זמרת
סמל למ״ס 1065 · יהודי · מושב דתי · מחוז הדרום · מועצה אזורית שדות נגב · אוכלוסייה 760 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 94.3% (ארצי 44.0%), ירידה של 0.9 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | זמרת | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 46.7% | 20.5% | 929189 | 91 מתוך 1,19291 מתוך 1,03829 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 20.6% | 5.7% | 979794 | 34 מתוך 1,19233 מתוך 1,03816 מתוך 261 |
| הציונות הדתית וזהות | 16.2% | 5.1% | 858390 | 174 מתוך 1,192173 מתוך 1,03826 מתוך 261 |
| ש״ס | 7.1% | 5.3% | 919087 | 101 מתוך 1,192100 מתוך 1,03833 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.7% | 1.7% | 747073 | 298 מתוך 1,192295 מתוך 1,03869 מתוך 261 |
| ביחד | 2.5% | 9.3% | 241428 | 907 מתוך 1,192891 מתוך 1,038187 מתוך 261 |
| ישר! | 2.2% | 16.1% | 181023 | 972 מתוך 1,192931 מתוך 1,038201 מתוך 261 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.7% | 0.2% | 929190 | 88 מתוך 1,19286 מתוך 1,03825 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 0.5% | 5.9% | 181025 | 963 מתוך 1,192920 מתוך 1,038194 מתוך 261 |
| יהדות התורה | 0.2% | 5.5% | 635867 | 358 מתוך 1,192349 מתוך 1,03872 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 0.2% | 6.4% | 8811 | 1,068 מתוך 1,192927 מתוך 1,038226 מתוך 261 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.2% | 2.7% | 12217 | 1,038 מתוך 1,1921,007 מתוך 1,038217 מתוך 261 |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 94.3% | 44.0% | 939292 | 88 מתוך 1,19287 מתוך 1,03822 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 5.4% | 37.8% | 171023 | 984 מתוך 1,192933 מתוך 1,038199 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 0.2% | 2.8% | 11215 | 1,043 מתוך 1,1921,008 מתוך 1,038217 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 89.3% | 78.0% | 999998 | 11 מתוך 1,1928 מתוך 1,0386 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 407 | 5,690,682 | 353849 | 779 מתוך 1,192638 מתוך 1,038134 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 86.0% | 9.8% | 0.0% | 4.2% | 69.0% | 143 | ש״ס 54.5% |
| 2009 | 97.8%▲11.8 | 1.7%▼8.1 | 0.0%±0.0 | 0.0%▼4.2 | 78.5% | 179 | ש״ס 59.2% |
| 2013 | 96.8%▼1.0 | 1.1%▼0.6 | 0.0%±0.0 | 2.1%▲2.1 | 79.2% | 187 | ש״ס 42.8% |
| 2015 | 93.4%▼3.4 | 2.2%▲1.1 | 0.0%±0.0 | 3.5%▲1.4 | 82.7% | 228 | יחד (מתחת לאחוז החסימה) 49.6% |
| אפר׳ 2019 | 92.5%▼0.9 | 3.7%▲1.5 | 0.0%±0.0 | 3.4%▼0.1 | 89.0% | 322 | הליכוד 51.2% |
| ספט׳ 2019 | 92.8%▲0.2 | 5.4%▲1.7 | 0.0%±0.0 | 1.8%▼1.6 | 91.0% | 333 | הליכוד 52.3% |
| 2020 | 93.6%▲0.8 | 6.4%▲1.0 | 0.0%±0.0 | – | 92.4% | 342 | הליכוד 60.8% |
| 2021 | 94.6%▲1.0 | 5.1%▼1.3 | 0.0%±0.0 | – | 86.2% | 332 | הליכוד 51.8% |
| 2022 | 95.2%▲0.6 | 4.5%▼0.6 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 88.8% | 355 | הליכוד 48.5% |
| 2026 | 94.3%▼0.9 | 5.4%▲0.9 | 0.0%±0.0 | 0.2%▲0.2 | 89.3% | 407 | הליכוד 46.7% |
מפקד 2022
| זמרת | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 760 | 9,601,720 | 374148 | 725 מתוך 1,162601 מתוך 1,027125 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 2,294 | – | 404552 | 696 מתוך 1,162565 מתוך 1,027115 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | דתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 22 | 30 | 141316 | 988 מתוך 1,162877 מתוך 1,027199 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 6.4% | 12.4% | 221724 | 891 מתוך 1,151839 מתוך 1,016180 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 20.4% | 25.8% | 261832 | 857 מתוך 1,159844 מתוך 1,027163 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 4.3% | 25.3% | 558 | 960 מתוך 1,012951 מתוך 1,003192 מתוך 209 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 123,500 | 104,300 | 565157 | 509 מתוך 1,160505 מתוך 1,027103 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 88.8% | 69.8% | 169 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- שובה 0.9 ק״מ · תושייה 1.9 ק״מ · כפר מימון 2.4 ק״מ · תקומה 2.6 ק״מ · סעד 3.0 ק״מ