נוב
סמל למ״ס 4304 · יהודי · מושב דתי · מחוז הצפון · מועצה אזורית גולן · אוכלוסייה 1,120 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 85.3% (ארצי 44.0%), ירידה של 6.7 נקודות מאז 2022; הציונות הדתית וזהות הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | נוב | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הציונות הדתית וזהות | 42.2% | 5.1% | 929198 | 100 מתוך 1,19299 מתוך 1,03810 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 19.7% | 1.7% | 100100100 | 3 מתוך 1,1922 מתוך 1,0383 מתוך 408 |
| הליכוד | 13.6% | 20.5% | 565164 | 518 מתוך 1,192506 מתוך 1,038146 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 8.8% | 5.7% | 737081 | 313 מתוך 1,192311 מתוך 1,03879 מתוך 408 |
| ישר! | 4.8% | 16.1% | 241620 | 899 מתוך 1,192865 מתוך 1,038327 מתוך 408 |
| ביחד | 4.6% | 9.3% | 312133 | 818 מתוך 1,192813 מתוך 1,038273 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.2% | 2.7% | 554959 | 512 מתוך 1,192511 מתוך 1,038160 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 0.8% | 6.4% | 191911 | 941 מתוך 1,192828 מתוך 1,038360 מתוך 408 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.8% | 0.2% | 939299 | 76 מתוך 1,19275 מתוך 1,0386 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 0.6% | 5.9% | 191116 | 945 מתוך 1,192904 מתוך 1,038336 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.4% | 5.3% | 494462 | 558 מתוך 1,192544 מתוך 1,038137 מתוך 408 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.8% | 0.8% | 858986 | 136 מתוך 1,19289 מתוך 1,03846 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 85.3% | 44.0% | 868492 | 172 מתוך 1,192171 מתוך 1,03832 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 10.7% | 37.8% | 231619 | 912 מתוך 1,192868 מתוך 1,038329 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 3.2% | 2.8% | 544858 | 521 מתוך 1,192519 מתוך 1,038164 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 75.8% | 78.0% | 343447 | 779 מתוך 1,192680 מתוך 1,038215 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 524 | 5,690,682 | 495553 | 601 מתוך 1,192467 מתוך 1,038190 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 95.7% | 0.7% | 0.0% | 2.3% | 77.8% | 304 | האיחוד הלאומי-מפד״ל 67.1% |
| 2009 | 97.8%▲2.1 | 1.6%▲0.9 | 0.0%±0.0 | 0.6%▼1.7 | 79.4% | 315 | הליכוד 38.7% |
| 2013 | 93.7%▼4.0 | 2.3%▲0.7 | 0.0%±0.0 | 3.1%▲2.5 | 79.8% | 351 | הבית היהודי 73.8% |
| 2015 | 91.1%▼2.7 | 4.5%▲2.2 | 0.0%±0.0 | 3.9%▲0.8 | 85.2% | 380 | הבית היהודי 61.1% |
| אפר׳ 2019 | 87.0%▼4.1 | 4.2%▼0.3 | 0.0%±0.0 | 8.1%▲4.2 | 83.7% | 407 | הימין החדש (מתחת לאחוז החסימה) 43.2% |
| ספט׳ 2019 | 92.7%▲5.7 | 6.8%▲2.6 | 0.0%±0.0 | 0.5%▼7.6 | 80.1% | 396 | ימינה 64.1% |
| 2020 | 92.6%▼0.1 | 6.9%▲0.1 | 0.0%±0.0 | – | 77.7% | 391 | ימינה 56.5% |
| 2021 | 90.0%▼2.6 | 8.6%▲1.7 | 0.0%±0.0 | – | 76.7% | 409 | ימינה 47.9% |
| 2022 | 92.0%▲2.1 | 7.0%▼1.6 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 72.6% | 415 | הציונות הדתית 42.9% |
| 2026 | 85.3%▼6.7 | 10.7%▲3.7 | 0.0%±0.0 | 3.2%▲3.2 | 75.8% | 524 | הציונות הדתית וזהות 42.2% |
מפקד 2022
| נוב | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,120 | 9,601,720 | 616766 | 452 מתוך 1,162332 מתוך 1,027139 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 2,500 | – | 485450 | 603 מתוך 1,162473 מתוך 1,027203 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | דתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 21 | 30 | 12124 | 1,006 מתוך 1,162891 מתוך 1,027386 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 8.7% | 12.4% | 363034 | 724 מתוך 1,151702 מתוך 1,016270 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 37.7% | 25.8% | 625869 | 435 מתוך 1,159433 מתוך 1,027128 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 28.2% | 25.3% | 808082 | 205 מתוך 1,012201 מתוך 1,00356 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 117,300 | 104,300 | 484260 | 604 מתוך 1,160600 מתוך 1,027165 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 72.6% | 69.8% | 804 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- חספין 1.8 ק״מ · אבני איתן 1.9 ק״מ · רמת מגשימים 2.7 ק״מ · נטור 3.6 ק״מ · אלי-עד 5.4 ק״מ