מיצר
סמל למ״ס 4019 · יהודי · מושב · מחוז הצפון · מועצה אזורית גולן · אוכלוסייה 330 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 72.4% (ארצי 37.8%), ירידה של 5.3 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | מיצר | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 30.6% | 16.1% | 615655 | 467 מתוך 1,192459 מתוך 1,038184 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 21.2% | 6.4% | 787571 | 264 מתוך 1,192259 מתוך 1,038119 מתוך 408 |
| ביחד | 13.5% | 9.3% | 615561 | 457 מתוך 1,192456 מתוך 1,038153 מתוך 408 |
| הליכוד | 7.6% | 20.5% | 393246 | 724 מתוך 1,192702 מתוך 1,038217 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 7.6% | 5.1% | 787588 | 259 מתוך 1,192257 מתוך 1,03851 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 7.1% | 5.9% | 909084 | 122 מתוך 1,19298 מתוך 1,03865 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 5.9% | 2.7% | 919091 | 98 מתוך 1,19298 מתוך 1,03835 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 4.7% | 1.7% | 898793 | 132 מתוך 1,192130 מתוך 1,03829 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 1.2% | 5.7% | 281938 | 845 מתוך 1,192834 מתוך 1,038248 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.6% | 0.8% | 768176 | 216 מתוך 1,192147 מתוך 1,03872 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 21.2% | 44.0% | 443757 | 671 מתוך 1,192659 מתוך 1,038178 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 72.4% | 37.8% | 666259 | 408 מתוך 1,192398 מתוך 1,038166 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 5.9% | 2.8% | 919090 | 100 מתוך 1,19299 מתוך 1,03836 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 85.4% | 78.0% | 959797 | 55 מתוך 1,19236 מתוך 1,03812 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 170 | 5,690,682 | 563 | 1,129 מתוך 1,192977 מתוך 1,038396 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | – | – | – | – | – | – | |
| 2009 | – | – | – | – | – | – | |
| 2013 | – | – | – | – | – | – | |
| 2015 | – | – | – | – | – | – | |
| אפר׳ 2019 | 9.5% | 70.5% | 0.0% | 18.9% | 77.9% | 95 | כחול לבן 53.7% |
| ספט׳ 2019 | 18.1%▲8.6 | 71.3%▲0.8 | 0.0%±0.0 | 10.6%▼8.3 | 76.4% | 94 | כחול לבן 47.9% |
| 2020 | 15.6%▼2.5 | 81.1%▲9.8 | 2.2%▲2.2 | – | 72.0% | 90 | כחול לבן 63.3% |
| 2021 | 12.2%▼3.3 | 83.3%▲2.2 | 0.0%▼2.2 | – | 76.3% | 90 | העבודה 26.7% |
| 2022 | 15.5%▲3.3 | 77.7%▼5.7 | 1.0%▲1.0 | 0.0% | 75.4% | 103 | יש עתיד 39.8% |
| 2026 | 21.2%▲5.6 | 72.4%▼5.3 | 0.0%▼1.0 | 5.9%▲5.9 | 85.4% | 170 | ישר! 30.6% |
מפקד 2022
| מיצר | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 330 | 9,601,720 | 665 | 1,085 מתוך 1,162955 מתוך 1,027384 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 3,714 | – | 707675 | 350 מתוך 1,162250 מתוך 1,027102 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 18 | 30 | 771 | 1,064 מתוך 1,162944 מתוך 1,027401 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 0.4% | 12.4% | 110 | 1,140 מתוך 1,1511,005 מתוך 1,016406 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 44.0% | 25.8% | 838084 | 198 מתוך 1,159197 מתוך 1,02763 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 52.1% | 25.3% | 989898 | 23 מתוך 1,01223 מתוך 1,0038 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 110,300 | 104,300 | 393250 | 704 מתוך 1,160698 מתוך 1,027205 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 84.9% | 69.8% | 301 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- אפיק 3.5 ק״מ · אלי-עד 4.2 ק״מ · נאות גולן 4.7 ק״מ · בני יהודה 5.6 ק״מ · גשור 6.0 ק״מ