אפיק
סמל למ״ס 4301 · יהודי · קיבוץ · מחוז הצפון · מועצה אזורית גולן · אוכלוסייה 380 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 80.0% (ארצי 37.8%), עלייה של 3.2 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | אפיק | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 37.0% | 16.1% | 797777 | 244 מתוך 1,192239 מתוך 1,03893 מתוך 408 |
| ביחד | 18.3% | 9.3% | 878589 | 157 מתוך 1,192157 מתוך 1,03846 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 16.1% | 6.4% | 676359 | 391 מתוך 1,192382 מתוך 1,038165 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 8.7% | 5.9% | 959792 | 55 מתוך 1,19233 מתוך 1,03833 מתוך 408 |
| הליכוד | 8.3% | 20.5% | 423549 | 693 מתוך 1,192672 מתוך 1,038205 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 4.8% | 5.1% | 666176 | 399 מתוך 1,192395 מתוך 1,03896 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.2% | 2.7% | 362839 | 735 מתוך 1,192728 מתוך 1,038240 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 1.7% | 5.7% | 342547 | 780 מתוך 1,192770 מתוך 1,038215 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.7% | 1.7% | 514554 | 545 מתוך 1,192540 מתוך 1,038180 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.4% | 5.3% | 494462 | 558 מתוך 1,192544 מתוך 1,038137 מתוך 408 |
| הרשימה המשותפת | 0.4% | 8.8% | 718263 | 293 מתוך 1,192141 מתוך 1,038137 מתוך 408 |
| רע״ם | 0.4% | 5.9% | 718260 | 288 מתוך 1,192140 מתוך 1,038139 מתוך 408 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 17.0% | 44.0% | 393153 | 724 מתוך 1,192710 מתוך 1,038194 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 80.0% | 37.8% | 747168 | 312 מתוך 1,192305 מתוך 1,038132 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.9% | 14.7% | 768867 | 265 מתוך 1,192112 מתוך 1,038128 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 2.2% | 2.8% | 352738 | 743 מתוך 1,192732 מתוך 1,038245 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 73.5% | 78.0% | 232331 | 909 מתוך 1,192799 מתוך 1,038276 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 230 | 5,690,682 | 11129 | 1,065 מתוך 1,192916 מתוך 1,038370 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 11.7% | 70.3% | 0.0% | 17.2% | 64.2% | 145 | העבודה-מימד 39.3% |
| 2009 | 37.2%▲25.4 | 58.8%▼11.6 | 0.0%±0.0 | 0.7%▼16.6 | 61.7% | 148 | קדימה 26.4% |
| 2013 | 16.4%▼20.8 | 73.4%▲14.7 | 0.6%▲0.6 | 6.8%▲6.1 | 67.0% | 177 | העבודה 32.2% |
| 2015 | 18.5%▲2.1 | 65.3%▼8.2 | 0.5%▼0.1 | 15.3%▲8.5 | 69.6% | 216 | המחנה הציוני 38.9% |
| אפר׳ 2019 | 19.1%▲0.6 | 69.7%▲4.4 | 0.0%▼0.5 | 9.6%▼5.7 | 70.9% | 178 | כחול לבן 44.4% |
| ספט׳ 2019 | 13.0%▼6.1 | 78.1%▲8.4 | 0.0%±0.0 | 7.1%▼2.5 | 67.9% | 169 | כחול לבן 50.3% |
| 2020 | 16.5%▲3.5 | 83.0%▲4.8 | 0.6%▲0.6 | – | 68.0% | 176 | כחול לבן 57.4% |
| 2021 | 13.8%▼2.7 | 81.0%▼1.9 | 0.0%▼0.6 | – | 69.1% | 174 | יש עתיד 30.5% |
| 2022 | 19.5%▲5.7 | 76.8%▼4.2 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 71.1% | 190 | יש עתיד 36.3% |
| 2026 | 17.0%▼2.5 | 80.0%▲3.2 | 0.9%▲0.9 | 2.2%▲2.2 | 73.5% | 230 | ישר! 37.0% |
מפקד 2022
| אפיק | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 380 | 9,601,720 | 899 | 1,060 מתוך 1,162930 מתוך 1,027373 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 1,300 | – | 456 | 1,112 מתוך 1,162977 מתוך 1,027382 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 33 | 30 | 545049 | 443 מתוך 1,162433 מתוך 1,027182 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 9.4% | 12.4% | 413538 | 669 מתוך 1,151649 מתוך 1,016251 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 39.6% | 25.8% | 686474 | 367 מתוך 1,159365 מתוך 1,027104 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 30.4% | 25.3% | 828386 | 176 מתוך 1,012172 מתוך 1,00346 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 112,000 | 104,300 | 413453 | 679 מתוך 1,160673 מתוך 1,027193 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 83.8% | 69.8% | 345 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- נאות גולן 1.3 ק״מ · בני יהודה 2.5 ק״מ · גבעת יואב 2.9 ק״מ · מיצר 3.5 ק״מ · כפר חרוב 3.9 ק״מ