מורן
סמל למ״ס 1163 · יהודי · קיבוץ · מחוז הצפון · מועצה אזורית משגב · אוכלוסייה 440 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 81.2% (ארצי 37.8%), ירידה של 2.4 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | מורן | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 34.0% | 16.1% | 706767 | 354 מתוך 1,192346 מתוך 1,038136 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 22.3% | 6.4% | 807772 | 242 מתוך 1,192238 מתוך 1,038114 מתוך 408 |
| ביחד | 18.4% | 9.3% | 878589 | 149 מתוך 1,192149 מתוך 1,03843 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 6.5% | 5.9% | 868781 | 155 מתוך 1,192127 מתוך 1,03875 מתוך 408 |
| הליכוד | 6.1% | 20.5% | 322537 | 802 מתוך 1,192776 מתוך 1,038256 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 5.8% | 2.7% | 908990 | 108 מתוך 1,192108 מתוך 1,03840 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.9% | 1.7% | 777481 | 269 מתוך 1,192266 מתוך 1,03875 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 2.3% | 5.1% | 362843 | 739 מתוך 1,192731 מתוך 1,038223 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 1.3% | 5.7% | 292040 | 837 מתוך 1,192826 מתוך 1,038244 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.8% | 485446 | 477 מתוך 1,192345 מתוך 1,038175 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 12.6% | 44.0% | 312341 | 812 מתוך 1,192794 מתוך 1,038237 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 81.2% | 37.8% | 767372 | 286 מתוך 1,192281 מתוך 1,038116 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 5.8% | 2.8% | 908990 | 110 מתוך 1,192109 מתוך 1,03841 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 80.1% | 78.0% | 676978 | 386 מתוך 1,192317 מתוך 1,03886 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 309 | 5,690,682 | 212320 | 943 מתוך 1,192799 מתוך 1,038323 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 6.1% | 75.6% | 0.0% | 18.3% | 69.5% | 82 | העבודה-מימד 34.1% |
| 2009 | 15.2%▲9.1 | 81.1%▲5.5 | 0.0%±0.0 | 2.3%▼16.0 | 73.5% | 132 | קדימה 43.9% |
| 2013 | 20.8%▲5.7 | 72.7%▼8.4 | 0.0%±0.0 | 3.2%▲1.0 | 74.7% | 216 | העבודה 35.2% |
| 2015 | 15.3%▼5.5 | 75.7%▲3.1 | 0.0%±0.0 | 8.9%▲5.7 | 79.0% | 235 | המחנה הציוני 48.5% |
| אפר׳ 2019 | 10.6%▼4.7 | 85.5%▲9.7 | 0.0%±0.0 | 2.7%▼6.2 | 76.6% | 255 | כחול לבן 57.3% |
| ספט׳ 2019 | 9.0%▼1.6 | 86.3%▲0.8 | 0.0%±0.0 | 4.7%▲2.0 | 76.3% | 255 | כחול לבן 63.1% |
| 2020 | 12.3%▲3.3 | 87.3%▲1.0 | 0.0%±0.0 | – | 75.4% | 252 | כחול לבן 63.5% |
| 2021 | 13.9%▲1.6 | 84.3%▼3.0 | 0.0%±0.0 | – | 76.3% | 267 | יש עתיד 28.8% |
| 2022 | 13.9%±0.0 | 83.6%▼0.6 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 75.0% | 281 | יש עתיד 47.7% |
| 2026 | 12.6%▼1.3 | 81.2%▼2.4 | 0.0%±0.0 | 5.8%▲5.8 | 80.1% | 309 | ישר! 34.0% |
מפקד 2022
| מורן | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 440 | 9,601,720 | 111212 | 1,021 מתוך 1,162891 מתוך 1,027356 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 2,600 | – | 505752 | 576 מתוך 1,162447 מתוך 1,027195 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 33 | 30 | 545049 | 443 מתוך 1,162433 מתוך 1,027182 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 11.8% | 12.4% | 595455 | 467 מתוך 1,151456 מתוך 1,016182 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 46.9% | 25.8% | 898890 | 127 מתוך 1,159126 מתוך 1,02742 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 8.1% | 25.3% | 131316 | 878 מתוך 1,012869 מתוך 1,003270 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 95,900 | 104,300 | 231431 | 898 מתוך 1,160883 מתוך 1,027282 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 95.7% | 69.8% | 44 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- חזון 1.7 ק״מ · ראס אל-עין 2.1 ק״מ · עין אל-אסד 2.1 ק״מ · כפר חנניה 2.9 ק״מ · ראמה 3.1 ק״מ