אבו רוקייק (שבט)
סמל למ״ס 961 · בדואים בדרום · שבט בדואי · מחוז הדרום · הצגה במפה
2026: המפלגות הערביות 98.8% (ארצי 14.7%), עלייה של 1.6 נקודות מאז 2022; רע״ם הובילה.
בחירות 2026
השוואה בתוך:
| רשימה | אבו רוקייק (שבט) | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| רע״ם | 90.2% | 5.9% | 983792 | 23 מתוך 1,19223 מתוך 3623 מתוך 261 |
| הרשימה המשותפת | 8.7% | 8.8% | 917196 | 113 מתוך 1,19211 מתוך 3611 מתוך 261 |
| ש״ס | 0.1% | 5.3% | 323731 | 744 מתוך 1,19211 מתוך 36164 מתוך 261 |
| ישר! | 0.1% | 16.1% | 3407 | 1,131 מתוך 1,19215 מתוך 36235 מתוך 261 |
| הליכוד | 0.1% | 20.5% | 1173 | 1,156 מתוך 1,19226 מתוך 36249 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 0.1% | 6.4% | 61410 | 1,101 מתוך 1,19230 מתוך 36233 מתוך 261 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| ביחד | 0.0% | 9.3% | ––– | ––– |
| עוצמה יהודית | 0.0% | 5.7% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הציונות הדתית וזהות | 0.0% | 5.1% | ––– | ––– |
| ישראל ביתנו | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 2.7% | ––– | ––– |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 1.7% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.7% | 0.8% | 826082 | 176 מתוך 1,19215 מתוך 3643 מתוך 261 |
| גוש ביבי | 0.3% | 44.0% | 3172 | 1,137 מתוך 1,19221 מתוך 36246 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 0.2% | 37.8% | 131 | 1,182 מתוך 1,19232 מתוך 36255 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 98.8% | 14.7% | 998698 | 8 מתוך 1,1926 מתוך 366 מתוך 261 |
| לא התחייבו לגוש | 0.0% | 2.8% | ––– | ––– |
| אחוז הצבעה | 71.2% | 78.0% | 151121 | 1,009 מתוך 1,19232 מתוך 36207 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 4,162 | 5,690,682 | 867491 | 165 מתוך 1,19210 מתוך 3625 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 2.2% | 17.9% | 76.2% | 0.5% | 24.5% | 782 | רע״ם-תע״ל 71.6% |
| 2009 | 1.8%▼0.3 | 1.5%▼16.4 | 92.0%▲15.8 | 0.5%▼0.1 | 20.0% | 654 | רע״ם-תע״ל 90.8% |
| 2013 | 3.3%▲1.5 | 1.9%▲0.4 | 91.7%▼0.4 | 0.9%▲0.4 | 27.2% | 999 | רע״ם-תע״ל 80.9% |
| 2015 | 1.7%▼1.6 | 5.0%▲3.1 | 88.2%▼3.5 | 0.5%▼0.4 | 30.2% | 1,261 | הרשימה המשותפת 88.2% |
| אפר׳ 2019 | 1.8%±0.0 | 5.0%±0.0 | 91.8%▲3.7 | 0.3%▼0.2 | 24.1% | 1,116 | רע״ם-בל״ד 90.2% |
| ספט׳ 2019 | 0.6%▼1.2 | 3.5%▼1.5 | 95.2%▲3.4 | 0.1%▼0.2 | 40.4% | 1,908 | הרשימה המשותפת 95.2% |
| 2020 | 0.3%▼0.3 | 0.7%▼2.8 | 98.2%▲2.9 | – | 44.6% | 2,166 | הרשימה המשותפת 98.2% |
| 2021 | 2.6%▲2.3 | 1.0%▲0.3 | 95.5%▼2.6 | – | 34.5% | 1,744 | רע״ם 89.2% |
| 2022 | 1.4%▼1.3 | 0.6%▼0.4 | 97.2%▲1.7 | 0.0% | 39.4% | 2,093 | רע״ם 76.8% |
| 2026 | 0.3%▼1.1 | 0.2%▼0.4 | 98.8%▲1.6 | 0.0%±0.0 | 71.2% | 4,162 | רע״ם 90.2% |
מפקד 2022
מפקד 2022 אינו מפרסם נתונים ליישוב הזה.
קישורים
- היישובים הקרובים
- אבו תלול 1.3 ק״מ · אעצם (שבט) 5.1 ק״מ · נבטים 5.4 ק״מ · אבו קורינאת (יישוב) 6.6 ק״מ · שגב-שלום 7.5 ק״מ