שכונת העמק
שכונה בצור הדסה · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 2,810 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 53.0% (ארצי 37.8%), עלייה של 0.3 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | שכונת העמק | צור הדסה | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 21.4% | 21.4% | 20.5% |
| ישר! | 20.6% | 20.6% | 16.1% |
| ביחד | 14.4% | 14.4% | 9.3% |
| הדמוקרטים | 11.2% | 11.2% | 6.4% |
| הציונות הדתית וזהות | 7.0% | 7.0% | 5.1% |
| ישראל ביתנו | 6.8% | 6.8% | 5.9% |
| עוצמה יהודית | 6.3% | 6.3% | 5.7% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 6.2% | 6.2% | 2.7% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 3.8% | 3.8% | 1.7% |
| ש״ס | 1.1% | 1.1% | 5.3% |
| הרשימה המשותפת | 0.3% | 0.3% | 8.8% |
| יהדות התורה | 0.2% | 0.2% | 5.5% |
| רע״ם | 0.2% | 0.2% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.1% | 0.2% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.5% | 0.5% | 0.8% |
| גוש ביבי | 39.8% | 39.8% | 44.0% |
| גוש השינוי | 53.0% | 53.0% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.5% | 0.5% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 6.2% | 6.2% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 78.4% | 78.4% | 78.0% |
| קולות כשרים | 5,383 | 5,383 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 23.6% | 63.4% | 0.5% | 11.6% | 74.6% | 1,640 | קדימה 29.5% |
| 2009 | 40.5%▲16.9 | 52.4%▼11.0 | 1.4%▲0.8 | 4.1%▼7.5 | 74.5% | 1,956 | קדימה 30.7% |
| 2013 | 36.5%▼4.0 | 57.2%▲4.9 | 1.0%▼0.4 | 3.5%▼0.7 | 76.7% | 2,629 | הליכוד ביתנו 25.1% |
| 2015 | 39.8%▲3.2 | 50.7%▼6.5 | 0.4%▼0.6 | 9.0%▲5.5 | 78.6% | 2,963 | המחנה הציוני 27.3% |
| אפר׳ 2019 | 45.7%▲5.9 | 45.9%▼4.8 | 0.4%±0.0 | 7.7%▼1.3 | 78.6% | 4,276 | כחול לבן 32.2% |
| ספט׳ 2019 | 42.7%▼3.0 | 49.2%▲3.2 | 0.5%▲0.1 | 7.4%▼0.3 | 76.0% | 4,360 | כחול לבן 33.6% |
| 2020 | 46.7%▲4.1 | 51.8%▲2.7 | 0.7%▲0.2 | – | 74.8% | 4,515 | הליכוד 35.2% |
| 2021 | 44.6%▼2.1 | 53.5%▲1.7 | 0.3%▼0.4 | – | 74.1% | 4,688 | הליכוד 25.7% |
| 2022 | 44.8%▲0.2 | 52.7%▼0.8 | 0.5%▲0.2 | 0.0% | 74.0% | 4,881 | הליכוד 26.6% |
| 2026 | 39.8%▼5.0 | 53.0%▲0.3 | 0.5%±0.0 | 6.2%▲6.2 | 78.4% | 5,383 | הליכוד 21.4% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | חילוני | 2,810 | 5,383 | 39.8% | 53.0% | 0.5% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.