אמירים
סמל למ״ס 1064 · יהודי · מושב · מחוז הצפון · מועצה אזורית מרום הגליל · אוכלוסייה 810 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 70.1% (ארצי 37.8%), עלייה של 6.4 נקודות מאז 2022; הדמוקרטים הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | אמירים | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הדמוקרטים | 31.2% | 6.4% | 929189 | 98 מתוך 1,19297 מתוך 1,03844 מתוך 408 |
| ישר! | 25.4% | 16.1% | 524646 | 568 מתוך 1,192556 מתוך 1,038219 מתוך 408 |
| ביחד | 11.2% | 9.3% | 524552 | 572 מתוך 1,192570 מתוך 1,038197 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 8.9% | 5.1% | 807790 | 234 מתוך 1,192233 מתוך 1,03841 מתוך 408 |
| הליכוד | 7.4% | 20.5% | 383144 | 735 מתוך 1,192712 מתוך 1,038222 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 5.6% | 2.7% | 898889 | 125 מתוך 1,192125 מתוך 1,03844 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 4.2% | 5.7% | 554969 | 527 מתוך 1,192521 מתוך 1,038125 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 2.2% | 5.9% | 342731 | 780 מתוך 1,192748 מתוך 1,038282 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.1% | 1.7% | 332438 | 767 מתוך 1,192757 מתוך 1,038241 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.7% | 5.3% | 595471 | 462 מתוך 1,192450 מתוך 1,038109 מתוך 408 |
| יהדות התורה | 0.7% | 5.5% | 868490 | 155 מתוך 1,192151 מתוך 1,03833 מתוך 408 |
| הרשימה המשותפת | 0.4% | 8.8% | 718263 | 293 מתוך 1,192141 מתוך 1,038137 מתוך 408 |
| רע״ם | 0.4% | 5.9% | 718260 | 288 מתוך 1,192140 מתוך 1,038139 מתוך 408 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.4% | 0.8% | 606757 | 372 מתוך 1,192262 מתוך 1,038135 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 23.0% | 44.0% | 463959 | 640 מתוך 1,192629 מתוך 1,038166 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 70.1% | 37.8% | 645957 | 433 מתוך 1,192422 מתוך 1,038177 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.9% | 14.7% | 768867 | 265 מתוך 1,192112 מתוך 1,038128 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 5.6% | 2.8% | 898789 | 129 מתוך 1,192128 מתוך 1,03846 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 67.0% | 78.0% | 8612 | 1,101 מתוך 1,192971 מתוך 1,038361 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 448 | 5,690,682 | 404544 | 709 מתוך 1,192572 מתוך 1,038229 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 11.8% | 67.1% | 1.2% | 18.8% | 66.8% | 255 | קדימה 27.5% |
| 2009 | 20.9%▲9.1 | 60.6%▼6.5 | 1.7%▲0.5 | 13.1%▼5.7 | 70.5% | 297 | קדימה 35.0% |
| 2013 | 17.4%▼3.5 | 67.4%▲6.8 | 3.0%▲1.4 | 6.4%▼6.8 | 75.1% | 362 | יש עתיד 24.0% |
| 2015 | 17.3%▼0.1 | 71.2%▲3.8 | 0.8%▼2.3 | 9.9%▲3.6 | 75.4% | 382 | המחנה הציוני 42.9% |
| אפר׳ 2019 | 19.1%▲1.9 | 68.9%▼2.3 | 0.2%▼0.5 | 11.0%▲1.1 | 71.5% | 418 | כחול לבן 42.1% |
| ספט׳ 2019 | 21.3%▲2.2 | 73.5%▲4.6 | 1.2%▲1.0 | 2.7%▼8.3 | 67.5% | 408 | כחול לבן 41.7% |
| 2020 | 23.1%▲1.8 | 72.7%▼0.8 | 3.2%▲2.0 | – | 67.2% | 407 | כחול לבן 49.9% |
| 2021 | 20.6%▼2.5 | 71.2%▼1.5 | 1.3%▼1.9 | – | 63.9% | 389 | העבודה 20.3% |
| 2022 | 25.0%▲4.4 | 63.7%▼7.5 | 2.1%▲0.8 | 0.0% | 60.7% | 380 | יש עתיד 31.8% |
| 2026 | 23.0%▼2.0 | 70.1%▲6.4 | 0.9%▼1.2 | 5.6%▲5.6 | 67.0% | 448 | הדמוקרטים 31.2% |
מפקד 2022
| אמירים | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 810 | 9,601,720 | 414546 | 677 מתוך 1,162554 מתוך 1,027214 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 1,732 | – | 171921 | 967 מתוך 1,162834 מתוך 1,027324 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 34 | 30 | 625856 | 354 מתוך 1,162348 מתוך 1,027148 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 10.1% | 12.4% | 484245 | 596 מתוך 1,151581 מתוך 1,016225 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 30.9% | 25.8% | 453851 | 641 מתוך 1,159638 מתוך 1,027198 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 34.4% | 25.3% | 888891 | 122 מתוך 1,012121 מתוך 1,00331 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 87,700 | 104,300 | 14721 | 993 מתוך 1,160951 מתוך 1,027320 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 76.5% | 69.8% | 664 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- שפר 1.6 ק״מ · פרוד 1.9 ק״מ · כפר שמאי 2.2 ק״מ · כפר חנניה 3.6 ק״מ · קדרים 4.8 ק״מ