שכונה 2
שכונה בתל שבע · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 4,900 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: המפלגות הערביות 99.0% (ארצי 14.7%), עלייה של 1.7 נקודות מאז 2022; רע״ם הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | שכונה 2 | תל שבע | ישראל |
|---|---|---|---|
| רע״ם | 92.3% | 89.8% | 5.9% |
| הרשימה המשותפת | 6.7% | 9.1% | 8.8% |
| הדמוקרטים | 0.2% | 0.3% | 6.4% |
| הליכוד | 0.2% | 0.1% | 20.5% |
| ש״ס | 0.1% | 0.1% | 5.3% |
| ישר! | 0.1% | 0.0% | 16.1% |
| עוצמה יהודית | 0.0% | 0.0% | 5.7% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הציונות הדתית וזהות | 0.0% | 0.0% | 5.1% |
| יהדות התורה | 0.0% | 0.0% | 5.5% |
| ביחד | 0.0% | 0.0% | 9.3% |
| ישראל ביתנו | 0.0% | 0.0% | 5.9% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 2.7% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 1.7% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.4% | 0.8% |
| גוש ביבי | 0.3% | 0.3% | 44.0% |
| גוש השינוי | 0.3% | 0.4% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 99.0% | 98.9% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 0.1% | 0.0% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 84.2% | 81.2% | 78.0% |
| קולות כשרים | 3,736 | 10,265 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 2.6% | 24.0% | 70.8% | 0.5% | 44.9% | 1,387 | רע״ם-תע״ל 60.7% |
| 2009 | 8.7%▲6.1 | 4.8%▼19.3 | 83.7%▲12.9 | 0.1%▼0.4 | 37.0% | 1,347 | רע״ם-תע״ל 72.0% |
| 2013 | 6.5%▼2.2 | 1.6%▼3.2 | 90.6%▲6.8 | 0.3%▲0.1 | 41.5% | 2,032 | רע״ם-תע״ל 64.6% |
| 2015 | 3.1%▼3.4 | 4.7%▲3.1 | 89.8%▼0.8 | 0.5%▲0.2 | 48.1% | 2,520 | הרשימה המשותפת 89.8% |
| אפר׳ 2019 | 3.0%▼0.1 | 8.4%▲3.7 | 86.9%▼2.9 | 0.3%▼0.2 | 31.9% | 1,837 | רע״ם-בל״ד 78.0% |
| ספט׳ 2019 | 1.3%▼1.7 | 2.8%▼5.6 | 95.1%▲8.2 | 0.2%▼0.1 | 55.5% | 3,264 | הרשימה המשותפת 95.1% |
| 2020 | 0.7%▼0.6 | 1.2%▼1.6 | 97.6%▲2.5 | – | 59.2% | 3,489 | הרשימה המשותפת 97.6% |
| 2021 | 2.1%▲1.4 | 1.6%▲0.4 | 95.8%▼1.8 | – | 41.9% | 3,004 | רע״ם 83.4% |
| 2022 | 1.2%▼0.8 | 0.8%▼0.8 | 97.3%▲1.5 | 0.0% | 54.5% | 2,656 | רע״ם 85.2% |
| 2026 | 0.3%▼0.9 | 0.3%▼0.5 | 99.0%▲1.7 | 0.1%▲0.1 | 84.2% | 3,736 | רע״ם 92.3% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | דתי | 4,900 | 3,736 | 0.3% | 0.3% | 99.0% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.