טבריה
סמל למ״ס 6700 · יהודי · יישוב עירוני · מחוז הצפון · אוכלוסייה 48,510 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 79.8% (ארצי 44.0%), ירידה של 3.0 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | טבריה | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 41.0% | 20.5% | 878686 | 149 מתוך 1,192148 מתוך 1,03857 מתוך 408 |
| ש״ס | 15.4% | 5.3% | 979798 | 31 מתוך 1,19231 מתוך 1,0388 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 10.1% | 5.7% | 777484 | 270 מתוך 1,192269 מתוך 1,03867 מתוך 408 |
| יהדות התורה | 9.1% | 5.5% | 989799 | 30 מתוך 1,19229 מתוך 1,0386 מתוך 408 |
| ישר! | 8.6% | 16.1% | 312326 | 826 מתוך 1,192801 מתוך 1,038304 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 4.5% | 5.9% | 615955 | 440 מתוך 1,192411 מתוך 1,038181 מתוך 408 |
| ביחד | 3.1% | 9.3% | 261626 | 885 מתוך 1,192870 מתוך 1,038301 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 2.6% | 5.1% | 413347 | 677 מתוך 1,192671 מתוך 1,038207 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.2% | 2.7% | 362839 | 735 מתוך 1,192728 מתוך 1,038240 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.5% | 1.7% | 453848 | 615 מתוך 1,192609 מתוך 1,038201 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 0.9% | 6.4% | 212012 | 925 מתוך 1,192817 מתוך 1,038355 מתוך 408 |
| הרשימה המשותפת | 0.2% | 8.8% | 556347 | 411 מתוך 1,192258 מתוך 1,038180 מתוך 408 |
| רע״ם | 0.2% | 5.9% | 556344 | 430 מתוך 1,192278 מתוך 1,038198 מתוך 408 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.2% | 767487 | 228 מתוך 1,192224 מתוך 1,03840 מתוך 408 |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.6% | 0.8% | 768176 | 216 מתוך 1,192147 מתוך 1,03872 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 79.8% | 44.0% | 817989 | 223 מתוך 1,192222 מתוך 1,03845 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 17.1% | 37.8% | 292224 | 847 מתוך 1,192808 מתוך 1,038311 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.4% | 14.7% | 576546 | 453 מתוך 1,192300 מתוך 1,038199 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 2.2% | 2.8% | 352738 | 743 מתוך 1,192732 מתוך 1,038245 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 66.7% | 78.0% | 7610 | 1,108 מתוך 1,192977 מתוך 1,038366 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 25,323 | 5,690,682 | 969799 | 48 מתוך 1,19237 מתוך 1,0387 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 64.6% | 28.9% | 0.2% | 5.3% | 48.8% | 15,101 | ש״ס 23.3% |
| 2009 | 77.7%▲13.1 | 20.7%▼8.2 | 0.2%±0.0 | 0.2%▼5.1 | 50.6% | 16,029 | הליכוד 35.5% |
| 2013 | 73.7%▼4.0 | 20.3%▼0.4 | 0.1%±0.0 | 4.0%▲3.9 | 54.1% | 17,705 | הליכוד ביתנו 35.4% |
| 2015 | 77.5%▲3.8 | 12.6%▼7.7 | 0.1%±0.0 | 9.6%▲5.6 | 61.0% | 20,219 | הליכוד 44.5% |
| אפר׳ 2019 | 82.4%▲4.9 | 12.1%▼0.5 | 0.1%▼0.1 | 4.8%▼4.8 | 59.3% | 20,452 | הליכוד 49.1% |
| ספט׳ 2019 | 77.1%▼5.3 | 13.6%▲1.4 | 0.1%±0.0 | 6.8%▲2.0 | 59.9% | 20,715 | הליכוד 45.7% |
| 2020 | 79.9%▲2.8 | 19.7%▲6.1 | 0.2%▲0.1 | – | 60.6% | 21,148 | הליכוד 51.0% |
| 2021 | 78.6%▼1.2 | 20.1%▲0.4 | 0.1%▼0.1 | – | 55.7% | 19,654 | הליכוד 43.4% |
| 2022 | 82.8%▲4.1 | 16.1%▼4.0 | 0.2%±0.0 | 0.0% | 61.7% | 22,546 | הליכוד 40.4% |
| 2026 | 79.8%▼3.0 | 17.1%▲1.0 | 0.4%▲0.3 | 2.2%▲2.2 | 66.7% | 25,323 | הליכוד 41.0% |
מפקד 2022
| טבריה | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 48,510 | 9,601,720 | 979799 | 41 מתוך 1,16232 מתוך 1,0275 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 7,176 | – | 909195 | 117 מתוך 1,16289 מתוך 1,02720 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | מסורתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 30 | 30 | 373134 | 678 מתוך 1,162658 מתוך 1,027255 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 14.1% | 12.4% | 716767 | 324 מתוך 1,151319 מתוך 1,016131 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 12.1% | 25.8% | 8412 | 1,065 מתוך 1,159983 מתוך 1,027358 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 20.4% | 25.3% | 616163 | 392 מתוך 1,012386 מתוך 1,003117 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 80,700 | 104,300 | 10413 | 1,048 מתוך 1,160983 מתוך 1,027354 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 70.8% | 69.8% | 867 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- שכונות (13)
- אחווה · דון יוסף הנשיא · העיר העתיקה · טבריה עילית · מורדות טבריה · נוף כנרת · עובדים · קרית שמואל · רבי עקיבא · רמת אגוז · רמת טבריה · רמת כנרת · שכון ג
- אזורים סטטיסטיים (16)
- 11 עובדים
- 12 קרית שמואל / נוה חן
- 13 דון יוסף הנשיא / ציונים כלליים
- 14 העיר העתיקה / הרמבם
- 15 אחווה / אזור תעשיה ומלאכה
- 21 רמת כנרת / רווקיה
- 22 רבי עקיבא / שכ' בית וגן
- 23 קרית משה / אחוזת כנרת
- 24 נוף כנרת
- 25 מורדות טבריה / נוף כנרת
- 31 רמת טבריה / פלוס 200
- 32 טבריה עילית / רמת בן גוריון
- 33 רמת אגוז
- 34 רמת אגוז
- 36 שכון ג
- 37 שיכון ג'
- היישובים הקרובים
- מצפה 1.3 ק״מ · כפר חיטים 2.5 ק״מ · ארבל 4.6 ק״מ · פורייה - נווה עובד 5.0 ק״מ · הזורעים 5.0 ק״מ