נווה מונוסון
שכונה ביהוד-מונוסון · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 2,810 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 68.8% (ארצי 37.8%), ירידה של 0.2 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | נווה מונוסון | יהוד-מונוסון | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 34.7% | 27.1% | 16.1% |
| הליכוד | 19.4% | 29.5% | 20.5% |
| ביחד | 17.0% | 13.5% | 9.3% |
| הדמוקרטים | 11.8% | 6.4% | 6.4% |
| ישראל ביתנו | 5.3% | 5.4% | 5.9% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.6% | 4.4% | 2.7% |
| עוצמה יהודית | 3.5% | 6.2% | 5.7% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.0% | 1.7% | 1.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 1.3% | 2.7% | 5.1% |
| ש״ס | 1.0% | 2.4% | 5.3% |
| רע״ם | 0.3% | 0.1% | 5.9% |
| יהדות התורה | 0.1% | 0.3% | 5.5% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 0.1% | 8.8% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.2% | 0.8% |
| גוש ביבי | 27.3% | 42.8% | 44.0% |
| גוש השינוי | 68.8% | 52.4% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.3% | 0.2% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.7% | 4.4% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 81.1% | 78.5% | 78.0% |
| קולות כשרים | 2,601 | 19,502 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 18.5% | 64.0% | 0.1% | 16.2% | 70.2% | 2,262 | קדימה 37.3% |
| 2009 | 28.4%▲9.8 | 67.6%▲3.6 | 0.2%▲0.1 | 1.1%▼15.1 | 72.8% | 1,579 | קדימה 39.9% |
| 2013 | 23.2%▼5.2 | 71.0%▲3.4 | 0.1%▼0.1 | 2.2%▲1.1 | 75.8% | 1,618 | יש עתיד 28.9% |
| 2015 | 24.7%▲1.5 | 65.7%▼5.3 | 0.0%▼0.1 | 9.5%▲7.2 | 78.8% | 1,849 | המחנה הציוני 42.5% |
| אפר׳ 2019 | 29.8%▲5.1 | 66.2%▲0.5 | 0.0%±0.0 | 3.9%▼5.6 | 77.7% | 2,015 | כחול לבן 53.8% |
| ספט׳ 2019 | 27.2%▼2.5 | 68.5%▲2.3 | 0.0%±0.0 | 3.9%±0.0 | 78.0% | 2,016 | כחול לבן 53.2% |
| 2020 | 30.5%▲3.3 | 69.0%▲0.5 | 0.3%▲0.3 | – | 75.2% | 1,950 | כחול לבן 58.9% |
| 2021 | 29.0%▼1.5 | 69.7%▲0.8 | 0.0%▼0.3 | – | 77.6% | 2,035 | יש עתיד 27.4% |
| 2022 | 29.7%▲0.6 | 69.0%▼0.7 | 0.1%▲0.1 | 0.0% | 76.5% | 2,163 | יש עתיד 38.9% |
| 2026 | 27.3%▼2.4 | 68.8%▼0.2 | 0.3%▲0.2 | 3.7%▲3.7 | 81.1% | 2,601 | ישר! 34.7% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 | חילוני | 2,810 | 2,601 | 27.3% | 68.8% | 0.3% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.