גבעת זמארין
שכונה בזכרון יעקב · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 2,860 (מפקד 2022) · הצגה במפה
התוצאות מתחילות ב-2009: בבחירות קודמות לא מוקמה קלפי באזורים האלה.
2026: גוש השינוי 68.5% (ארצי 37.8%), עלייה של 2.2 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | גבעת זמארין | זכרון יעקב | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 31.9% | 28.4% | 16.1% |
| ביחד | 16.8% | 16.3% | 9.3% |
| הדמוקרטים | 14.9% | 14.3% | 6.4% |
| הליכוד | 14.4% | 14.5% | 20.5% |
| הציונות הדתית וזהות | 6.0% | 4.3% | 5.1% |
| ישראל ביתנו | 4.8% | 4.7% | 5.9% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.5% | 3.1% | 2.7% |
| עוצמה יהודית | 3.1% | 2.8% | 5.7% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.4% | 1.8% | 1.7% |
| ש״ס | 0.8% | 4.5% | 5.3% |
| יהדות התורה | 0.5% | 4.8% | 5.5% |
| רע״ם | 0.3% | 0.2% | 5.9% |
| הרשימה המשותפת | 0.2% | 0.2% | 8.8% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.1% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.4% | 0.2% | 0.8% |
| גוש ביבי | 27.3% | 32.7% | 44.0% |
| גוש השינוי | 68.5% | 63.6% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.4% | 0.5% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.5% | 3.1% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 74.2% | 76.7% | 78.0% |
| קולות כשרים | 1,969 | 14,995 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2009 | 36.2% | 57.7% | 0.2% | 3.5% | 69.7% | 955 | קדימה 39.7% |
| 2013 | 35.5%▼0.8 | 57.9%▲0.2 | 0.2%±0.0 | 4.4%▲0.9 | 70.8% | 933 | הליכוד ביתנו 20.9% |
| 2015 | 37.1%▲1.7 | 52.4%▼5.5 | 0.1%▼0.1 | 10.3%▲5.9 | 73.4% | 1,058 | המחנה הציוני 30.8% |
| אפר׳ 2019 | 31.4%▼5.8 | 62.6%▲10.2 | 0.1%±0.0 | 5.1%▼5.2 | 71.2% | 978 | כחול לבן 47.2% |
| ספט׳ 2019 | 30.6%▼0.8 | 64.9%▲2.3 | 0.1%±0.0 | 4.2%▼0.9 | 68.6% | 960 | כחול לבן 47.1% |
| 2020 | 33.4%▲2.8 | 65.7%▲0.8 | 0.6%▲0.5 | – | 66.5% | 924 | כחול לבן 51.1% |
| 2021 | 32.6%▼0.8 | 65.3%▼0.3 | 0.1%▼0.6 | – | 66.8% | 1,189 | יש עתיד 23.1% |
| 2022 | 31.5%▼1.1 | 66.3%▲1.0 | 0.4%▲0.3 | 0.0% | 66.3% | 1,211 | יש עתיד 34.2% |
| 2026 | 27.3%▼4.3 | 68.5%▲2.2 | 0.4%±0.0 | 3.5%▲3.5 | 74.2% | 1,969 | ישר! 31.9% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | חילוני | 2,860 | 1,969 | 27.3% | 68.5% | 0.4% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.