ביתן אהרן
סמל למ״ס 252 · יהודי · מושב · מחוז המרכז · מועצה אזורית עמק חפר · אוכלוסייה 200 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 84.2% (ארצי 37.8%), עלייה של 3.8 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | ביתן אהרן | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 31.6% | 16.1% | 635845 | 438 מתוך 1,192430 מתוך 1,038129 מתוך 233 |
| ביחד | 27.2% | 9.3% | 100100100 | 4 מתוך 1,1924 מתוך 1,0382 מתוך 233 |
| הדמוקרטים | 20.2% | 6.4% | 757171 | 299 מתוך 1,192294 מתוך 1,03868 מתוך 233 |
| הליכוד | 7.9% | 20.5% | 403332 | 710 מתוך 1,192688 מתוך 1,038156 מתוך 233 |
| ישראל ביתנו | 5.3% | 5.9% | 757477 | 289 מתוך 1,192261 מתוך 1,03854 מתוך 233 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 3.5% | 1.7% | 827989 | 207 מתוך 1,192204 מתוך 1,03825 מתוך 233 |
| הציונות הדתית וזהות | 1.8% | 5.1% | 291927 | 832 מתוך 1,192823 מתוך 1,038166 מתוך 233 |
| עוצמה יהודית | 0.9% | 5.7% | 231316 | 891 מתוך 1,192877 מתוך 1,038187 מתוך 233 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.9% | 2.7% | 1887 | 960 מתוך 1,192941 מתוך 1,038217 מתוך 233 |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.9% | 0.0% | 100100100 | 2 מתוך 1,1922 מתוך 1,0381 מתוך 233 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 14.0% | 44.0% | 352733 | 776 מתוך 1,192760 מתוך 1,038156 מתוך 233 |
| גוש השינוי | 84.2% | 37.8% | 817974 | 220 מתוך 1,192220 מתוך 1,03862 מתוך 233 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 1.8% | 2.8% | 281916 | 833 מתוך 1,192817 מתוך 1,038192 מתוך 233 |
| אחוז הצבעה | 43.3% | 78.0% | 000 | 1,187 מתוך 1,1921,035 מתוך 1,038233 מתוך 233 |
| קולות כשרים | 114 | 5,690,682 | 110 | 1,180 מתוך 1,1921,026 מתוך 1,038232 מתוך 233 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 13.2% | 69.2% | 0.4% | 16.7% | 79.4% | 454 | קדימה 38.1% |
| 2009 | 15.6%▲2.3 | 76.7%▲7.5 | 1.1%▲0.7 | 3.3%▼13.4 | 64.7% | 90 | קדימה 46.7% |
| 2013 | 7.2%▼8.3 | 86.6%▲9.9 | 0.0%▼1.1 | 0.0%▼3.3 | 72.1% | 97 | יש עתיד 36.1% |
| 2015 | 9.8%▲2.6 | 80.4%▼6.2 | 0.0%±0.0 | 9.8%▲9.8 | 67.9% | 92 | המחנה הציוני 50.0% |
| אפר׳ 2019 | 19.9%▲10.1 | 77.2%▼3.2 | 0.0%±0.0 | 2.9%▼6.8 | 76.1% | 136 | כחול לבן 64.7% |
| ספט׳ 2019 | 20.0%▲0.1 | 66.7%▼10.5 | 0.0%±0.0 | 13.3%▲10.4 | 38.9% | 75 | כחול לבן 52.0% |
| 2020 | 24.7%▲4.7 | 75.3%▲8.7 | 0.0%±0.0 | – | 36.1% | 77 | כחול לבן 64.9% |
| 2021 | 23.1%▼1.6 | 75.8%▲0.5 | 0.0%±0.0 | – | 40.8% | 91 | יש עתיד 28.6% |
| 2022 | 18.4%▼4.7 | 80.5%▲4.6 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 36.2% | 87 | יש עתיד 47.1% |
| 2026 | 14.0%▼4.4 | 84.2%▲3.8 | 0.0%±0.0 | 1.8%▲1.8 | 43.3% | 114 | ישר! 31.6% |
מפקד 2022
| ביתן אהרן | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 200 | 9,601,720 | 110 | 1,153 מתוך 1,1621,019 מתוך 1,027228 מתוך 229 |
| תושבים לקמ״ר | 990 | – | 110 | 1,151 מתוך 1,1621,016 מתוך 1,027228 מתוך 229 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 36 | 30 | 767465 | 196 מתוך 1,162193 מתוך 1,02757 מתוך 229 |
| בני 65 ומעלה | 14.7% | 12.4% | 757268 | 276 מתוך 1,151272 מתוך 1,01671 מתוך 229 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 52.1% | 25.8% | 969596 | 50 מתוך 1,15949 מתוך 1,0279 מתוך 229 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 36.7% | 25.3% | 919195 | 96 מתוך 1,01295 מתוך 1,00311 מתוך 221 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 132,100 | 104,300 | 656140 | 406 מתוך 1,160403 מתוך 1,027137 מתוך 229 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 58.1% | 69.8% |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- בת חן 0.6 ק״מ · חבצלת השרון 0.9 ק״מ · גבעת שפירא 1.0 ק״מ · צוקי ים 1.1 ק״מ · נעורים 1.3 ק״מ