שכונה 5

שכונה בתל שבע · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 3,070 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: המפלגות הערביות 98.8% (ארצי 14.7%), עלייה של 2.4 נקודות מאז 2022; רע״ם הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 6.2%2009: מחנה נתניהו 1.6%2013: מחנה נתניהו 6.3%2015: מחנה נתניהו 2.1%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 2.7%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 0.8%2020: מחנה נתניהו 0.5%2021: מחנה נתניהו 2.2%2022: מחנה נתניהו 1.3%2026: מחנה נתניהו 0.2%2006: המחנה שמולו 28.3%2009: המחנה שמולו 7.0%2013: המחנה שמולו 1.9%2015: המחנה שמולו 4.3%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 6.9%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 2.5%2020: המחנה שמולו 0.5%2021: המחנה שמולו 1.9%2022: המחנה שמולו 1.8%2026: המחנה שמולו 0.5%2006: מפלגות ערביות 60.7%2009: מפלגות ערביות 87.6%2013: מפלגות ערביות 89.3%2015: מפלגות ערביות 91.6%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 87.7%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 95.9%2020: מפלגות ערביות 98.3%2021: מפלגות ערביות 95.1%2022: מפלגות ערביות 96.4%2026: מפלגות ערביות 98.8%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהשכונה 5תל שבעישראל
רע״ם88.3%89.8%5.9%
הרשימה המשותפת10.5%9.1%8.8%
הדמוקרטים0.4%0.3%6.4%
הליכוד0.1%0.1%20.5%
ש״ס0.1%0.1%5.3%
ביחד0.1%0.0%9.3%
ישראל ביתנו0.0%0.0%5.9%
הציונות הדתית וזהות0.0%0.0%5.1%
ישר!0.0%0.0%16.1%
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%1.7%
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%0.2%
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%0.0%
עוצמה יהודית0.0%0.0%5.7%
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%0.0%
יהדות התורה0.0%0.0%5.5%
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%2.7%
רשימות אחרות0.4%0.4%0.8%
גוש ביבי0.2%0.3%44.0%
גוש השינוי0.5%0.4%37.8%
המפלגות הערביות98.8%98.9%14.7%
לא התחייבו לגוש0.0%0.0%2.8%
אחוז הצבעה79.6%81.2%78.0%
קולות כשרים6,52910,2655,690,682

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
20066.2%28.3%60.7%2.0%45.4%801רע״ם-תע״ל 55.3%
20091.6%▼4.67.0%▼21.387.6%▲26.90.0%▼2.029.3%185רע״ם-תע״ל 81.6%
20136.3%▲4.71.9%▼5.289.3%▲1.71.1%▲1.145.2%270רע״ם-תע״ל 75.2%
20152.1%▼4.24.3%▲2.591.6%▲2.30.2%▼0.946.1%1,082הרשימה המשותפת 91.6%
אפר׳ 20192.7%▲0.66.9%▲2.587.7%▼3.80.6%▲0.429.3%1,004רע״ם-בל״ד 75.9%
ספט׳ 20190.8%▼1.82.5%▼4.495.9%▲8.10.3%▼0.353.8%1,896הרשימה המשותפת 95.9%
20200.5%▼0.30.5%▼2.098.3%▲2.4–55.1%2,042הרשימה המשותפת 98.3%
20212.2%▲1.71.9%▲1.495.1%▼3.2–44.7%1,358רע״ם 82.9%
20221.3%▼1.01.8%▼0.196.4%▲1.20.0%52.3%3,110רע״ם 78.1%
20260.2%▼1.00.5%▼1.398.8%▲2.40.0%±0.079.6%6,529רע״ם 88.3%

אזורים סטטיסטיים (1)

אזוררוב משקי הביתתושבים (2022)קולות כשרים 2026גוש ביביגוש השינויהמפלגות הערביות
1דתי3,0706,5290.2%0.5%98.8%

הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.