יפית
סמל למ״ס 3566 · יהודי · מושב · אזור יהודה ושומרון · מועצה אזורית ערבות הירדן · אוכלוסייה 280 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 74.4% (ארצי 44.0%), ירידה של 4.8 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | יפית | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 38.8% | 20.5% | 868497 | 165 מתוך 1,192164 מתוך 1,0385 מתוך 127 |
| הציונות הדתית וזהות | 16.5% | 5.1% | 868427 | 173 מתוך 1,192172 מתוך 1,03893 מתוך 127 |
| ישר! | 10.7% | 16.1% | 342675 | 784 מתוך 1,192762 מתוך 1,03831 מתוך 127 |
| עוצמה יהודית | 9.1% | 5.7% | 757149 | 302 מתוך 1,192300 מתוך 1,03865 מתוך 127 |
| ביחד | 6.6% | 9.3% | 382968 | 736 מתוך 1,192733 מתוך 1,03840 מתוך 127 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 5.0% | 2.7% | 848280 | 179 מתוך 1,192179 מתוך 1,03824 מתוך 127 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 5.0% | 1.7% | 898864 | 125 מתוך 1,192123 מתוך 1,03845 מתוך 127 |
| ש״ס | 3.3% | 5.3% | 807885 | 233 מתוך 1,192228 מתוך 1,03820 מתוך 127 |
| יהדות התורה | 1.7% | 5.5% | 949390 | 71 מתוך 1,19267 מתוך 1,03814 מתוך 127 |
| ישראל ביתנו | 1.7% | 5.9% | 292256 | 832 מתוך 1,192798 מתוך 1,03853 מתוך 127 |
| הדמוקרטים | 0.8% | 6.4% | 191963 | 941 מתוך 1,192828 מתוך 1,03845 מתוך 127 |
| רע״ם | 0.8% | 5.9% | 8394100 | 194 מתוך 1,19249 מתוך 1,0381 מתוך 127 |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 74.4% | 44.0% | 787529 | 265 מתוך 1,192264 מתוך 1,03891 מתוך 127 |
| גוש השינוי | 19.8% | 37.8% | 322571 | 812 מתוך 1,192780 מתוך 1,03837 מתוך 127 |
| המפלגות הערביות | 0.8% | 14.7% | 7384100 | 284 מתוך 1,192131 מתוך 1,0381 מתוך 127 |
| לא התחייבו לגוש | 5.0% | 2.8% | 838178 | 185 מתוך 1,192184 מתוך 1,03826 מתוך 127 |
| אחוז הצבעה | 62.1% | 78.0% | 330 | 1,149 מתוך 1,1921,010 מתוך 1,038127 מתוך 127 |
| קולות כשרים | 121 | 5,690,682 | 115 | 1,177 מתוך 1,1921,023 מתוך 1,038121 מתוך 127 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 38.6% | 45.5% | 2.3% | 9.1% | 40.9% | 44 | קדימה 29.5% |
| 2009 | 58.5%▲19.8 | 35.4%▼10.1 | 0.0%▼2.3 | 0.0%▼9.1 | 53.3% | 65 | הליכוד 33.8% |
| 2013 | 61.5%▲3.1 | 30.8%▼4.6 | 0.0%±0.0 | 6.2%▲6.2 | 50.8% | 65 | הליכוד ביתנו 41.5% |
| 2015 | 58.5%▼3.0 | 24.4%▼6.4 | 1.2%▲1.2 | 15.9%▲9.7 | 60.7% | 82 | הליכוד 31.7% |
| אפר׳ 2019 | 75.7%▲17.2 | 14.0%▼10.4 | 0.0%▼1.2 | 9.3%▼6.5 | 67.7% | 107 | הליכוד 50.5% |
| ספט׳ 2019 | 72.1%▼3.6 | 21.2%▲7.1 | 0.0%±0.0 | 4.8%▼4.5 | 66.0% | 104 | הליכוד 48.1% |
| 2020 | 80.2%▲8.1 | 17.8%▼3.3 | 1.0%▲1.0 | – | 64.4% | 101 | הליכוד 58.4% |
| 2021 | 68.7%▼11.5 | 25.3%▲7.4 | 0.0%▼1.0 | – | 59.6% | 99 | הליכוד 42.4% |
| 2022 | 79.2%▲10.5 | 20.8%▼4.5 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 57.4% | 101 | הליכוד 37.6% |
| 2026 | 74.4%▼4.8 | 19.8%▼1.0 | 0.8%▲0.8 | 5.0%▲5.0 | 62.1% | 121 | הליכוד 38.8% |
מפקד 2022
| יפית | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 280 | 9,601,720 | 338 | 1,119 מתוך 1,162986 מתוך 1,027113 מתוך 123 |
| תושבים לקמ״ר | 1,887 | – | 24276 | 885 מתוך 1,162752 מתוך 1,027116 מתוך 123 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 23 | 30 | 151566 | 967 מתוך 1,162866 מתוך 1,02741 מתוך 123 |
| בני 65 ומעלה | 4.7% | 12.4% | 141251 | 981 מתוך 1,151892 מתוך 1,01657 מתוך 116 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 20.8% | 25.8% | 271811 | 849 מתוך 1,159837 מתוך 1,027109 מתוך 123 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 37.6% | 25.3% | 929274 | 84 מתוך 1,01284 מתוך 1,00332 מתוך 121 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 102,600 | 104,300 | 292134 | 824 מתוך 1,160814 מתוך 1,02781 מתוך 123 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 63.5% | 69.8% | 994 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- פצאל 3.7 ק״מ · משואה 5.7 ק״מ · תומר 6.0 ק״מ · מעלה אפרים 6.7 ק״מ · גלגל 7.6 ק״מ