כלנית

סמל למ״ס 1229 · יהודי · מושב דתי · מחוז הצפון · מועצה אזורית מרום הגליל · אוכלוסייה 310 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש ביבי 96.2% (ארצי 44.0%), עלייה של 1.4 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 95.4%2009: מחנה נתניהו 100.0%2013: מחנה נתניהו 95.9%2015: מחנה נתניהו 93.1%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 95.7%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 96.1%2020: מחנה נתניהו 98.1%2021: מחנה נתניהו 97.1%2022: מחנה נתניהו 94.7%2026: מחנה נתניהו 96.2%2006: המחנה שמולו 3.7%2009: המחנה שמולו 0.0%2013: המחנה שמולו 2.5%2015: המחנה שמולו 0.8%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 1.4%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 1.9%2020: המחנה שמולו 1.3%2021: המחנה שמולו 1.4%2022: המחנה שמולו 1.3%2026: המחנה שמולו 2.6%2006: מפלגות ערביות 0.0%2009: מפלגות ערביות 0.0%2013: מפלגות ערביות 0.0%2015: מפלגות ערביות 0.0%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 0.0%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 0.0%2020: מפלגות ערביות 0.0%2021: מפלגות ערביות 0.0%2022: מפלגות ערביות 0.0%2026: מפלגות ערביות 0.0%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהכלניתישראלאחוזוןדירוג
הליכוד58.3%20.5%99989817 מתוך 1,19217 מתוך 1,03810 מתוך 408
עוצמה יהודית23.7%5.7%999910015 מתוך 1,19215 מתוך 1,0381 מתוך 408
הציונות הדתית וזהות5.8%5.1%716781338 מתוך 1,192335 מתוך 1,03877 מתוך 408
ש״ס5.1%5.3%868490162 מתוך 1,192158 מתוך 1,03842 מתוך 408
ביחד1.9%9.3%211121943 מתוך 1,192924 מתוך 1,038321 מתוך 408
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה1.9%1.7%575259473 מתוך 1,192469 מתוך 1,038155 מתוך 408
יהדות התורה1.3%5.5%92919691 מתוך 1,19287 מתוך 1,03816 מתוך 408
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה1.3%2.7%231326905 מתוך 1,192889 מתוך 1,038297 מתוך 408
ישר!0.6%16.1%11571,042 מתוך 1,192981 מתוך 1,038373 מתוך 408
הדמוקרטים0.0%6.4%––––––
ישראל ביתנו0.0%5.9%––––––
הרשימה המשותפת0.0%8.8%––––––
רע״ם0.0%5.9%––––––
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.0%0.8%––––––
גוש ביבי96.2%44.0%95949961 מתוך 1,19260 מתוך 1,0384 מתוך 408
גוש השינוי2.6%37.8%12681,044 מתוך 1,192973 מתוך 1,038376 מתוך 408
המפלגות הערביות0.0%14.7%––––––
לא התחייבו לגוש1.3%2.8%221325911 מתוך 1,192891 מתוך 1,038301 מתוך 408
אחוז הצבעה86.3%78.0%97979939 מתוך 1,19227 מתוך 1,0387 מתוך 408
קולות כשרים1565,690,6824421,145 מתוך 1,192993 מתוך 1,038399 מתוך 408

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
200695.4%3.7%0.0%0.0%77.9%108האיחוד הלאומי-מפד״ל 47.2%
2009100.0%▲4.60.0%▼3.70.0%±0.00.0%±0.069.2%110הליכוד 39.1%
201395.9%▼4.12.5%▲2.50.0%±0.00.8%▲0.874.4%122הליכוד ביתנו 38.5%
201593.1%▼2.80.8%▼1.70.0%±0.05.3%▲4.576.7%131הליכוד 64.9%
אפר׳ 201995.7%▲2.61.4%▲0.70.0%±0.02.8%▼2.576.6%141הליכוד 68.1%
ספט׳ 201996.1%▲0.41.9%▲0.50.0%±0.01.3%▼1.582.8%154הליכוד 68.2%
202098.1%▲2.01.3%▼0.70.0%±0.0–82.9%155הליכוד 73.5%
202197.1%▼0.91.4%▲0.10.0%±0.0–73.2%139הליכוד 64.7%
202294.7%▼2.41.3%▼0.10.0%±0.00.0%81.3%152הליכוד 45.4%
202696.2%▲1.42.6%▲1.20.0%±0.01.3%▲1.386.3%156הליכוד 58.3%

מפקד 2022

כלניתישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)3109,601,7205541,101 מתוך 1,162969 מתוך 1,027391 מתוך 408
תושבים לקמ״ר1,528–910121,054 מתוך 1,162920 מתוך 1,027360 מתוך 408
הדת הגדולה ביותריהודיםיהודים
רוב משקי הביתדתיחילוני
גיל חציוני2830292422779 מתוך 1,162745 מתוך 1,027295 מתוך 408
בני 65 ומעלה10.5%12.4%514647559 מתוך 1,151545 מתוך 1,016213 מתוך 408
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)15.0%25.8%14820991 מתוך 1,159946 מתוך 1,027323 מתוך 407
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)31.2%25.3%848487162 מתוך 1,012160 מתוך 1,00342 מתוך 322
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)96,000104,300231431896 מתוך 1,160881 מתוך 1,027281 מתוך 408

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202276.4%69.8%669 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים