נאות רבין
שכונה ביבנה · 5 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 24,130 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 52.7% (ארצי 44.0%), ירידה של 3.6 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | נאות רבין | יבנה | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 32.1% | 35.7% | 20.5% |
| ישר! | 20.1% | 18.3% | 16.1% |
| ביחד | 13.3% | 10.6% | 9.3% |
| עוצמה יהודית | 10.5% | 10.1% | 5.7% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 5.7% | 4.4% | 2.7% |
| ישראל ביתנו | 5.2% | 5.0% | 5.9% |
| ש״ס | 3.5% | 5.7% | 5.3% |
| הציונות הדתית וזהות | 3.5% | 3.7% | 5.1% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.7% | 2.0% | 1.7% |
| הדמוקרטים | 2.6% | 3.2% | 6.4% |
| יהדות התורה | 0.3% | 0.5% | 5.5% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.1% | 0.2% |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 0.0% | 8.8% |
| רע״ם | 0.0% | 0.0% | 5.9% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.6% | 0.8% |
| גוש ביבי | 52.7% | 57.8% | 44.0% |
| גוש השינוי | 41.3% | 37.1% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 0.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 5.7% | 4.4% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 84.9% | 79.9% | 78.0% |
| קולות כשרים | 13,290 | 31,802 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 62.3% | 26.4% | 0.1% | 5.6% | 60.0% | 716 | ש״ס 23.9% |
| 2009 | 76.8%▲14.5 | 19.9%▼6.5 | 0.0%▼0.1 | 0.9%▼4.7 | 62.3% | 814 | הליכוד 36.4% |
| 2013 | 75.1%▼1.7 | 18.7%▼1.2 | 0.1%▲0.1 | 3.4%▲2.5 | 64.2% | 863 | הליכוד ביתנו 38.0% |
| 2015 | 53.2%▼21.8 | 33.5%▲14.8 | 0.0%▼0.1 | 13.1%▲9.7 | 79.3% | 4,925 | הליכוד 33.4% |
| אפר׳ 2019 | 57.7%▲4.5 | 36.4%▲2.9 | 0.0%±0.0 | 5.5%▼7.6 | 79.1% | 7,774 | הליכוד 38.3% |
| ספט׳ 2019 | 52.3%▼5.5 | 41.5%▲5.1 | 0.0%±0.0 | 5.6%▲0.1 | 79.8% | 8,077 | הליכוד 37.0% |
| 2020 | 58.1%▲5.8 | 41.6%▲0.1 | 0.0%±0.0 | – | 79.1% | 8,241 | הליכוד 44.7% |
| 2021 | 54.9%▼3.2 | 43.4%▲1.7 | 0.0%±0.0 | – | 75.1% | 8,861 | הליכוד 35.5% |
| 2022 | 56.4%▲1.5 | 42.0%▼1.4 | 0.1%±0.0 | 0.0% | 81.3% | 11,079 | הליכוד 34.1% |
| 2026 | 52.7%▼3.6 | 41.3%▼0.6 | 0.0%±0.0 | 5.7%▲5.7 | 84.9% | 13,290 | הליכוד 32.1% |
אזורים סטטיסטיים (5)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 | חילוני | 8,600 | 1,526 | 58.6% | 34.4% | 0.1% |
| 32 | חילוני | 5,070 | 2,697 | 48.1% | 45.9% | 0.1% |
| 33 | חילוני | 4,300 | 3,644 | 51.4% | 42.8% | 0.1% |
| 34 | חילוני | 6,160 | 5,423 | 54.3% | 39.9% | 0.0% |
| 36 | – | – | – | – |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.