יונתן
סמל למ״ס 4007 · יהודי · מושב שיתופי · מחוז הצפון · מועצה אזורית גולן · אוכלוסייה 790 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 72.2% (ארצי 44.0%), ירידה של 13.7 נקודות מאז 2022; הציונות הדתית וזהות הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | יונתן | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הציונות הדתית וזהות | 44.4% | 5.1% | 929198 | 92 מתוך 1,19291 מתוך 1,0388 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 11.9% | 1.7% | 989796 | 28 מתוך 1,19227 מתוך 1,03816 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 11.4% | 2.7% | 100100100 | 4 מתוך 1,1924 מתוך 1,0381 מתוך 408 |
| הליכוד | 10.5% | 20.5% | 484256 | 612 מתוך 1,192595 מתוך 1,038182 מתוך 408 |
| ביחד | 8.6% | 9.3% | 443544 | 671 מתוך 1,192669 מתוך 1,038227 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 5.0% | 5.7% | 595472 | 485 מתוך 1,192479 מתוך 1,038113 מתוך 408 |
| ישר! | 2.9% | 16.1% | 201215 | 952 מתוך 1,192912 מתוך 1,038345 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 2.9% | 5.9% | 403435 | 702 מתוך 1,192671 מתוך 1,038260 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 0.7% | 6.4% | 18178 | 962 מתוך 1,192846 מתוך 1,038366 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.5% | 5.3% | 534867 | 519 מתוך 1,192505 מתוך 1,038126 מתוך 408 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 1.4% | 0.8% | 959698 | 48 מתוך 1,19236 מתוך 1,03810 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 72.2% | 44.0% | 777385 | 279 מתוך 1,192278 מתוך 1,03863 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 15.0% | 37.8% | 272023 | 869 מתוך 1,192830 מתוך 1,038314 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 11.4% | 2.8% | 100100100 | 6 מתוך 1,1925 מתוך 1,0382 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 78.8% | 78.0% | 545567 | 534 מתוך 1,192456 מתוך 1,038134 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 421 | 5,690,682 | 374138 | 752 מתוך 1,192612 מתוך 1,038253 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 88.5% | 5.1% | 0.0% | 6.4% | 77.2% | 156 | האיחוד הלאומי-מפד״ל 75.0% |
| 2009 | 95.5%▲7.0 | 2.3%▼2.9 | 0.0%±0.0 | 1.7%▼4.7 | 80.1% | 176 | הבית היהודי 41.5% |
| 2013 | 87.2%▼8.3 | 9.0%▲6.7 | 0.0%±0.0 | 2.4%▲0.7 | 79.3% | 211 | הבית היהודי 67.3% |
| 2015 | 86.3%▼0.9 | 8.2%▼0.9 | 0.0%±0.0 | 5.6%▲3.2 | 79.1% | 233 | הבית היהודי 61.4% |
| אפר׳ 2019 | 82.8%▼3.4 | 8.6%▲0.4 | 0.0%±0.0 | 8.6%▲3.0 | 81.5% | 291 | הימין החדש (מתחת לאחוז החסימה) 43.6% |
| ספט׳ 2019 | 87.2%▲4.4 | 10.3%▲1.8 | 0.0%±0.0 | 1.4%▼7.2 | 79.8% | 290 | ימינה 62.8% |
| 2020 | 89.1%▲1.9 | 9.6%▼0.8 | 0.3%▲0.3 | – | 79.4% | 303 | ימינה 60.4% |
| 2021 | 83.8%▼5.3 | 15.5%▲6.0 | 0.0%▼0.3 | – | 74.6% | 309 | ימינה 43.0% |
| 2022 | 85.9%▲2.1 | 12.9%▼2.7 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 72.1% | 326 | הציונות הדתית 49.4% |
| 2026 | 72.2%▼13.7 | 15.0%▲2.1 | 0.0%±0.0 | 11.4%▲11.4 | 78.8% | 421 | הציונות הדתית וזהות 44.4% |
מפקד 2022
| יונתן | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 790 | 9,601,720 | 394445 | 698 מתוך 1,162574 מתוך 1,027224 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 4,408 | – | 768181 | 285 מתוך 1,162201 מתוך 1,02777 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | דתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 19 | 30 | 982 | 1,037 מתוך 1,162918 מתוך 1,027396 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 4.6% | 12.4% | 14129 | 986 מתוך 1,151894 מתוך 1,016369 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 43.7% | 25.8% | 817983 | 215 מתוך 1,159214 מתוך 1,02769 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 22.9% | 25.3% | 686971 | 319 מתוך 1,012313 מתוך 1,00393 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 92,400 | 104,300 | 191127 | 941 מתוך 1,160916 מתוך 1,027299 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 85.3% | 69.8% | 289 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- קשת 4.8 ק״מ · אניעם 5.5 ק״מ · נטור 10.2 ק״מ · חספין 10.3 ק״מ · רמת מגשימים 10.4 ק״מ