חמאם

סמל למ״ס 993 · בדואים בצפון (הרשימה שלנו) · כפר ערבי · מחוז הצפון · מועצה אזורית אל-בטוף · אוכלוסייה 1,740 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: המפלגות הערביות 96.5% (ארצי 14.7%), עלייה של 3.7 נקודות מאז 2022; רע״ם הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 3.5%2009: מחנה נתניהו 3.4%2013: מחנה נתניהו 42.6%2015: מחנה נתניהו 3.4%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 9.5%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 2.0%2020: מחנה נתניהו 1.2%2021: מחנה נתניהו 23.2%2022: מחנה נתניהו 3.0%2026: מחנה נתניהו 0.5%2006: המחנה שמולו 41.5%2009: המחנה שמולו 9.5%2013: המחנה שמולו 20.6%2015: המחנה שמולו 13.4%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 31.1%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 19.6%2020: המחנה שמולו 12.2%2021: המחנה שמולו 8.2%2022: המחנה שמולו 2.9%2026: המחנה שמולו 2.5%2006: מפלגות ערביות 52.2%2009: מפלגות ערביות 85.2%2013: מפלגות ערביות 35.7%2015: מפלגות ערביות 72.7%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 55.1%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 77.0%2020: מפלגות ערביות 85.6%2021: מפלגות ערביות 67.6%2022: מפלגות ערביות 92.7%2026: מפלגות ערביות 96.5%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהחמאםישראלאחוזוןדירוג
רע״ם71.7%5.9%96629843 מתוך 1,1929 מתוך 229 מתוך 408
הרשימה המשותפת24.7%8.8%93488686 מתוך 1,19212 מתוך 2256 מתוך 408
הדמוקרטים1.3%6.4%251016873 מתוך 1,19219 מתוך 22336 מתוך 408
ישר!0.8%16.1%133391,025 מתוך 1,19213 מתוך 22367 מתוך 408
הליכוד0.3%20.5%61461,105 מתוך 1,19214 מתוך 22375 מתוך 408
ישראל ביתנו0.3%5.9%1343101,003 מתוך 1,1926 מתוך 22362 מתוך 408
ש״ס0.1%5.3%323840744 מתוך 1,1925 מתוך 22211 מתוך 408
יהדות התורה0.1%5.5%589069447 מתוך 1,1921 מתוך 22108 מתוך 408
ביחד0.1%9.3%74861,073 מתוך 1,19210 מתוך 22366 מתוך 408
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה0.1%2.7%1071111,048 מתוך 1,1923 מתוך 22350 מתוך 408
עוצמה יהודית0.0%5.7%––––––
הציונות הדתית וזהות0.0%5.1%––––––
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה0.0%1.7%––––––
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.4%0.8%601457372 מתוך 1,19217 מתוך 22135 מתוך 408
גוש ביבי0.5%44.0%62981,105 מתוך 1,19212 מתוך 22370 מתוך 408
גוש השינוי2.5%37.8%121471,049 מתוך 1,19217 מתוך 22378 מתוך 408
המפלגות הערביות96.5%14.7%94869473 מתוך 1,1924 מתוך 2226 מתוך 408
לא התחייבו לגוש0.1%2.8%84891,061 מתוך 1,1927 מתוך 22354 מתוך 408
אחוז הצבעה76.4%78.0%372449751 מתוך 1,19217 מתוך 22206 מתוך 408
קולות כשרים9595,690,682754377304 מתוך 1,19213 מתוך 2296 מתוך 408

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
20063.5%41.5%52.2%0.9%58.7%427בל״ד 31.6%
20093.4%▼0.19.5%▼31.985.2%▲33.00.0%▼0.941.6%325בל״ד 36.6%
201342.6%▲39.220.6%▲11.135.7%▼49.50.3%▲0.339.3%364ש״ס 40.7%
20153.4%▼39.213.4%▼7.272.7%▲36.91.6%▲1.350.0%501הרשימה המשותפת 72.7%
אפר׳ 20199.5%▲6.131.1%▲17.755.1%▼17.61.5%▼0.137.1%412רע״ם-בל״ד 33.0%
ספט׳ 20192.0%▼7.519.6%▼11.577.0%▲21.90.4%▼1.148.7%561הרשימה המשותפת 77.0%
20201.2%▼0.712.2%▼7.485.6%▲8.6–56.2%648הרשימה המשותפת 85.6%
202123.2%▲22.08.2%▼4.067.6%▼18.1–34.1%401רע״ם 42.6%
20223.0%▼20.22.9%▼5.492.7%▲25.20.0%48.5%592רע״ם 72.1%
20260.5%▼2.52.5%▼0.496.5%▲3.70.1%▲0.176.4%959רע״ם 71.7%

מפקד 2022

חמאםישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)1,7409,601,720754876294 מתוך 1,16212 מתוך 2297 מתוך 408
תושבים לקמ״ר6,440–878693155 מתוך 1,1624 מתוך 2229 מתוך 408
הדת הגדולה ביותרמוסלמיםיהודים
רוב משקי הביתאחרחילוני
גיל חציוני2730258618832 מתוך 1,1624 מתוך 22319 מתוך 408
בני 65 ומעלה4.9%12.4%155211975 מתוך 1,15110 מתוך 22363 מתוך 408
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)5.5%25.8%11011,141 מתוך 1,15918 מתוך 21403 מתוך 407
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)–25.3%
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)73,600104,30052971,102 מתוך 1,16016 מתוך 22380 מתוך 408

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202253.2%69.8%1,078 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים