צרעה

סמל למ״ס 567 · יהודי · קיבוץ · מחוז ירושלים · מועצה אזורית מטה יהודה · אוכלוסייה 890 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש השינוי 85.4% (ארצי 37.8%), ירידה של 1.4 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 1.4%2009: מחנה נתניהו 4.2%2013: מחנה נתניהו 5.4%2015: מחנה נתניהו 5.4%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 4.5%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 3.9%2020: מחנה נתניהו 4.5%2021: מחנה נתניהו 4.5%2022: מחנה נתניהו 5.3%2026: מחנה נתניהו 4.3%2006: המחנה שמולו 87.5%2009: המחנה שמולו 90.1%2013: המחנה שמולו 85.7%2015: המחנה שמולו 88.5%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 91.0%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 90.9%2020: המחנה שמולו 88.6%2021: המחנה שמולו 90.1%2022: המחנה שמולו 86.8%2026: המחנה שמולו 85.4%2006: מפלגות ערביות 2.9%2009: מפלגות ערביות 2.0%2013: מפלגות ערביות 5.4%2015: מפלגות ערביות 2.8%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 2.7%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 3.0%2020: מפלגות ערביות 6.9%2021: מפלגות ערביות 4.3%2022: מפלגות ערביות 6.6%2026: מפלגות ערביות 8.3%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהצרעהישראלאחוזוןדירוג
ישר!36.0%16.1%767394278 מתוך 1,192271 מתוך 1,0385 מתוך 63
הדמוקרטים34.0%6.4%95949066 מתוך 1,19265 מתוך 1,0387 מתוך 63
ביחד13.2%9.3%605484478 מתוך 1,192477 מתוך 1,03811 מתוך 63
רע״ם7.1%5.9%8910094130 מתוך 1,1921 מתוך 1,0385 מתוך 63
הליכוד2.8%20.5%17713988 מתוך 1,192957 מתוך 1,03855 מתוך 63
ישראל ביתנו2.2%5.9%342740780 מתוך 1,192748 מתוך 1,03838 מתוך 63
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה1.7%2.7%281819845 מתוך 1,192834 מתוך 1,03851 מתוך 63
הרשימה המשותפת1.2%8.8%869785167 מתוך 1,19224 מתוך 1,0388 מתוך 63
הציונות הדתית וזהות0.6%5.1%14381,013 מתוך 1,1921,004 מתוך 1,03858 מתוך 63
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה0.6%1.7%211115921 מתוך 1,192906 מתוך 1,03853 מתוך 63
עוצמה יהודית0.2%5.7%12281,039 מתוך 1,1921,015 מתוך 1,03858 מתוך 63
ש״ס0.2%5.3%383218664 מתוך 1,192642 מתוך 1,03851 מתוך 63
יהדות התורה0.0%5.5%––––––
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.3%0.8%485448477 מתוך 1,192345 מתוך 1,03825 מתוך 63
גוש ביבי4.3%44.0%133111,032 מתוך 1,1921,004 מתוך 1,03856 מתוך 63
גוש השינוי85.4%37.8%848290190 מתוך 1,192190 מתוך 1,0387 מתוך 63
המפלגות הערביות8.3%14.7%8810094142 מתוך 1,1924 מתוך 1,0385 מתוך 63
לא התחייבו לגוש1.7%2.8%271819854 מתוך 1,192837 מתוך 1,03851 מתוך 63
אחוז הצבעה71.0%78.0%141361,017 מתוך 1,192896 מתוך 1,03859 מתוך 63
קולות כשרים6505,690,682626976450 מתוך 1,192322 מתוך 1,03816 מתוך 63

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
20061.4%87.5%2.9%7.8%65.7%512העבודה-מימד 57.0%
20094.2%▲2.890.1%▲2.62.0%▼0.91.8%▼6.064.1%503העבודה 38.2%
20135.4%▲1.385.7%▼4.45.4%▲3.40.9%▼0.968.6%552העבודה 46.6%
20155.4%▼0.188.5%▲2.82.8%▼2.73.0%▲2.166.2%539המחנה הציוני 64.2%
אפר׳ 20194.5%▼0.991.0%▲2.52.7%▼0.11.4%▼1.566.6%553כחול לבן 47.7%
ספט׳ 20193.9%▼0.690.9%±0.03.0%▲0.22.0%▲0.665.4%541כחול לבן 46.8%
20204.5%▲0.688.6%▼2.46.9%▲3.9–66.5%552כחול לבן 54.7%
20214.5%±0.090.1%▲1.54.3%▼2.6–64.2%535העבודה 30.3%
20225.3%▲0.886.8%▼3.36.6%▲2.30.0%65.2%544העבודה 29.8%
20264.3%▼1.085.4%▼1.48.3%▲1.71.7%▲1.771.0%650ישר! 36.0%

מפקד 2022

צרעהישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)8909,601,720475249608 מתוך 1,162485 מתוך 1,02731 מתוך 62
תושבים לקמ״ר2,467–475338617 מתוך 1,162487 מתוך 1,02739 מתוך 62
הדת הגדולה ביותריהודיםיהודים
רוב משקי הביתחילוניחילוני
גיל חציוני393091909568 מתוך 1,16268 מתוך 1,0274 מתוך 62
בני 65 ומעלה23.0%12.4%97969734 מתוך 1,15134 מתוך 1,0163 מתוך 62
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)45.2%25.8%868485164 מתוך 1,159163 מתוך 1,02710 מתוך 62
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)8.1%25.3%13139878 מתוך 1,012869 מתוך 1,00353 מתוך 58
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)144,200104,300757374284 מתוך 1,160282 מתוך 1,02717 מתוך 62

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202293.2%69.8%69 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים