קדרים
סמל למ״ס 1211 · יהודי · קיבוץ · מחוז הצפון · מועצה אזורית הגליל העליון · אוכלוסייה 280 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 81.3% (ארצי 37.8%), ירידה של 3.2 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | קדרים | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 33.8% | 16.1% | 696665 | 359 מתוך 1,192351 מתוך 1,038138 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 26.8% | 6.4% | 878583 | 157 מתוך 1,192156 מתוך 1,03869 מתוך 408 |
| ביחד | 18.2% | 9.3% | 868488 | 162 מתוך 1,192162 מתוך 1,03848 מתוך 408 |
| הליכוד | 8.1% | 20.5% | 413448 | 700 מתוך 1,192678 מתוך 1,038208 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.5% | 2.7% | 787578 | 248 מתוך 1,192248 מתוך 1,03883 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 3.5% | 5.7% | 504363 | 587 מתוך 1,192580 מתוך 1,038146 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 2.5% | 5.9% | 373033 | 745 מתוך 1,192714 מתוך 1,038270 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 1.0% | 5.1% | 18727 | 955 מתוך 1,192946 מתוך 1,038289 מתוך 408 |
| רע״ם | 1.0% | 5.9% | 859678 | 176 מתוך 1,19236 מתוך 1,03886 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 1.7% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.5% | 0.8% | 697567 | 286 מתוך 1,192197 מתוך 1,03898 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 12.6% | 44.0% | 312341 | 812 מתוך 1,192794 מתוך 1,038237 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 81.3% | 37.8% | 767372 | 284 מתוך 1,192279 מתוך 1,038115 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 1.0% | 14.7% | 788969 | 249 מתוך 1,19297 מתוך 1,038118 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 4.5% | 2.8% | 787578 | 251 מתוך 1,192250 מתוך 1,03885 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 77.3% | 78.0% | 434356 | 677 מתוך 1,192587 מתוך 1,038178 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 198 | 5,690,682 | 895 | 1,097 מתוך 1,192947 מתוך 1,038385 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | – | – | – | – | – | – | |
| 2009 | – | – | – | – | – | – | |
| 2013 | 8.1% | 86.5% | 1.4% | 2.7% | 70.5% | 74 | העבודה 35.1% |
| 2015 | 13.8%▲5.7 | 78.2%▼8.3 | 0.0%▼1.4 | 8.0%▲5.3 | 68.5% | 87 | המחנה הציוני 49.4% |
| אפר׳ 2019 | 16.4%▲2.6 | 76.6%▼1.6 | 0.0%±0.0 | 7.0%▼1.0 | 72.7% | 128 | כחול לבן 44.5% |
| ספט׳ 2019 | 11.4%▼5.0 | 87.0%▲10.4 | 0.0%±0.0 | 1.6%▼5.4 | 68.3% | 123 | כחול לבן 50.4% |
| 2020 | 10.1%▼1.2 | 87.7%▲0.7 | 0.7%▲0.7 | – | 73.4% | 138 | כחול לבן 57.2% |
| 2021 | 14.9%▲4.7 | 83.7%▼4.0 | 0.0%▼0.7 | – | 72.3% | 141 | העבודה 28.4% |
| 2022 | 13.2%▼1.7 | 84.6%▲0.9 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 65.4% | 136 | יש עתיד 38.2% |
| 2026 | 12.6%▼0.6 | 81.3%▼3.2 | 1.0%▲1.0 | 4.5%▲4.5 | 77.3% | 198 | ישר! 33.8% |
מפקד 2022
| קדרים | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 280 | 9,601,720 | 332 | 1,119 מתוך 1,162986 מתוך 1,027397 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 3,472 | – | 677372 | 386 מתוך 1,162275 מתוך 1,027114 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 26 | 30 | 211913 | 874 מתוך 1,162811 מתוך 1,027335 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 0.3% | 12.4% | 110 | 1,143 מתוך 1,1511,008 מתוך 1,016407 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 51.0% | 25.8% | 949495 | 66 מתוך 1,15965 מתוך 1,02723 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 13.9% | 25.3% | 353639 | 653 מתוך 1,012644 מתוך 1,003198 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 159,000 | 104,300 | 868491 | 161 מתוך 1,160161 מתוך 1,02739 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 84.8% | 69.8% | 311 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- חוקוק 2.8 ק״מ · כלנית 3.1 ק״מ · כחל 3.5 ק״מ · לבנים 4.2 ק״מ · אמירים 4.8 ק״מ