נווה מיכאל
סמל למ״ס 1071 · יהודי · מושב · מחוז ירושלים · מועצה אזורית מטה יהודה · אוכלוסייה 910 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 80.0% (ארצי 44.0%), ירידה של 4.2 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | נווה מיכאל | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 42.8% | 20.5% | 898777 | 135 מתוך 1,192134 מתוך 1,03815 מתוך 63 |
| עוצמה יהודית | 17.0% | 5.7% | 949397 | 76 מתוך 1,19275 מתוך 1,0383 מתוך 63 |
| הציונות הדתית וזהות | 11.2% | 5.1% | 838094 | 205 מתוך 1,192204 מתוך 1,0385 מתוך 63 |
| ישר! | 7.0% | 16.1% | 282023 | 860 מתוך 1,192829 מתוך 1,03849 מתוך 63 |
| ש״ס | 5.6% | 5.3% | 878671 | 144 מתוך 1,192141 מתוך 1,03818 מתוך 63 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.4% | 2.7% | 777369 | 265 מתוך 1,192265 מתוך 1,03820 מתוך 63 |
| ביחד | 3.7% | 9.3% | 281924 | 849 מתוך 1,192838 מתוך 1,03848 מתוך 63 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.1% | 1.7% | 635858 | 415 מתוך 1,192412 מתוך 1,03826 מתוך 63 |
| יהדות התורה | 1.4% | 5.5% | 939284 | 84 מתוך 1,19280 מתוך 1,03810 מתוך 63 |
| ישראל ביתנו | 1.4% | 5.9% | 271931 | 867 מתוך 1,192832 מתוך 1,03844 מתוך 63 |
| הדמוקרטים | 0.9% | 6.4% | 212013 | 925 מתוך 1,192817 מתוך 1,03855 מתוך 63 |
| הרשימה המשותפת | 0.7% | 8.8% | 819274 | 212 מתוך 1,19264 מתוך 1,03817 מתוך 63 |
| רע״ם | 0.2% | 5.9% | 556348 | 430 מתוך 1,192278 מתוך 1,03825 מתוך 63 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 1.6% | 0.8% | 979795 | 39 מתוך 1,19228 מתוך 1,0384 מתוך 63 |
| גוש ביבי | 80.0% | 44.0% | 827981 | 219 מתוך 1,192218 מתוך 1,03813 מתוך 63 |
| גוש השינוי | 13.0% | 37.8% | 261821 | 887 מתוך 1,192847 מתוך 1,03850 מתוך 63 |
| המפלגות הערביות | 0.9% | 14.7% | 768871 | 265 מתוך 1,192112 מתוך 1,03818 מתוך 63 |
| לא התחייבו לגוש | 4.4% | 2.8% | 777369 | 267 מתוך 1,192266 מתוך 1,03820 מתוך 63 |
| אחוז הצבעה | 80.3% | 78.0% | 687074 | 368 מתוך 1,192304 מתוך 1,03817 מתוך 63 |
| קולות כשרים | 430 | 5,690,682 | 384242 | 739 מתוך 1,192600 מתוך 1,03836 מתוך 63 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 74.5% | 20.5% | 0.0% | 5.0% | 62.9% | 161 | ש״ס 36.6% |
| 2009 | 78.1%▲3.6 | 19.1%▼1.4 | 0.0%±0.0 | 0.0%▼5.0 | 65.1% | 178 | הליכוד 43.3% |
| 2013 | 77.5%▼0.5 | 15.7%▼3.4 | 0.0%±0.0 | 5.5%▲5.5 | 72.8% | 236 | הליכוד ביתנו 38.1% |
| 2015 | 75.2%▼2.4 | 12.2%▼3.4 | 0.4%▲0.4 | 12.2%▲6.7 | 76.9% | 278 | הליכוד 46.0% |
| אפר׳ 2019 | 81.6%▲6.5 | 9.9%▼2.3 | 0.0%▼0.4 | 8.2%▼4.0 | 77.2% | 354 | הליכוד 55.9% |
| ספט׳ 2019 | 76.6%▼5.0 | 11.7%▲1.8 | 0.3%▲0.3 | 10.6%▲2.4 | 77.8% | 359 | הליכוד 45.7% |
| 2020 | 86.8%▲10.2 | 12.4%▲0.7 | 0.5%▲0.2 | – | 81.6% | 379 | הליכוד 58.6% |
| 2021 | 81.9%▼4.9 | 17.5%▲5.1 | 0.3%▼0.2 | – | 71.2% | 337 | הליכוד 48.4% |
| 2022 | 84.2%▲2.3 | 13.4%▼4.1 | 1.1%▲0.8 | 0.0% | 76.8% | 373 | הליכוד 43.2% |
| 2026 | 80.0%▼4.2 | 13.0%▼0.4 | 0.9%▼0.1 | 4.4%▲4.4 | 80.3% | 430 | הליכוד 42.8% |
מפקד 2022
| נווה מיכאל | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 910 | 9,601,720 | 485454 | 583 מתוך 1,162461 מתוך 1,02728 מתוך 62 |
| תושבים לקמ״ר | 3,243 | – | 647174 | 421 מתוך 1,162302 מתוך 1,02717 מתוך 62 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | דתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 30 | 30 | 373133 | 678 מתוך 1,162658 מתוך 1,02736 מתוך 62 |
| בני 65 ומעלה | 9.3% | 12.4% | 403438 | 679 מתוך 1,151659 מתוך 1,01639 מתוך 62 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 26.2% | 25.8% | 352736 | 747 מתוך 1,159741 מתוך 1,02740 מתוך 62 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 31.5% | 25.3% | 848484 | 158 מתוך 1,012156 מתוך 1,0039 מתוך 58 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 127,800 | 104,300 | 615654 | 455 מתוך 1,160452 מתוך 1,02729 מתוך 62 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 64.3% | 69.8% | 982 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- גבעות עדן 1.3 ק״מ · אביעזר 1.4 ק״מ · אדרת 1.8 ק״מ · נתיב הל"ה 2.8 ק״מ · גבעת ישעיהו 5.8 ק״מ