נווה נוף
שכונה בירוחם · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 2,850 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 72.1% (ארצי 44.0%), ירידה של 3.7 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | נווה נוף | ירוחם | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 35.5% | 35.1% | 20.5% |
| הציונות הדתית וזהות | 15.2% | 9.3% | 5.1% |
| עוצמה יהודית | 10.9% | 10.3% | 5.7% |
| ישר! | 10.5% | 8.7% | 16.1% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 6.7% | 3.9% | 1.7% |
| ביחד | 5.4% | 4.4% | 9.3% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.9% | 3.5% | 2.7% |
| ש״ס | 3.0% | 7.6% | 5.3% |
| ישראל ביתנו | 2.8% | 5.1% | 5.9% |
| הדמוקרטים | 2.6% | 2.0% | 6.4% |
| רע״ם | 1.6% | 3.2% | 5.9% |
| יהדות התורה | 0.4% | 5.7% | 5.5% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.3% | 0.1% | 0.2% |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 0.1% | 8.8% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.1% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.8% | 0.8% | 0.8% |
| גוש ביבי | 72.1% | 72.1% | 44.0% |
| גוש השינוי | 21.4% | 20.2% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 1.8% | 3.3% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.9% | 3.5% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 77.0% | 72.0% | 78.0% |
| קולות כשרים | 2,008 | 6,054 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 54.1% | 40.3% | 0.5% | 4.8% | 55.6% | 377 | קדימה 19.9% |
| 2009 | 68.7%▲14.6 | 25.0%▼15.3 | 1.1%▲0.6 | 3.4%▼1.4 | 61.6% | 444 | הליכוד 28.2% |
| 2013 | 60.4%▼8.3 | 28.8%▲3.8 | 1.0%▼0.1 | 8.4%▲5.1 | 66.6% | 593 | הליכוד ביתנו 27.0% |
| 2015 | 68.9%▲8.5 | 17.8%▼11.0 | 1.0%±0.0 | 11.8%▲3.3 | 69.8% | 713 | הליכוד 40.3% |
| אפר׳ 2019 | 73.5%▲4.6 | 18.1%▲0.2 | 0.6%▼0.4 | 7.6%▼4.2 | 72.0% | 1,180 | הליכוד 40.4% |
| ספט׳ 2019 | 71.9%▼1.6 | 21.8%▲3.7 | 1.1%▲0.5 | 4.6%▼3.0 | 71.6% | 1,226 | הליכוד 42.3% |
| 2020 | 75.2%▲3.4 | 23.3%▲1.5 | 1.4%▲0.2 | – | 73.3% | 1,300 | הליכוד 47.8% |
| 2021 | 74.6%▼0.6 | 23.8%▲0.4 | 1.2%▼0.2 | – | 68.4% | 1,284 | הליכוד 41.0% |
| 2022 | 75.8%▲1.2 | 22.4%▼1.4 | 1.0%▼0.2 | 0.0% | 70.2% | 1,482 | הליכוד 38.1% |
| 2026 | 72.1%▼3.7 | 21.4%▼1.0 | 1.8%▲0.8 | 3.9%▲3.9 | 77.0% | 2,008 | הליכוד 35.5% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | מסורתי | 2,850 | 2,008 | 72.1% | 21.4% | 1.8% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.