פלך
סמל למ״ס 1185 · יהודי · קיבוץ · מחוז הצפון · מועצה אזורית משגב · אוכלוסייה 210 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 97.6% (ארצי 37.8%), עלייה של 2.8 נקודות מאז 2022; הדמוקרטים הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | פלך | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הדמוקרטים | 80.8% | 6.4% | 100100100 | 1 מתוך 1,1921 מתוך 1,0381 מתוך 408 |
| ישר! | 9.6% | 16.1% | 322427 | 809 מתוך 1,192786 מתוך 1,038297 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 4.8% | 5.9% | 666458 | 381 מתוך 1,192352 מתוך 1,038165 מתוך 408 |
| ביחד | 2.4% | 9.3% | 231323 | 913 מתוך 1,192896 מתוך 1,038312 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 1.6% | 2.7% | 261729 | 859 מתוך 1,192848 מתוך 1,038280 מתוך 408 |
| הרשימה המשותפת | 0.8% | 8.8% | 829475 | 192 מתוך 1,19244 מתוך 1,03898 מתוך 408 |
| הליכוד | 0.0% | 20.5% | ––– | ––– |
| עוצמה יהודית | 0.0% | 5.7% | ––– | ––– |
| הציונות הדתית וזהות | 0.0% | 5.1% | ––– | ––– |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 1.7% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 0.0% | 44.0% | ––– | ––– |
| גוש השינוי | 97.6% | 37.8% | 100100100 | 1 מתוך 1,1921 מתוך 1,0381 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.8% | 14.7% | 738464 | 284 מתוך 1,192131 מתוך 1,038136 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 1.6% | 2.8% | 261628 | 869 מתוך 1,192851 מתוך 1,038288 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 86.8% | 78.0% | 979899 | 28 מתוך 1,19220 מתוך 1,0385 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 125 | 5,690,682 | 220 | 1,172 מתוך 1,1921,018 מתוך 1,038407 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | – | – | – | – | – | – | |
| 2009 | – | – | – | – | – | – | |
| 2013 | – | – | – | – | – | – | |
| 2015 | – | – | – | – | – | – | |
| אפר׳ 2019 | – | – | – | – | – | – | |
| ספט׳ 2019 | – | – | – | – | – | – | |
| 2020 | – | – | – | – | – | – | |
| 2021 | 2.3% | 94.3% | 3.4% | – | 84.6% | 88 | העבודה 43.2% |
| 2022 | 1.0%▼1.2 | 94.8%▲0.5 | 3.1%▼0.3 | 0.0% | 85.2% | 97 | העבודה 50.5% |
| 2026 | 0.0%▼1.0 | 97.6%▲2.8 | 0.8%▼2.3 | 1.6%▲1.6 | 86.8% | 125 | הדמוקרטים 80.8% |
מפקד 2022
| פלך | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 210 | 9,601,720 | 110 | 1,148 מתוך 1,1621,014 מתוך 1,027406 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 5,334 | – | 828587 | 212 מתוך 1,162152 מתוך 1,02752 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 30 | 30 | 373134 | 678 מתוך 1,162658 מתוך 1,027255 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 2.1% | 12.4% | 552 | 1,083 מתוך 1,151960 מתוך 1,016398 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 84.3% | 25.8% | 100100100 | 1 מתוך 1,1591 מתוך 1,0271 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 11.3% | 25.3% | 252527 | 758 מתוך 1,012749 מתוך 1,003234 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 128,900 | 104,300 | 625773 | 441 מתוך 1,160438 מתוך 1,027109 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 89.6% | 69.8% |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- תובל 1.2 ק״מ · כישור 2.1 ק״מ · מג'ד אל-כרום 2.4 ק״מ · דייר אל-אסד 3.2 ק״מ · ירכא 3.4 ק״מ