חוקוק
סמל למ״ס 374 · יהודי · קיבוץ · מחוז הצפון · מועצה אזורית עמק הירדן · אוכלוסייה 670 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 79.8% (ארצי 37.8%), ירידה של 5.9 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | חוקוק | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 32.3% | 16.1% | 656160 | 413 מתוך 1,192405 מתוך 1,038161 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 26.1% | 6.4% | 868481 | 171 מתוך 1,192170 מתוך 1,03878 מתוך 408 |
| ביחד | 15.5% | 9.3% | 736974 | 326 מתוך 1,192325 מתוך 1,038105 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 7.6% | 2.7% | 979798 | 29 מתוך 1,19229 מתוך 1,0389 מתוך 408 |
| הליכוד | 5.9% | 20.5% | 312336 | 817 מתוך 1,192791 מתוך 1,038259 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 5.9% | 5.9% | 828174 | 212 מתוך 1,192184 מתוך 1,038102 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 3.0% | 5.1% | 474054 | 610 מתוך 1,192606 מתוך 1,038181 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 1.5% | 5.7% | 312242 | 804 מתוך 1,192794 מתוך 1,038225 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.2% | 1.7% | 362741 | 729 מתוך 1,192721 מתוך 1,038229 מתוך 408 |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.5% | 0.0% | 9910098 | 8 מתוך 1,1923 מתוך 1,0386 מתוך 408 |
| הרשימה המשותפת | 0.2% | 8.8% | 556347 | 411 מתוך 1,192258 מתוך 1,038180 מתוך 408 |
| רע״ם | 0.2% | 5.9% | 556344 | 430 מתוך 1,192278 מתוך 1,038198 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 11.6% | 44.0% | 292139 | 845 מתוך 1,192825 מתוך 1,038249 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 79.8% | 37.8% | 737067 | 315 מתוך 1,192308 מתוך 1,038133 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.5% | 14.7% | 627152 | 396 מתוך 1,192243 מתוך 1,038178 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 8.1% | 2.8% | 989898 | 23 מתוך 1,19222 מתוך 1,0387 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 70.6% | 78.0% | 131218 | 1,030 מתוך 1,192908 מתוך 1,038329 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 406 | 5,690,682 | 343834 | 782 מתוך 1,192641 מתוך 1,038268 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 6.7% | 79.9% | 0.0% | 12.8% | 54.2% | 149 | העבודה-מימד 59.7% |
| 2009 | 11.7%▲5.0 | 77.7%▼2.2 | 1.1%▲1.1 | 8.5%▼4.2 | 58.0% | 188 | העבודה 45.2% |
| 2013 | 12.0%▲0.3 | 75.1%▼2.6 | 3.2%▲2.1 | 1.6%▼6.9 | 65.4% | 249 | העבודה 49.8% |
| 2015 | 11.4%▼0.6 | 80.4%▲5.3 | 1.4%▼1.8 | 6.4%▲4.8 | 69.5% | 280 | המחנה הציוני 54.3% |
| אפר׳ 2019 | 12.1%▲0.6 | 80.5%▲0.1 | 2.0%▲0.5 | 4.6%▼1.9 | 69.0% | 307 | כחול לבן 38.8% |
| ספט׳ 2019 | 8.8%▼3.3 | 86.3%▲5.9 | 1.0%▼1.0 | 3.3%▼1.3 | 67.2% | 307 | כחול לבן 37.5% |
| 2020 | 9.6%▲0.8 | 87.7%▲1.4 | 1.7%▲0.7 | – | 65.1% | 302 | כחול לבן 50.7% |
| 2021 | 10.0%▲0.4 | 84.1%▼3.7 | 1.7%±0.0 | – | 64.9% | 301 | העבודה 40.2% |
| 2022 | 7.9%▼2.1 | 85.7%▲1.7 | 1.8%▲0.2 | 0.0% | 66.9% | 329 | יש עתיד 35.0% |
| 2026 | 11.6%▲3.7 | 79.8%▼5.9 | 0.5%▼1.3 | 8.1%▲8.1 | 70.6% | 406 | ישר! 32.3% |
מפקד 2022
| חוקוק | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 670 | 9,601,720 | 293132 | 826 מתוך 1,162700 מתוך 1,027277 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 2,667 | – | 535956 | 546 מתוך 1,162418 מתוך 1,027182 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 33 | 30 | 545049 | 443 מתוך 1,162433 מתוך 1,027182 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 12.4% | 12.4% | 625858 | 429 מתוך 1,151420 מתוך 1,016167 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 26.7% | 25.8% | 362944 | 736 מתוך 1,159732 מתוך 1,027229 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 39.7% | 25.3% | 939396 | 70 מתוך 1,01270 מתוך 1,00315 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 85,300 | 104,300 | 13618 | 1,015 מתוך 1,160965 מתוך 1,027336 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 79.0% | 69.8% | 561 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- כחל 1.8 ק״מ · לבנים 1.9 ק״מ · קדרים 2.8 ק״מ · כלנית 3.8 ק״מ · גינוסר 4.5 ק״מ