כפר חיטים

סמל למ״ס 255 · יהודי · מושב שיתופי · מחוז הצפון · מועצה אזורית הגליל התחתון · אוכלוסייה 640 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש השינוי 52.8% (ארצי 37.8%), ירידה של 0.1 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 14.9%2009: מחנה נתניהו 30.7%2013: מחנה נתניהו 34.9%2015: מחנה נתניהו 36.1%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 43.7%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 40.3%2020: מחנה נתניהו 47.1%2021: מחנה נתניהו 43.0%2022: מחנה נתניהו 46.8%2026: מחנה נתניהו 41.1%2006: המחנה שמולו 69.1%2009: המחנה שמולו 65.2%2013: המחנה שמולו 61.4%2015: המחנה שמולו 48.2%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 46.6%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 53.8%2020: המחנה שמולו 52.6%2021: המחנה שמולו 54.1%2022: המחנה שמולו 52.9%2026: המחנה שמולו 52.8%2006: מפלגות ערביות 0.0%2009: מפלגות ערביות 0.0%2013: מפלגות ערביות 0.3%2015: מפלגות ערביות 0.0%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 0.0%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 0.0%2020: מפלגות ערביות 0.0%2021: מפלגות ערביות 0.0%2022: מפלגות ערביות 0.0%2026: מפלגות ערביות 0.3%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהכפר חיטיםישראלאחוזוןדירוג
ישר!31.4%16.1%635857446 מתוך 1,192438 מתוך 1,038174 מתוך 408
הליכוד28.3%20.5%777479273 מתוך 1,192269 מתוך 1,03886 מתוך 408
ביחד9.4%9.3%463946637 מתוך 1,192635 מתוך 1,038219 מתוך 408
הדמוקרטים6.1%6.4%494443611 מתוך 1,192585 מתוך 1,038235 מתוך 408
ישראל ביתנו5.8%5.9%808073222 מתוך 1,192194 מתוך 1,038107 מתוך 408
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה5.6%2.7%898889125 מתוך 1,192125 מתוך 1,03844 מתוך 408
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה5.6%1.7%919094105 מתוך 1,192103 מתוך 1,03825 מתוך 408
עוצמה יהודית3.9%5.7%534667555 מתוך 1,192549 מתוך 1,038135 מתוך 408
הציונות הדתית וזהות2.8%5.1%453852649 מתוך 1,192644 מתוך 1,038194 מתוך 408
ש״ס0.6%5.3%575170487 מתוך 1,192475 מתוך 1,038119 מתוך 408
רע״ם0.3%5.9%647352344 מתוך 1,192193 מתוך 1,038163 מתוך 408
יהדות התורה0.0%5.5%––––––
הרשימה המשותפת0.0%8.8%––––––
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.3%0.8%485446477 מתוך 1,192345 מתוך 1,038175 מתוך 408
גוש ביבי41.1%44.0%595471488 מתוך 1,192480 מתוך 1,038119 מתוך 408
גוש השינוי52.8%37.8%524645576 מתוך 1,192558 מתוך 1,038225 מתוך 408
המפלגות הערביות0.3%14.7%495638518 מתוך 1,192365 מתוך 1,038222 מתוך 408
לא התחייבו לגוש5.6%2.8%898789129 מתוך 1,192128 מתוך 1,03846 מתוך 408
אחוז הצבעה71.7%78.0%171623989 מתוך 1,192873 מתוך 1,038313 מתוך 408
קולות כשרים3605,690,682273028862 מתוך 1,192719 מתוך 1,038296 מתוך 408

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
200614.9%69.1%0.0%15.5%59.7%181העבודה-מימד 31.5%
200930.7%▲15.865.2%▼3.90.0%±0.02.3%▼13.267.9%264קדימה 33.3%
201334.9%▲4.261.4%▼3.80.3%▲0.32.5%▲0.271.3%321יש עתיד 20.9%
201536.1%▲1.248.2%▼13.20.0%▼0.315.8%▲13.373.1%355הליכוד 30.7%
אפר׳ 201943.7%▲7.746.6%▼1.50.0%±0.08.5%▼7.368.5%343כחול לבן 39.7%
ספט׳ 201940.3%▼3.453.8%▲7.20.0%±0.04.7%▼3.767.7%340כחול לבן 43.5%
202047.1%▲6.852.6%▼1.20.0%±0.0–67.7%344כחול לבן 43.9%
202143.0%▼4.154.1%▲1.50.0%±0.0–66.3%344הליכוד 34.0%
202246.8%▲3.852.9%▼1.20.0%±0.00.0%64.3%346הליכוד 33.8%
202641.1%▼5.752.8%▼0.10.3%▲0.35.6%▲5.671.7%360ישר! 31.4%

מפקד 2022

כפר חיטיםישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)6409,601,720262929851 מתוך 1,162724 מתוך 1,027286 מתוך 408
תושבים לקמ״ר2,387–455047644 מתוך 1,162514 מתוך 1,027216 מתוך 408
הדת הגדולה ביותריהודיםיהודים
רוב משקי הביתחילוניחילוני
גיל חציוני3530706664275 מתוך 1,162271 מתוך 1,027116 מתוך 408
בני 65 ומעלה10.6%12.4%524748553 מתוך 1,151539 מתוך 1,016211 מתוך 408
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)26.7%25.8%362944736 מתוך 1,159732 מתוך 1,027229 מתוך 407
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)20.3%25.3%616163397 מתוך 1,012391 מתוך 1,003120 מתוך 322
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)122,200104,300554966526 מתוך 1,160522 מתוך 1,027138 מתוך 408

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202280.2%69.8%509 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים