גינוסר
סמל למ״ס 262 · יהודי · קיבוץ · מחוז הצפון · מועצה אזורית עמק הירדן · אוכלוסייה 740 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 80.4% (ארצי 37.8%), עלייה של 4.7 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | גינוסר | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 39.5% | 16.1% | 868586 | 156 מתוך 1,192152 מתוך 1,03855 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 22.4% | 6.4% | 807772 | 239 מתוך 1,192235 מתוך 1,038112 מתוך 408 |
| ביחד | 12.5% | 9.3% | 565057 | 511 מתוך 1,192510 מתוך 1,038173 מתוך 408 |
| הליכוד | 11.5% | 20.5% | 514559 | 583 מתוך 1,192568 מתוך 1,038167 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 6.0% | 5.9% | 828275 | 202 מתוך 1,192174 מתוך 1,03899 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 2.1% | 5.7% | 382951 | 730 מתוך 1,192721 מתוך 1,038196 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.1% | 1.7% | 635865 | 415 מתוך 1,192412 מתוך 1,038133 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 1.6% | 5.1% | 251534 | 871 מתוך 1,192862 מתוך 1,038264 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 1.2% | 2.7% | 221225 | 920 מתוך 1,192903 מתוך 1,038305 מתוך 408 |
| רע״ם | 0.5% | 5.9% | 768766 | 251 מתוך 1,192103 מתוך 1,038124 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.2% | 5.3% | 383249 | 664 מתוך 1,192642 מתוך 1,038181 מתוך 408 |
| יהדות התורה | 0.2% | 5.5% | 635874 | 358 מתוך 1,192349 מתוך 1,03883 מתוך 408 |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.8% | 364035 | 622 מתוך 1,192478 מתוך 1,038221 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 17.8% | 44.0% | 403353 | 712 מתוך 1,192698 מתוך 1,038192 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 80.4% | 37.8% | 757170 | 303 מתוך 1,192297 מתוך 1,038125 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.5% | 14.7% | 627152 | 396 מתוך 1,192243 מתוך 1,038178 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 1.2% | 2.8% | 211224 | 926 מתוך 1,192906 מתוך 1,038308 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 72.6% | 78.0% | 201927 | 951 מתוך 1,192838 מתוך 1,038293 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 433 | 5,690,682 | 384342 | 731 מתוך 1,192593 מתוך 1,038238 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 9.3% | 79.7% | 0.0% | 9.3% | 68.4% | 311 | העבודה-מימד 45.0% |
| 2009 | 13.6%▲4.3 | 83.3%▲3.5 | 0.0%±0.0 | 0.3%▼9.0 | 62.6% | 287 | קדימה 47.0% |
| 2013 | 13.5%▼0.1 | 83.2%▼0.1 | 0.0%±0.0 | 2.1%▲1.8 | 68.0% | 327 | העבודה 43.1% |
| 2015 | 15.8%▲2.4 | 74.6%▼8.6 | 0.3%▲0.3 | 9.0%▲6.9 | 71.7% | 366 | המחנה הציוני 57.9% |
| אפר׳ 2019 | 18.8%▲3.0 | 77.1%▲2.5 | 0.3%±0.0 | 3.9%▼5.2 | 70.8% | 388 | כחול לבן 52.6% |
| ספט׳ 2019 | 18.4%▼0.4 | 78.9%▲1.9 | 0.0%▼0.3 | 2.4%▼1.5 | 69.2% | 375 | כחול לבן 55.7% |
| 2020 | 19.2%▲0.8 | 79.2%▲0.3 | 1.1%▲1.1 | – | 68.8% | 370 | כחול לבן 57.0% |
| 2021 | 18.8%▼0.4 | 79.8%▲0.6 | 0.0%▼1.1 | – | 62.0% | 341 | יש עתיד 24.9% |
| 2022 | 23.1%▲4.3 | 75.6%▼4.1 | 0.3%▲0.3 | 0.0% | 70.6% | 390 | יש עתיד 39.5% |
| 2026 | 17.8%▼5.3 | 80.4%▲4.7 | 0.5%▲0.2 | 1.2%▲1.2 | 72.6% | 433 | ישר! 39.5% |
מפקד 2022
| גינוסר | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 740 | 9,601,720 | 353941 | 745 מתוך 1,162620 מתוך 1,027240 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 1,903 | – | 242729 | 879 מתוך 1,162746 מתוך 1,027292 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 41 | 30 | 969595 | 32 מתוך 1,16232 מתוך 1,02714 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 24.6% | 12.4% | 989897 | 25 מתוך 1,15125 מתוך 1,01614 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 29.3% | 25.8% | 413449 | 680 מתוך 1,159676 מתוך 1,027210 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 19.9% | 25.3% | 606061 | 407 מתוך 1,012401 מתוך 1,003125 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 125,000 | 104,300 | 575269 | 497 מתוך 1,160493 מתוך 1,027127 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 74.7% | 69.8% | 733 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- מגדל 2.1 ק״מ · לבנים 3.2 ק״מ · חמאם 3.7 ק״מ · חוקוק 4.5 ק״מ · כחל 4.9 ק״מ