חספין
סמל למ״ס 4005 · יהודי · יישוב קהילתי · מחוז הצפון · מועצה אזורית גולן · אוכלוסייה 1,880 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 92.9% (ארצי 44.0%), ירידה של 2.5 נקודות מאז 2022; הציונות הדתית וזהות הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | חספין | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הציונות הדתית וזהות | 65.5% | 5.1% | 9796100 | 42 מתוך 1,19242 מתוך 1,0381 מתוך 408 |
| הליכוד | 11.6% | 20.5% | 514559 | 580 מתוך 1,192565 מתוך 1,038165 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 8.9% | 5.7% | 747081 | 307 מתוך 1,192305 מתוך 1,03878 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 4.6% | 1.7% | 888792 | 135 מתוך 1,192133 מתוך 1,03830 מתוך 408 |
| ביחד | 3.3% | 9.3% | 261727 | 873 מתוך 1,192859 מתוך 1,038297 מתוך 408 |
| ישר! | 2.2% | 16.1% | 181014 | 972 מתוך 1,192931 מתוך 1,038351 מתוך 408 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 1.9% | 0.2% | 9797100 | 38 מתוך 1,19237 מתוך 1,0382 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.8% | 2.7% | 18720 | 973 מתוך 1,192952 מתוך 1,038325 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 0.6% | 5.9% | 191116 | 945 מתוך 1,192904 מתוך 1,038336 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.3% | 5.3% | 443856 | 605 מתוך 1,192585 מתוך 1,038156 מתוך 408 |
| יהדות התורה | 0.1% | 5.5% | 585369 | 447 מתוך 1,192437 מתוך 1,038108 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 0.0% | 6.4% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.8% | 485446 | 477 מתוך 1,192345 מתוך 1,038175 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 92.9% | 44.0% | 919098 | 108 מתוך 1,192107 מתוך 1,0388 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 6.1% | 37.8% | 191114 | 970 מתוך 1,192921 מתוך 1,038353 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 0.8% | 2.8% | 17719 | 975 מתוך 1,192952 מתוך 1,038327 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 76.7% | 78.0% | 383850 | 728 מתוך 1,192634 מתוך 1,038199 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 785 | 5,690,682 | 707873 | 353 מתוך 1,192230 מתוך 1,038112 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 96.0% | 1.0% | 0.0% | 2.5% | 82.4% | 405 | האיחוד הלאומי-מפד״ל 81.2% |
| 2009 | 98.0%▲1.9 | 1.3%▲0.4 | 0.2%▲0.2 | 0.0%▼2.5 | 79.9% | 445 | האיחוד הלאומי 42.0% |
| 2013 | 97.0%▼1.0 | 1.7%▲0.4 | 0.0%▼0.2 | 1.3%▲1.3 | 82.0% | 527 | הבית היהודי 79.3% |
| 2015 | 98.3%▲1.3 | 1.2%▼0.5 | 0.0%±0.0 | 0.5%▼0.8 | 81.9% | 576 | הבית היהודי 73.8% |
| אפר׳ 2019 | 95.2%▼3.0 | 1.7%▲0.5 | 0.0%±0.0 | 3.0%▲2.5 | 78.9% | 631 | איחוד מפלגות הימין 55.6% |
| ספט׳ 2019 | 97.4%▲2.2 | 1.6%▼0.1 | 0.0%±0.0 | 0.0%▼3.0 | 76.4% | 624 | ימינה 67.8% |
| 2020 | 98.1%▲0.6 | 1.9%▲0.3 | 0.0%±0.0 | – | 75.9% | 620 | ימינה 69.5% |
| 2021 | 96.5%▼1.6 | 2.5%▲0.6 | 0.0%±0.0 | – | 73.6% | 595 | הציונות הדתית 57.6% |
| 2022 | 95.3%▼1.1 | 4.0%▲1.5 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 72.4% | 644 | הציונות הדתית 73.8% |
| 2026 | 92.9%▼2.5 | 6.1%▲2.1 | 0.0%±0.0 | 0.8%▲0.8 | 76.7% | 785 | הציונות הדתית וזהות 65.5% |
מפקד 2022
| חספין | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,880 | 9,601,720 | 758377 | 286 מתוך 1,162177 מתוך 1,02793 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 4,370 | – | 758081 | 290 מתוך 1,162206 מתוך 1,02779 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | דתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 19 | 30 | 982 | 1,037 מתוך 1,162918 מתוך 1,027396 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 4.2% | 12.4% | 12108 | 1,010 מתוך 1,151908 מתוך 1,016376 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 42.4% | 25.8% | 787583 | 254 מתוך 1,159252 מתוך 1,02771 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 58.7% | 25.3% | 999999 | 10 מתוך 1,01210 מתוך 1,0033 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 94,200 | 104,300 | 201229 | 924 מתוך 1,160905 מתוך 1,027291 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 76.1% | 69.8% | 682 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- רמת מגשימים 1.3 ק״מ · נוב 1.8 ק״מ · אבני איתן 3.7 ק״מ · נטור 3.9 ק״מ · אלי-עד 7.1 ק״מ