תובל
סמל למ״ס 1172 · יהודי · קיבוץ · מחוז הצפון · מועצה אזורית משגב · אוכלוסייה 350 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 86.6% (ארצי 37.8%), עלייה של 1.9 נקודות מאז 2022; הדמוקרטים הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | תובל | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הדמוקרטים | 37.0% | 6.4% | 969595 | 48 מתוך 1,19248 מתוך 1,03823 מתוך 408 |
| ישר! | 25.6% | 16.1% | 534747 | 564 מתוך 1,192552 מתוך 1,038218 מתוך 408 |
| ביחד | 18.3% | 9.3% | 878589 | 157 מתוך 1,192157 מתוך 1,03846 מתוך 408 |
| הליכוד | 6.5% | 20.5% | 342740 | 782 מתוך 1,192759 מתוך 1,038244 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 5.7% | 5.9% | 797872 | 242 מתוך 1,192214 מתוך 1,038111 מתוך 408 |
| הרשימה המשותפת | 2.8% | 8.8% | 889980 | 142 מתוך 1,1929 מתוך 1,03880 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 1.6% | 2.7% | 261729 | 859 מתוך 1,192848 מתוך 1,038280 מתוך 408 |
| רע״ם | 0.8% | 5.9% | 839475 | 194 מתוך 1,19249 מתוך 1,03895 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 0.4% | 5.7% | 15421 | 994 מתוך 1,192976 מתוך 1,038312 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 0.4% | 5.1% | 13120 | 1,034 מתוך 1,1921,025 מתוך 1,038326 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.4% | 1.7% | 17721 | 970 מתוך 1,192954 מתוך 1,038309 מתוך 408 |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.4% | 0.0% | 999998 | 11 מתוך 1,1925 מתוך 1,0389 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 7.7% | 44.0% | 201126 | 948 מתוך 1,192923 מתוך 1,038301 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 86.6% | 37.8% | 868486 | 161 מתוך 1,192161 מתוך 1,03860 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 3.7% | 14.7% | 879980 | 160 מתוך 1,19214 מתוך 1,03882 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 2.0% | 2.8% | 322435 | 789 מתוך 1,192776 מתוך 1,038261 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 66.8% | 78.0% | 7611 | 1,105 מתוך 1,192974 מתוך 1,038363 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 246 | 5,690,682 | 131412 | 1,042 מתוך 1,192894 מתוך 1,038360 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 8.4% | 77.1% | 5.0% | 7.3% | 65.7% | 179 | העבודה-מימד 38.5% |
| 2009 | 5.0%▼3.4 | 69.4%▼7.7 | 9.4%▲4.3 | 13.8%▲6.5 | 66.5% | 160 | קדימה 31.9% |
| 2013 | 8.3%▲3.3 | 82.4%▲13.0 | 5.2%▼4.2 | 0.5%▼13.2 | 69.0% | 193 | העבודה 33.7% |
| 2015 | 6.7%▼1.6 | 88.3%▲6.0 | 3.6%▼1.6 | 1.3%▲0.8 | 69.0% | 223 | המחנה הציוני 43.5% |
| אפר׳ 2019 | 6.5%▼0.2 | 87.4%▼0.9 | 2.8%▼0.7 | 2.8%▲1.5 | 65.8% | 246 | כחול לבן 37.0% |
| ספט׳ 2019 | 4.4%▼2.1 | 88.9%▲1.5 | 3.2%▲0.3 | 3.2%▲0.3 | 67.9% | 252 | כחול לבן 34.9% |
| 2020 | 5.2%▲0.8 | 90.5%▲1.6 | 4.4%▲1.2 | – | 66.5% | 252 | העבודה-גשר-מרצ 48.8% |
| 2021 | 9.8%▲4.7 | 85.0%▼5.5 | 3.1%▼1.3 | – | 64.9% | 193 | העבודה 34.2% |
| 2022 | 7.7%▼2.2 | 84.7%▼0.3 | 4.1%▲1.0 | 0.0% | 60.5% | 196 | יש עתיד 37.8% |
| 2026 | 7.7%▲0.1 | 86.6%▲1.9 | 3.7%▼0.4 | 2.0%▲2.0 | 66.8% | 246 | הדמוקרטים 37.0% |
מפקד 2022
| תובל | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 350 | 9,601,720 | 787 | 1,076 מתוך 1,162946 מתוך 1,027378 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 1,864 | – | 232627 | 896 מתוך 1,162763 מתוך 1,027300 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 35 | 30 | 706664 | 275 מתוך 1,162271 מתוך 1,027116 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 6.5% | 12.4% | 231820 | 881 מתוך 1,151833 מתוך 1,016324 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 39.9% | 25.8% | 696575 | 358 מתוך 1,159356 מתוך 1,027101 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 16.0% | 25.3% | 454549 | 555 מתוך 1,012546 מתוך 1,003165 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 137,700 | 104,300 | 706680 | 348 מתוך 1,160346 מתוך 1,02782 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 87.1% | 69.8% | 229 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- פלך 1.2 ק״מ · מג'ד אל-כרום 1.3 ק״מ · כישור 2.0 ק״מ · דייר אל-אסד 2.2 ק״מ · בענה 2.7 ק״מ