רמת כנרת
שכונה בטבריה · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 5,490 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 67.5% (ארצי 44.0%), ירידה של 3.4 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | רמת כנרת | טבריה | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 44.1% | 41.0% | 20.5% |
| ישר! | 11.7% | 8.6% | 16.1% |
| עוצמה יהודית | 10.8% | 10.1% | 5.7% |
| ישראל ביתנו | 10.4% | 4.5% | 5.9% |
| ש״ס | 6.2% | 15.4% | 5.3% |
| ביחד | 4.7% | 3.1% | 9.3% |
| הציונות הדתית וזהות | 3.7% | 2.6% | 5.1% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.8% | 2.2% | 2.7% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.5% | 1.5% | 1.7% |
| הדמוקרטים | 1.3% | 0.9% | 6.4% |
| יהדות התורה | 1.2% | 9.1% | 5.5% |
| רע״ם | 0.4% | 0.2% | 5.9% |
| הרשימה המשותפת | 0.4% | 0.2% | 8.8% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.1% | 0.2% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.8% | 0.6% | 0.8% |
| גוש ביבי | 67.5% | 79.8% | 44.0% |
| גוש השינוי | 28.1% | 17.1% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.7% | 0.4% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 2.8% | 2.2% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 61.2% | 66.7% | 78.0% |
| קולות כשרים | 3,691 | 25,323 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 60.2% | 32.3% | 0.3% | 5.7% | 44.7% | 2,667 | ישראל ביתנו 25.1% |
| 2009 | 76.4%▲16.2 | 21.4%▼10.9 | 0.2%▼0.1 | 0.1%▼5.6 | 50.0% | 2,970 | הליכוד 33.6% |
| 2013 | 68.2%▼8.2 | 23.0%▲1.6 | 0.2%▲0.1 | 4.6%▲4.5 | 51.6% | 3,074 | הליכוד ביתנו 41.9% |
| 2015 | 74.3%▲6.0 | 14.3%▼8.7 | 0.2%±0.0 | 11.0%▲6.4 | 57.7% | 3,436 | הליכוד 44.6% |
| אפר׳ 2019 | 78.2%▲4.0 | 14.8%▲0.6 | 0.0%▼0.2 | 6.2%▼4.9 | 53.4% | 2,894 | הליכוד 52.1% |
| ספט׳ 2019 | 64.9%▼13.3 | 15.6%▲0.8 | 0.1%▲0.1 | 15.3%▲9.1 | 53.5% | 3,197 | הליכוד 46.8% |
| 2020 | 66.4%▲1.5 | 33.0%▲17.4 | 0.2%▲0.1 | – | 54.8% | 3,228 | הליכוד 52.2% |
| 2021 | 65.1%▼1.3 | 33.1%▲0.1 | 0.1%▼0.1 | – | 50.3% | 2,976 | הליכוד 45.6% |
| 2022 | 70.9%▲5.8 | 27.3%▼5.8 | 0.3%▲0.2 | 0.0% | 55.3% | 3,342 | הליכוד 45.2% |
| 2026 | 67.5%▼3.4 | 28.1%▲0.8 | 0.7%▲0.5 | 2.8%▲2.8 | 61.2% | 3,691 | הליכוד 44.1% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | חילוני | 5,490 | 3,691 | 67.5% | 28.1% | 0.7% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.