מגאר

סמל למ״ס 481 · דרוזים וצ'רקסים · יישוב דרוזי · מחוז הצפון · אוכלוסייה 22,560 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש השינוי 43.3% (ארצי 37.8%), עלייה של 7.4 נקודות מאז 2022; רע״ם הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 9.7%2009: מחנה נתניהו 21.8%2013: מחנה נתניהו 35.4%2015: מחנה נתניהו 28.3%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 15.0%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 12.0%2020: מחנה נתניהו 11.5%2021: מחנה נתניהו 15.7%2022: מחנה נתניהו 11.9%2026: מחנה נתניהו 13.3%2006: המחנה שמולו 41.0%2009: המחנה שמולו 33.3%2013: המחנה שמולו 25.3%2015: המחנה שמולו 20.1%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 39.5%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 32.0%2020: המחנה שמולו 34.2%2021: המחנה שמולו 32.1%2022: המחנה שמולו 35.9%2026: המחנה שמולו 43.3%2006: מפלגות ערביות 47.6%2009: מפלגות ערביות 43.0%2013: מפלגות ערביות 37.4%2015: מפלגות ערביות 39.3%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 43.4%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 45.8%2020: מפלגות ערביות 53.5%2021: מפלגות ערביות 51.4%2022: מפלגות ערביות 49.7%2026: מפלגות ערביות 42.2%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהמגארישראלאחוזוןדירוג
רע״ם24.4%5.9%921008999 מתוך 1,1921 מתוך 1947 מתוך 408
ישר!18.0%16.1%443341665 מתוך 1,19213 מתוך 19242 מתוך 408
הרשימה המשותפת17.8%8.8%92898595 מתוך 1,1923 מתוך 1962 מתוך 408
ישראל ביתנו17.6%5.9%99289716 מתוך 1,19214 מתוך 1913 מתוך 408
הליכוד11.8%20.5%526760572 מתוך 1,1926 מתוך 19160 מתוך 408
הדמוקרטים6.5%6.4%505043598 מתוך 1,19210 מתוך 19232 מתוך 408
ביחד1.2%9.3%171717982 מתוך 1,19215 מתוך 19336 מתוך 408
עוצמה יהודית0.9%5.7%236131891 מתוך 1,1926 מתוך 19271 מתוך 408
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה0.5%2.7%1411171,004 מתוך 1,19217 מתוך 19336 מתוך 408
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה0.4%1.7%175621970 מתוך 1,1927 מתוך 19309 מתוך 408
ש״ס0.1%5.3%325640744 מתוך 1,1924 מתוך 19211 מתוך 408
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.1%0.0%95449334 מתוך 1,1929 מתוך 1922 מתוך 408
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
יהדות התורה0.0%5.5%––––––
הציונות הדתית וזהות0.0%5.1%––––––
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
רשימות אחרות0.6%0.8%766776216 מתוך 1,1925 מתוך 1972 מתוך 408
גוש ביבי13.3%44.0%335645791 מתוך 1,1929 מתוך 19224 מתוך 408
גוש השינוי43.3%37.8%47641638 מתוך 1,19218 מתוך 19242 מתוך 408
המפלגות הערביות42.2%14.7%899485127 מתוך 1,1922 מתוך 1964 מתוך 408
לא התחייבו לגוש0.7%2.8%16617987 מתוך 1,19215 מתוך 19332 מתוך 408
אחוז הצבעה64.3%78.0%56771,132 מתוך 1,1927 מתוך 19378 מתוך 408
קולות כשרים11,6185,690,682921009592 מתוך 1,1921 מתוך 1920 מתוך 408

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
20069.7%41.0%47.6%0.4%46.1%4,936העבודה-מימד 25.9%
200921.8%▲12.233.3%▼7.643.0%▼4.60.2%▼0.236.8%4,252חד״ש 23.9%
201335.4%▲13.525.3%▼8.037.4%▼5.70.8%▲0.638.4%4,961ש״ס 19.3%
201528.3%▼7.120.1%▼5.239.3%▲1.911.2%▲10.447.2%6,571הרשימה המשותפת 39.3%
אפר׳ 201915.0%▼13.339.5%▲19.443.4%▲4.10.4%▼10.847.6%7,340כחול לבן 31.3%
ספט׳ 201912.0%▼3.032.0%▼7.545.8%▲2.49.3%▲8.952.8%8,271הרשימה המשותפת 45.8%
202011.5%▼0.534.2%▲2.253.5%▲7.7–54.3%8,623הרשימה המשותפת 53.5%
202115.7%▲4.232.1%▼2.151.4%▼2.1–43.4%7,054הרשימה המשותפת 26.6%
202211.9%▼3.835.9%▲3.849.7%▼1.70.0%44.0%7,377רע״ם 27.8%
202613.3%▲1.443.3%▲7.442.2%▼7.50.7%▲0.664.3%11,618רע״ם 24.4%

מפקד 2022

מגארישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)22,5609,601,720931009685 מתוך 1,1621 מתוך 1918 מתוך 408
תושבים לקמ״ר4,770–789485252 מתוך 1,1622 מתוך 1963 מתוך 408
הדת הגדולה ביותרדרוזיםיהודים
רוב משקי הביתמסורתיחילוני
גיל חציוני2930333328730 מתוך 1,1629 מתוך 19270 מתוך 408
בני 65 ומעלה6.9%12.4%255623853 מתוך 1,1519 מתוך 19313 מתוך 408
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)14.4%25.8%1339191,004 מתוך 1,15911 מתוך 19328 מתוך 407
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)–25.3%
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)73,700104,30052271,100 מתוך 1,16015 מתוך 19378 מתוך 408

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202249.9%69.8%1,095 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים