צוקי ים
סמל למ״ס 1102 · יהודי · יישוב כפרי אחר · מחוז המרכז · מועצה אזורית עמק חפר · אוכלוסייה 230 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 69.1% (ארצי 37.8%), ירידה של 7.4 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | צוקי ים | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 28.9% | 16.1% | 575238 | 510 מתוך 1,192500 מתוך 1,038145 מתוך 233 |
| הדמוקרטים | 23.0% | 6.4% | 817981 | 224 מתוך 1,192221 מתוך 1,03844 מתוך 233 |
| הליכוד | 17.1% | 20.5% | 635861 | 438 מתוך 1,192429 מתוך 1,03890 מתוך 233 |
| ביחד | 10.5% | 9.3% | 494226 | 598 מתוך 1,192596 מתוך 1,038173 מתוך 233 |
| הציונות הדתית וזהות | 7.2% | 5.1% | 777488 | 271 מתוך 1,192269 מתוך 1,03829 מתוך 233 |
| ישראל ביתנו | 6.6% | 5.9% | 878893 | 148 מתוך 1,192120 מתוך 1,03818 מתוך 233 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.6% | 2.7% | 443635 | 652 מתוך 1,192649 מתוך 1,038149 מתוך 233 |
| עוצמה יהודית | 2.0% | 5.7% | 372838 | 746 מתוך 1,192737 מתוך 1,038144 מתוך 233 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.3% | 1.7% | 393139 | 694 מתוך 1,192686 מתוך 1,038134 מתוך 233 |
| הרשימה המשותפת | 0.7% | 8.8% | 819293 | 212 מתוך 1,19264 מתוך 1,03816 מתוך 233 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 27.6% | 44.0% | 504455 | 592 מתוך 1,192581 מתוך 1,038105 מתוך 233 |
| גוש השינוי | 69.1% | 37.8% | 625848 | 452 מתוך 1,192439 מתוך 1,038120 מתוך 233 |
| המפלגות הערביות | 0.7% | 14.7% | 708183 | 321 מתוך 1,192168 מתוך 1,03833 מתוך 233 |
| לא התחייבו לגוש | 2.6% | 2.8% | 433535 | 658 מתוך 1,192653 מתוך 1,038149 מתוך 233 |
| אחוז הצבעה | 72.7% | 78.0% | 20196 | 947 מתוך 1,192835 מתוך 1,038218 מתוך 233 |
| קולות כשרים | 152 | 5,690,682 | 442 | 1,147 מתוך 1,192995 מתוך 1,038228 מתוך 233 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 11.0% | 70.0% | 0.0% | 19.0% | 69.9% | 100 | קדימה 26.0% |
| 2009 | 16.8%▲5.8 | 74.3%▲4.3 | 1.0%▲1.0 | 1.0%▼18.0 | 74.3% | 101 | קדימה 39.6% |
| 2013 | 18.3%▲1.4 | 74.0%▼0.2 | 1.0%±0.0 | 3.8%▲2.9 | 73.4% | 104 | יש עתיד 25.0% |
| 2015 | 23.4%▲5.1 | 72.6%▼1.5 | 0.0%▼1.0 | 2.4%▼1.4 | 76.1% | 124 | המחנה הציוני 49.2% |
| אפר׳ 2019 | 18.5%▼4.9 | 80.7%▲8.1 | 0.8%▲0.8 | 0.0%▼2.4 | 75.3% | 119 | כחול לבן 59.7% |
| ספט׳ 2019 | 17.5%▼0.9 | 78.9%▼1.7 | 0.0%▼0.8 | 1.8%▲1.8 | 70.4% | 114 | כחול לבן 54.4% |
| 2020 | 21.0%▲3.5 | 79.0%±0.0 | 0.0%±0.0 | – | 72.1% | 119 | כחול לבן 58.0% |
| 2021 | 18.4%▼2.6 | 77.2%▼1.8 | 0.0%±0.0 | – | 72.0% | 136 | יש עתיד 25.0% |
| 2022 | 22.0%▲3.6 | 76.5%▼0.7 | 0.8%▲0.8 | 0.0% | 68.4% | 132 | יש עתיד 35.6% |
| 2026 | 27.6%▲5.7 | 69.1%▼7.4 | 0.7%▼0.1 | 2.6%▲2.6 | 72.7% | 152 | ישר! 28.9% |
מפקד 2022
| צוקי ים | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 230 | 9,601,720 | 221 | 1,141 מתוך 1,1621,007 מתוך 1,027227 מתוך 229 |
| תושבים לקמ״ר | 2,892 | – | 586564 | 486 מתוך 1,162362 מתוך 1,02784 מתוך 229 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 38 | 30 | 888782 | 104 מתוך 1,162103 מתוך 1,02732 מתוך 229 |
| בני 65 ומעלה | 17.8% | 12.4% | 888686 | 137 מתוך 1,151136 מתוך 1,01633 מתוך 229 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 43.0% | 25.8% | 797774 | 239 מתוך 1,159238 מתוך 1,02761 מתוך 229 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 22.8% | 25.3% | 686972 | 321 מתוך 1,012315 מתוך 1,00362 מתוך 221 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 186,300 | 104,300 | 969592 | 49 מתוך 1,16049 מתוך 1,02720 מתוך 229 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 76.0% | 69.8% | 685 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- חבצלת השרון 0.4 ק״מ · שושנת העמקים 0.8 ק״מ · ביתן אהרן 1.1 ק״מ · בת חן 1.3 ק״מ · נעורים 1.4 ק״מ