אלי-עד
סמל למ״ס 4002 · יהודי · מושב · מחוז הצפון · מועצה אזורית גולן · אוכלוסייה 570 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 64.7% (ארצי 37.8%), ירידה של 7.3 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | אלי-עד | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 33.4% | 16.1% | 686464 | 378 מתוך 1,192370 מתוך 1,038148 מתוך 408 |
| ביחד | 15.6% | 9.3% | 736975 | 321 מתוך 1,192320 מתוך 1,038102 מתוך 408 |
| הליכוד | 11.0% | 20.5% | 504458 | 596 מתוך 1,192579 מתוך 1,038172 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 10.7% | 6.4% | 585352 | 504 מתוך 1,192489 מתוך 1,038197 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 8.0% | 5.1% | 797689 | 244 מתוך 1,192243 מתוך 1,03843 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 5.8% | 5.7% | 625775 | 446 מתוך 1,192442 מתוך 1,038103 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 4.9% | 5.9% | 686660 | 364 מתוך 1,192335 מתוך 1,038160 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.6% | 2.7% | 797680 | 230 מתוך 1,192230 מתוך 1,03876 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 4.6% | 1.7% | 888792 | 135 מתוך 1,192133 מתוך 1,03830 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.3% | 5.3% | 443856 | 605 מתוך 1,192585 מתוך 1,038156 מתוך 408 |
| רע״ם | 0.3% | 5.9% | 647352 | 344 מתוך 1,192193 מתוך 1,038163 מתוך 408 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.6% | 0.8% | 768176 | 216 מתוך 1,192147 מתוך 1,03872 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 29.8% | 44.0% | 524666 | 567 מתוך 1,192556 מתוך 1,038139 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 64.7% | 37.8% | 585350 | 502 מתוך 1,192488 מתוך 1,038205 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.3% | 14.7% | 495638 | 518 מתוך 1,192365 מתוך 1,038222 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 4.6% | 2.8% | 797680 | 232 מתוך 1,192231 מתוך 1,03877 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 79.7% | 78.0% | 636474 | 432 מתוך 1,192361 מתוך 1,038103 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 326 | 5,690,682 | 232623 | 915 מתוך 1,192771 מתוך 1,038314 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 21.7% | 45.8% | 0.0% | 28.3% | 59.6% | 120 | קדימה 33.3% |
| 2009 | 43.9%▲22.3 | 48.0%▲2.1 | 0.0%±0.0 | 2.0%▼26.3 | 64.6% | 148 | קדימה 33.1% |
| 2013 | 27.3%▼16.6 | 57.6%▲9.6 | 0.0%±0.0 | 8.1%▲6.1 | 72.0% | 172 | יש עתיד 23.8% |
| 2015 | 25.4%▼1.9 | 54.1%▼3.4 | 0.6%▲0.6 | 19.9%▲11.8 | 69.6% | 181 | המחנה הציוני 33.1% |
| אפר׳ 2019 | 26.3%▲0.9 | 58.9%▲4.8 | 0.0%▼0.6 | 14.7%▼5.2 | 76.4% | 224 | כחול לבן 46.0% |
| ספט׳ 2019 | 22.9%▼3.4 | 65.9%▲7.0 | 0.0%±0.0 | 10.3%▼4.5 | 71.8% | 214 | כחול לבן 46.7% |
| 2020 | 25.1%▲2.2 | 74.0%▲8.1 | 0.5%▲0.5 | – | 72.3% | 219 | כחול לבן 55.7% |
| 2021 | 21.5%▼3.7 | 76.3%▲2.3 | 0.0%▼0.5 | – | 71.4% | 219 | יש עתיד 24.7% |
| 2022 | 25.1%▲3.6 | 72.0%▼4.2 | 0.8%▲0.8 | 0.0% | 73.9% | 243 | יש עתיד 29.6% |
| 2026 | 29.8%▲4.7 | 64.7%▼7.3 | 0.3%▼0.5 | 4.6%▲4.6 | 79.7% | 326 | ישר! 33.4% |
מפקד 2022
| אלי-עד | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 570 | 9,601,720 | 222425 | 902 מתוך 1,162775 מתוך 1,027305 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 1,543 | – | 101113 | 1,049 מתוך 1,162915 מתוך 1,027357 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 31 | 30 | 423638 | 598 מתוך 1,162582 מתוך 1,027229 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 11.3% | 12.4% | 555052 | 511 מתוך 1,151499 מתוך 1,016198 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 25.0% | 25.8% | 332540 | 772 מתוך 1,159765 מתוך 1,027242 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 24.0% | 25.3% | 717174 | 295 מתוך 1,012289 מתוך 1,00382 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 99,100 | 104,300 | 261835 | 857 מתוך 1,160845 מתוך 1,027264 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 75.9% | 69.8% | 689 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- גשור 2.3 ק״מ · אבני איתן 3.5 ק״מ · מיצר 4.2 ק״מ · בני יהודה 4.3 ק״מ · אפיק 4.3 ק״מ