תקומה
סמל למ״ס 665 · יהודי · מושב דתי · מחוז הדרום · מועצה אזורית שדות נגב · אוכלוסייה 820 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 70.9% (ארצי 44.0%), ירידה של 10.2 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | תקומה | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 24.4% | 20.5% | 737067 | 316 מתוך 1,192310 מתוך 1,03888 מתוך 261 |
| הציונות הדתית וזהות | 23.5% | 5.1% | 878692 | 150 מתוך 1,192149 מתוך 1,03822 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 10.9% | 5.7% | 807768 | 239 מתוך 1,192238 מתוך 1,03884 מתוך 261 |
| ביחד | 9.8% | 9.3% | 474056 | 622 מתוך 1,192620 מתוך 1,038113 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 9.8% | 1.7% | 969698 | 44 מתוך 1,19243 מתוך 1,0387 מתוך 261 |
| ישר! | 9.0% | 16.1% | 312336 | 821 מתוך 1,192797 מתוך 1,038167 מתוך 261 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.7% | 2.7% | 817880 | 215 מתוך 1,192215 מתוך 1,03851 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 3.0% | 6.4% | 393548 | 725 מתוך 1,192672 מתוך 1,038134 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 2.4% | 5.9% | 362944 | 758 מתוך 1,192726 מתוך 1,038145 מתוך 261 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 1.3% | 0.2% | 969595 | 48 מתוך 1,19247 מתוך 1,03812 מתוך 261 |
| ש״ס | 1.1% | 5.3% | 666262 | 398 מתוך 1,192389 מתוך 1,03898 מתוך 261 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.8% | 364041 | 622 מתוך 1,192478 מתוך 1,038132 מתוך 261 |
| גוש ביבי | 70.9% | 44.0% | 767272 | 289 מתוך 1,192288 מתוך 1,03874 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 24.1% | 37.8% | 342742 | 784 מתוך 1,192755 מתוך 1,038153 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 4.7% | 2.8% | 817880 | 219 מתוך 1,192218 מתוך 1,03852 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 81.8% | 78.0% | 818277 | 223 מתוך 1,192176 מתוך 1,03859 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 468 | 5,690,682 | 434756 | 682 מתוך 1,192546 מתוך 1,038115 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 67.0% | 25.9% | 0.0% | 7.1% | 79.6% | 282 | האיחוד הלאומי-מפד״ל 50.4% |
| 2009 | 69.6%▲2.6 | 24.9%▼1.0 | 0.3%▲0.3 | 3.8%▼3.3 | 80.1% | 313 | הליכוד 25.9% |
| 2013 | 74.1%▲4.5 | 23.3%▼1.6 | 0.0%▼0.3 | 2.6%▼1.3 | 85.9% | 352 | הבית היהודי 50.0% |
| 2015 | 71.6%▼2.5 | 21.1%▼2.1 | 0.0%±0.0 | 6.9%▲4.4 | 82.5% | 331 | הבית היהודי 35.6% |
| אפר׳ 2019 | 74.9%▲3.3 | 18.3%▼2.9 | 0.0%±0.0 | 6.6%▼0.4 | 85.6% | 410 | הליכוד 31.2% |
| ספט׳ 2019 | 78.9%▲4.0 | 20.1%▲1.9 | 0.0%±0.0 | 0.7%▼5.9 | 85.6% | 412 | ימינה 40.8% |
| 2020 | 82.8%▲4.0 | 16.7%▼3.5 | 0.0%±0.0 | – | 85.2% | 414 | ימינה 39.4% |
| 2021 | 76.6%▼6.2 | 20.4%▲3.8 | 0.0%±0.0 | – | 80.4% | 406 | ימינה 28.8% |
| 2022 | 81.2%▲4.6 | 18.1%▼2.3 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 80.7% | 414 | הליכוד 34.3% |
| 2026 | 70.9%▼10.2 | 24.1%▲6.0 | 0.0%±0.0 | 4.7%▲4.7 | 81.8% | 468 | הליכוד 24.4% |
מפקד 2022
| תקומה | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 820 | 9,601,720 | 424653 | 664 מתוך 1,162541 מתוך 1,027112 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 2,109 | – | 333742 | 776 מתוך 1,162644 מתוך 1,027140 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | דתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 30 | 30 | 373140 | 678 מתוך 1,162658 מתוך 1,027128 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 12.2% | 12.4% | 615769 | 440 מתוך 1,151430 מתוך 1,01675 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 48.7% | 25.8% | 929190 | 95 מתוך 1,15994 מתוך 1,02724 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 2.5% | 25.3% | 111 | 998 מתוך 1,012989 מתוך 1,003206 מתוך 209 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 172,100 | 104,300 | 929193 | 92 מתוך 1,16092 מתוך 1,02717 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 82.3% | 69.8% | 423 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- זמרת 2.6 ק״מ · יושיביה 2.9 ק״מ · נתיבות 3.2 ק״מ · שובה 3.3 ק״מ · בית הגדי 3.8 ק״מ