שער הגיא
שכונה ביקנעם עילית · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 4,010 (מפקד 2022) · הצגה במפה
התוצאות מתחילות ב-אפר׳ 2019: בבחירות קודמות לא מוקמה קלפי באזורים האלה.
2026: גוש השינוי 57.7% (ארצי 37.8%), ירידה של 0.1 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | שער הגיא | יקנעם עילית | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 25.3% | 20.6% | 16.1% |
| הליכוד | 24.7% | 30.1% | 20.5% |
| ביחד | 18.0% | 13.9% | 9.3% |
| ישראל ביתנו | 9.9% | 11.2% | 5.9% |
| עוצמה יהודית | 5.0% | 5.5% | 5.7% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.6% | 4.3% | 2.7% |
| הדמוקרטים | 4.4% | 4.8% | 6.4% |
| הציונות הדתית וזהות | 3.8% | 4.0% | 5.1% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.7% | 2.5% | 1.7% |
| ש״ס | 0.7% | 1.8% | 5.3% |
| יהדות התורה | 0.6% | 0.8% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 0.1% | 8.8% |
| רע״ם | 0.0% | 0.0% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.4% | 0.8% |
| גוש ביבי | 37.4% | 44.7% | 44.0% |
| גוש השינוי | 57.7% | 50.4% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.1% | 0.2% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 4.6% | 4.3% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 80.8% | 74.3% | 78.0% |
| קולות כשרים | 3,880 | 15,200 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| אפר׳ 2019 | 45.7% | 47.6% | 0.1% | 6.1% | 78.0% | 2,107 | כחול לבן 40.4% |
| ספט׳ 2019 | 37.5%▼8.2 | 50.4%▲2.8 | 0.1%▼0.1 | 11.6%▲5.5 | 77.1% | 2,254 | כחול לבן 41.3% |
| 2020 | 42.5%▲5.0 | 57.1%▲6.6 | 0.3%▲0.2 | – | 76.0% | 2,329 | כחול לבן 42.0% |
| 2021 | 39.0%▼3.4 | 59.0%▲2.0 | 0.0%▼0.3 | – | 75.3% | 2,497 | הליכוד 26.8% |
| 2022 | 40.2%▲1.2 | 57.8%▼1.3 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 76.4% | 2,805 | יש עתיד 29.7% |
| 2026 | 37.4%▼2.8 | 57.7%▼0.1 | 0.1%▲0.1 | 4.6%▲4.6 | 80.8% | 3,880 | ישר! 25.3% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 | חילוני | 4,010 | 3,880 | 37.4% | 57.7% | 0.1% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.