בני יהודה
סמל למ״ס 4015 · יהודי · יישוב קהילתי · מחוז הצפון · מועצה אזורית גולן · אוכלוסייה 1,200 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 54.7% (ארצי 37.8%), ירידה של 2.0 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | בני יהודה | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 26.3% | 16.1% | 534747 | 555 מתוך 1,192543 מתוך 1,038215 מתוך 408 |
| הליכוד | 21.5% | 20.5% | 706674 | 355 מתוך 1,192349 מתוך 1,038106 מתוך 408 |
| ביחד | 13.4% | 9.3% | 605461 | 471 מתוך 1,192470 מתוך 1,038160 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 8.0% | 5.9% | 939589 | 79 מתוך 1,19256 מתוך 1,03843 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 7.8% | 5.7% | 706679 | 352 מתוך 1,192349 מתוך 1,03887 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 7.1% | 6.4% | 514645 | 585 מתוך 1,192563 מתוך 1,038223 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 6.9% | 2.7% | 969596 | 50 מתוך 1,19250 מתוך 1,03818 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 6.3% | 5.1% | 747083 | 313 מתוך 1,192311 מתוך 1,03866 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.6% | 1.7% | 494151 | 582 מתוך 1,192576 מתוך 1,038190 מתוך 408 |
| הרשימה המשותפת | 0.3% | 8.8% | 667556 | 343 מתוך 1,192190 מתוך 1,038151 מתוך 408 |
| רע״ם | 0.3% | 5.9% | 647352 | 344 מתוך 1,192193 מתוך 1,038163 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.1% | 5.3% | 322940 | 744 מתוך 1,192711 מתוך 1,038211 מתוך 408 |
| יהדות התורה | 0.1% | 5.5% | 585369 | 447 מתוך 1,192437 מתוך 1,038108 מתוך 408 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.1% | 0.8% | 303431 | 768 מתוך 1,192621 מתוך 1,038268 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 37.6% | 44.0% | 585269 | 505 מתוך 1,192497 מתוך 1,038126 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 54.7% | 37.8% | 534746 | 565 מתוך 1,192547 מתוך 1,038222 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.6% | 14.7% | 677757 | 356 מתוך 1,192203 מתוך 1,038161 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 6.9% | 2.8% | 969595 | 52 מתוך 1,19251 מתוך 1,03819 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 71.8% | 78.0% | 171624 | 984 מתוך 1,192869 מתוך 1,038311 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 678 | 5,690,682 | 647168 | 423 מתוך 1,192295 מתוך 1,038131 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 21.1% | 55.3% | 0.2% | 22.6% | 60.7% | 456 | קדימה 29.2% |
| 2009 | 40.0%▲18.9 | 52.6%▼2.7 | 0.2%±0.0 | 1.1%▼21.5 | 61.8% | 470 | קדימה 39.6% |
| 2013 | 35.5%▼4.5 | 57.3%▲4.8 | 0.0%▼0.2 | 4.1%▲3.0 | 66.5% | 560 | יש עתיד 23.0% |
| 2015 | 33.0%▼2.6 | 50.7%▼6.6 | 0.5%▲0.5 | 15.0%▲10.9 | 71.6% | 619 | המחנה הציוני 28.8% |
| אפר׳ 2019 | 34.0%▲1.1 | 57.9%▲7.2 | 0.2%▼0.3 | 7.9%▼7.1 | 67.2% | 594 | כחול לבן 47.0% |
| ספט׳ 2019 | 32.8%▼1.2 | 57.7%▼0.3 | 0.2%±0.0 | 8.0%▲0.1 | 66.6% | 588 | כחול לבן 44.4% |
| 2020 | 37.2%▲4.3 | 61.8%▲4.2 | 0.2%±0.0 | – | 66.6% | 592 | כחול לבן 46.6% |
| 2021 | 34.8%▼2.4 | 62.2%▲0.4 | 0.2%±0.0 | – | 62.2% | 566 | יש עתיד 25.6% |
| 2022 | 38.1%▲3.3 | 56.8%▼5.4 | 0.2%±0.0 | 0.0% | 62.9% | 585 | יש עתיד 31.1% |
| 2026 | 37.6%▼0.5 | 54.7%▼2.0 | 0.6%▲0.4 | 6.9%▲6.9 | 71.8% | 678 | ישר! 26.3% |
מפקד 2022
| בני יהודה | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,200 | 9,601,720 | 647169 | 414 מתוך 1,162296 מתוך 1,027126 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 2,802 | – | 566360 | 508 מתוך 1,162383 מתוך 1,027164 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 39 | 30 | 919089 | 68 מתוך 1,16268 מתוך 1,02729 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 16.3% | 12.4% | 838179 | 190 מתוך 1,151187 מתוך 1,01685 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 21.5% | 25.8% | 282035 | 835 מתוך 1,159824 מתוך 1,027264 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 19.6% | 25.3% | 585860 | 420 מתוך 1,012413 מתוך 1,003129 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 107,000 | 104,300 | 342644 | 763 מתוך 1,160756 מתוך 1,027229 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 72.5% | 69.8% | 805 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- גבעת יואב 0.7 ק״מ · נאות גולן 1.3 ק״מ · אפיק 2.5 ק״מ · גשור 3.5 ק״מ · אלי-עד 4.3 ק״מ