תל שבע
סמל למ״ס 1054 · בדואים בדרום · יישוב עירוני ערבי · מחוז הדרום · אוכלוסייה 22,760 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: המפלגות הערביות 98.9% (ארצי 14.7%), עלייה של 2.1 נקודות מאז 2022; רע״ם הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | תל שבע | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| רע״ם | 89.8% | 5.9% | 983191 | 25 מתוך 1,19225 מתוך 3625 מתוך 261 |
| הרשימה המשותפת | 9.1% | 8.8% | 917497 | 112 מתוך 1,19210 מתוך 3610 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 0.3% | 6.4% | 103114 | 1,040 מתוך 1,19220 מתוך 36215 מתוך 261 |
| הליכוד | 0.1% | 20.5% | 1173 | 1,156 מתוך 1,19226 מתוך 36249 מתוך 261 |
| ש״ס | 0.1% | 5.3% | 323731 | 744 מתוך 1,19211 מתוך 36164 מתוך 261 |
| ישר! | 0.0% | 16.1% | ––– | ––– |
| ביחד | 0.0% | 9.3% | ––– | ––– |
| ישראל ביתנו | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| עוצמה יהודית | 0.0% | 5.7% | ––– | ––– |
| הציונות הדתית וזהות | 0.0% | 5.1% | ––– | ––– |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 1.7% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 2.7% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.4% | 0.8% | 602362 | 372 מתוך 1,19226 מתוך 3681 מתוך 261 |
| גוש ביבי | 0.3% | 44.0% | 3172 | 1,137 מתוך 1,19221 מתוך 36246 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 0.4% | 37.8% | 2235 | 1,167 מתוך 1,19225 מתוך 36246 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 98.9% | 14.7% | 998998 | 5 מתוך 1,1924 מתוך 364 מתוך 261 |
| לא התחייבו לגוש | 0.0% | 2.8% | ––– | ––– |
| אחוז הצבעה | 81.2% | 78.0% | 765172 | 280 מתוך 1,19218 מתוך 3674 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 10,265 | 5,690,682 | 929795 | 98 מתוך 1,1922 מתוך 3613 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 3.9% | 25.6% | 67.1% | 1.1% | 45.1% | 2,188 | רע״ם-תע״ל 58.7% |
| 2009 | 7.6%▲3.7 | 5.2%▼20.4 | 84.4%▲17.3 | 0.1%▼1.0 | 37.1% | 2,068 | רע״ם-תע״ל 75.1% |
| 2013 | 7.2%▼0.4 | 1.9%▼3.3 | 89.0%▲4.5 | 0.5%▲0.4 | 43.7% | 2,980 | רע״ם-תע״ל 67.2% |
| 2015 | 2.8%▼4.4 | 4.6%▲2.7 | 90.3%▲1.4 | 0.4%▼0.1 | 47.4% | 3,602 | הרשימה המשותפת 90.3% |
| אפר׳ 2019 | 2.9%▲0.1 | 7.9%▲3.3 | 87.2%▼3.1 | 0.4%±0.0 | 30.9% | 2,841 | רע״ם-בל״ד 77.2% |
| ספט׳ 2019 | 1.1%▼1.8 | 2.7%▼5.2 | 95.4%▲8.2 | 0.2%▼0.2 | 54.9% | 5,160 | הרשימה המשותפת 95.4% |
| 2020 | 0.6%▼0.5 | 0.9%▼1.8 | 97.9%▲2.5 | – | 57.6% | 5,531 | הרשימה המשותפת 97.9% |
| 2021 | 2.1%▲1.5 | 1.7%▲0.8 | 95.6%▼2.3 | – | 42.7% | 4,362 | רע״ם 83.3% |
| 2022 | 1.2%▼0.9 | 1.3%▼0.4 | 96.8%▲1.2 | 0.0% | 53.3% | 5,766 | רע״ם 81.4% |
| 2026 | 0.3%▼1.0 | 0.4%▼0.9 | 98.9%▲2.1 | 0.0%±0.0 | 81.2% | 10,265 | רע״ם 89.8% |
מפקד 2022
| תל שבע | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 22,760 | 9,601,720 | 939495 | 83 מתוך 1,1622 מתוך 1813 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 5,733 | – | 848892 | 183 מתוך 1,1623 מתוך 1820 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | מוסלמים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | דתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 17 | 30 | 5298 | 1,085 מתוך 1,1628 מתוך 18215 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 1.8% | 12.4% | 4188 | 1,100 מתוך 1,15114 מתוך 18218 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 5.4% | 25.8% | 1474 | 1,144 מתוך 1,1599 מתוך 16230 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | – | 25.3% | ||
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 71,500 | 104,300 | 4203 | 1,111 מתוך 1,16013 מתוך 16231 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 58.0% | 69.8% | 1,042 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.