אדרת
סמל למ״ס 1123 · יהודי · מושב · מחוז ירושלים · מועצה אזורית מטה יהודה · אוכלוסייה 1,080 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 78.3% (ארצי 44.0%), ירידה של 4.3 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | אדרת | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 44.8% | 20.5% | 908981 | 114 מתוך 1,192113 מתוך 1,03812 מתוך 63 |
| עוצמה יהודית | 14.4% | 5.7% | 898782 | 133 מתוך 1,192132 מתוך 1,03811 מתוך 63 |
| הציונות הדתית וזהות | 10.1% | 5.1% | 817992 | 222 מתוך 1,192221 מתוך 1,0386 מתוך 63 |
| ישר! | 8.5% | 16.1% | 302231 | 829 מתוך 1,192804 מתוך 1,03844 מתוך 63 |
| ביחד | 5.3% | 9.3% | 342432 | 783 מתוך 1,192780 מתוך 1,03843 מתוך 63 |
| ש״ס | 5.1% | 5.3% | 868469 | 162 מתוך 1,192158 מתוך 1,03820 מתוך 63 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.4% | 2.7% | 595350 | 458 מתוך 1,192458 מתוך 1,03830 מתוך 63 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 3.4% | 1.7% | 817881 | 218 מתוך 1,192215 מתוך 1,03812 מתוך 63 |
| הדמוקרטים | 2.6% | 6.4% | 373326 | 750 מתוך 1,192694 מתוך 1,03847 מתוך 63 |
| ישראל ביתנו | 1.2% | 5.9% | 251727 | 887 מתוך 1,192851 מתוך 1,03845 מתוך 63 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.4% | 0.2% | 888692 | 120 מתוך 1,192118 מתוך 1,0383 מתוך 63 |
| הרשימה המשותפת | 0.2% | 8.8% | 556342 | 411 מתוך 1,192258 מתוך 1,03831 מתוך 63 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.4% | 0.8% | 606763 | 372 מתוך 1,192262 מתוך 1,03822 מתוך 63 |
| גוש ביבי | 78.3% | 44.0% | 807777 | 236 מתוך 1,192235 מתוך 1,03815 מתוך 63 |
| גוש השינוי | 17.6% | 37.8% | 292226 | 843 מתוך 1,192804 מתוך 1,03847 מתוך 63 |
| המפלגות הערביות | 0.2% | 14.7% | 404631 | 615 מתוך 1,192462 מתוך 1,03839 מתוך 63 |
| לא התחייבו לגוש | 3.4% | 2.8% | 595348 | 460 מתוך 1,192459 מתוך 1,03831 מתוך 63 |
| אחוז הצבעה | 75.8% | 78.0% | 343427 | 779 מתוך 1,192680 מתוך 1,03845 מתוך 63 |
| קולות כשרים | 493 | 5,690,682 | 465155 | 647 מתוך 1,192512 מתוך 1,03829 מתוך 63 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 79.4% | 13.6% | 0.0% | 6.1% | 66.3% | 228 | הליכוד 30.3% |
| 2009 | 87.1%▲7.7 | 5.5%▼8.1 | 0.0%±0.0 | 6.3%▲0.1 | 73.0% | 271 | הליכוד 50.9% |
| 2013 | 80.1%▼7.0 | 11.8%▲6.3 | 0.3%▲0.3 | 7.2%▲0.9 | 74.0% | 321 | הליכוד ביתנו 40.2% |
| 2015 | 83.2%▲3.1 | 9.4%▼2.4 | 0.3%±0.0 | 6.3%▼0.9 | 76.9% | 381 | הליכוד 50.7% |
| אפר׳ 2019 | 81.9%▼1.3 | 12.3%▲2.8 | 0.0%▼0.3 | 5.6%▼0.7 | 74.9% | 408 | הליכוד 55.1% |
| ספט׳ 2019 | 71.5%▼10.4 | 16.2%▲3.9 | 0.0%±0.0 | 12.1%▲6.5 | 71.4% | 396 | הליכוד 46.5% |
| 2020 | 83.3%▲11.9 | 16.4%▲0.3 | 0.0%±0.0 | – | 71.8% | 408 | הליכוד 58.3% |
| 2021 | 79.2%▼4.2 | 18.4%▲1.9 | 0.0%±0.0 | – | 68.9% | 403 | הליכוד 45.4% |
| 2022 | 82.6%▲3.5 | 16.7%▼1.7 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 72.7% | 443 | הליכוד 45.6% |
| 2026 | 78.3%▼4.3 | 17.6%▲0.9 | 0.2%▲0.2 | 3.4%▲3.4 | 75.8% | 493 | הליכוד 44.8% |
מפקד 2022
| אדרת | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,080 | 9,601,720 | 586567 | 472 מתוך 1,162352 מתוך 1,02720 מתוך 62 |
| תושבים לקמ״ר | 4,155 | – | 737984 | 310 מתוך 1,162220 מתוך 1,02711 מתוך 62 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | דתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 26 | 30 | 211915 | 874 מתוך 1,162811 מתוך 1,02749 מתוך 62 |
| בני 65 ומעלה | 7.7% | 12.4% | 302320 | 806 מתוך 1,151779 מתוך 1,01650 מתוך 62 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 25.2% | 25.8% | 342633 | 769 מתוך 1,159763 מתוך 1,02742 מתוך 62 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 17.6% | 25.3% | 515149 | 492 מתוך 1,012485 מתוך 1,00330 מתוך 58 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 125,500 | 104,300 | 585349 | 490 מתוך 1,160486 מתוך 1,02732 מתוך 62 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 69.4% | 69.8% | 906 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- נווה מיכאל 1.8 ק״מ · גבעות עדן 1.8 ק״מ · אביעזר 3.1 ק״מ · נתיב הל"ה 3.3 ק״מ · צפרירים 4.8 ק״מ