מורדות טבריה
שכונה בטבריה · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 3,080 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 68.8% (ארצי 44.0%), ירידה של 2.6 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | מורדות טבריה | טבריה | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 48.8% | 41.0% | 20.5% |
| ישר! | 14.0% | 8.6% | 16.1% |
| עוצמה יהודית | 11.4% | 10.1% | 5.7% |
| ישראל ביתנו | 6.5% | 4.5% | 5.9% |
| ביחד | 5.6% | 3.1% | 9.3% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.8% | 2.2% | 2.7% |
| ש״ס | 3.7% | 15.4% | 5.3% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.5% | 1.5% | 1.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 1.7% | 2.6% | 5.1% |
| הדמוקרטים | 0.9% | 0.9% | 6.4% |
| יהדות התורה | 0.4% | 9.1% | 5.5% |
| רע״ם | 0.2% | 0.2% | 5.9% |
| הרשימה המשותפת | 0.2% | 0.2% | 8.8% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.1% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.6% | 0.8% |
| גוש ביבי | 68.8% | 79.8% | 44.0% |
| גוש השינוי | 26.9% | 17.1% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.4% | 0.4% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.8% | 2.2% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 67.5% | 66.7% | 78.0% |
| קולות כשרים | 1,847 | 25,323 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 57.2% | 37.5% | 0.4% | 4.3% | 54.3% | 1,052 | קדימה 26.3% |
| 2009 | 69.9%▲12.7 | 28.2%▼9.3 | 0.2%▼0.2 | 0.1%▼4.2 | 53.8% | 1,132 | הליכוד 33.7% |
| 2013 | 62.4%▼7.4 | 29.7%▲1.5 | 0.2%±0.0 | 4.7%▲4.6 | 55.0% | 1,211 | הליכוד ביתנו 40.9% |
| 2015 | 69.7%▲7.2 | 17.7%▼12.1 | 0.1%±0.0 | 12.4%▲7.7 | 64.4% | 1,454 | הליכוד 45.7% |
| אפר׳ 2019 | 74.4%▲4.8 | 18.7%▲1.0 | 0.1%±0.0 | 6.0%▼6.4 | 62.5% | 1,494 | הליכוד 53.7% |
| ספט׳ 2019 | 62.8%▼11.6 | 20.4%▲1.8 | 0.1%±0.0 | 13.5%▲7.6 | 62.0% | 1,492 | הליכוד 50.4% |
| 2020 | 67.8%▲5.0 | 31.5%▲11.0 | 0.2%▲0.1 | – | 61.5% | 1,494 | הליכוד 57.5% |
| 2021 | 65.9%▼1.9 | 32.2%▲0.7 | 0.1%▼0.1 | – | 57.0% | 1,363 | הליכוד 48.6% |
| 2022 | 71.4%▲5.5 | 27.0%▼5.2 | 0.3%▲0.3 | 0.0% | 61.7% | 1,528 | הליכוד 47.8% |
| 2026 | 68.8%▼2.6 | 26.9%▼0.1 | 0.4%▲0.1 | 3.8%▲3.8 | 67.5% | 1,847 | הליכוד 48.8% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | מסורתי | 3,080 | 1,847 | 68.8% | 26.9% | 0.4% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.