי באזורים האלה.
2026: גוש השינוי 67.3% (ארצי 37.8%), עלייה של 2.5 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | צמרות איילון | תל אביב-יפו | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 37.9% | 27.4% | 16.1% |
| הליכוד | 23.5% | 14.1% | 20.5% |
| ביחד | 12.9% | 16.9% | 9.3% |
| הדמוקרטים | 10.8% | 21.3% | 6.4% |
| ישראל ביתנו | 5.8% | 5.1% | 5.9% |
| עוצמה יהודית | 2.9% | 2.2% | 5.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 2.4% | 2.0% | 5.1% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 1.7% | 2.3% | 2.7% |
| ש״ס | 0.7% | 2.5% | 5.3% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.6% | 1.2% | 1.7% |
| רע״ם | 0.4% | 1.0% | 5.9% |
| הרשימה המשותפת | 0.2% | 3.1% | 8.8% |
| יהדות התורה | 0.2% | 0.5% | 5.5% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.0% | 0.2% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.3% | 0.8% |
| גוש ביבי | 30.3% | 22.6% | 44.0% |
| גוש השינוי | 67.3% | 70.7% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.6% | 4.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 1.8% | 2.3% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 74.0% | 65.4% | 78.0% |
| קולות כשרים | 1,315 | 309,040 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| אפר׳ 2019 | 30.3% | 65.4% | 0.5% | 3.7% | 74.4% | 757 | כחול לבן 55.7% |
| ספט׳ 2019 | 30.1%▼0.1 | 62.5%▼2.8 | 0.4%▼0.1 | 6.6%▲2.9 | 73.6% | 777 | כחול לבן 51.4% |
| 2020 | 31.7%▲1.6 | 67.9%▲5.4 | 0.3%▼0.1 | – | 73.3% | 798 | כחול לבן 56.1% |
| 2021 | 31.4%▼0.3 | 67.9%±0.0 | 0.1%▼0.1 | – | 74.2% | 841 | יש עתיד 28.8% |
| 2022 | 33.3%▲1.9 | 64.8%▼3.1 | 0.8%▲0.6 | 0.0% | 72.6% | 914 | יש עתיד 36.3% |
| 2026 | 30.3%▼3.0 | 67.3%▲2.5 | 0.6%▼0.2 | 1.8%▲1.8 | 74.0% | 1,315 | ישר! 37.9% |
אזורים סטטיסטיים (2)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1427 | הערכה (אזור 1426) | 10.7% | 85.7% | 1.2% | ||
| 1428 | חילוני | 2,520 | 1,315 | 30.3% | 67.3% | 0.6% |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.