נתיב הל"ה
סמל למ״ס 693 · יהודי · קיבוץ · מחוז ירושלים · מועצה אזורית מטה יהודה · אוכלוסייה 660 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 90.6% (ארצי 37.8%), עלייה של 0.6 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | נתיב הל"ה | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 39.0% | 16.1% | 848398 | 183 מתוך 1,192179 מתוך 1,0382 מתוך 63 |
| הדמוקרטים | 35.6% | 6.4% | 959594 | 53 מתוך 1,19253 מתוך 1,0385 מתוך 63 |
| ביחד | 10.1% | 9.3% | 484163 | 613 מתוך 1,192611 מתוך 1,03824 מתוך 63 |
| ישראל ביתנו | 5.8% | 5.9% | 808094 | 222 מתוך 1,192194 מתוך 1,0385 מתוך 63 |
| הליכוד | 3.4% | 20.5% | 191016 | 953 מתוך 1,192924 מתוך 1,03853 מתוך 63 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 1.8% | 2.7% | 292021 | 824 מתוך 1,192815 מתוך 1,03849 מתוך 63 |
| הציונות הדתית וזהות | 1.6% | 5.1% | 251518 | 871 מתוך 1,192862 מתוך 1,03852 מתוך 63 |
| רע״ם | 1.1% | 5.9% | 859789 | 171 מתוך 1,19231 מתוך 1,0388 מתוך 63 |
| עוצמה יהודית | 0.7% | 5.7% | 20916 | 939 מתוך 1,192922 מתוך 1,03852 מתוך 63 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.4% | 1.7% | 17710 | 970 מתוך 1,192954 מתוך 1,03857 מתוך 63 |
| ש״ס | 0.2% | 5.3% | 383218 | 664 מתוך 1,192642 מתוך 1,03851 מתוך 63 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.8% | 364039 | 622 מתוך 1,192478 מתוך 1,03834 מתוך 63 |
| גוש ביבי | 6.3% | 44.0% | 17715 | 985 מתוך 1,192958 מתוך 1,03854 מתוך 63 |
| גוש השינוי | 90.6% | 37.8% | 949397 | 71 מתוך 1,19271 מתוך 1,0383 מתוך 63 |
| המפלגות הערביות | 1.1% | 14.7% | 799176 | 231 מתוך 1,19280 מתוך 1,03814 מתוך 63 |
| לא התחייבו לגוש | 1.8% | 2.8% | 281921 | 833 מתוך 1,192817 מתוך 1,03850 מתוך 63 |
| אחוז הצבעה | 81.8% | 78.0% | 818285 | 223 מתוך 1,192176 מתוך 1,0389 מתוך 63 |
| קולות כשרים | 446 | 5,690,682 | 404447 | 714 מתוך 1,192577 מתוך 1,03834 מתוך 63 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 7.8% | 81.7% | 0.0% | 10.0% | 73.2% | 230 | העבודה-מימד 47.0% |
| 2009 | 7.5%▼0.3 | 86.6%▲4.8 | 0.4%▲0.4 | 2.4%▼7.6 | 73.5% | 253 | העבודה 45.1% |
| 2013 | 4.9%▼2.6 | 90.2%▲3.6 | 1.6%▲1.2 | 1.6%▼0.7 | 78.3% | 305 | העבודה 55.7% |
| 2015 | 3.7%▼1.2 | 89.7%▼0.4 | 0.9%▼0.7 | 5.6%▲4.0 | 78.5% | 321 | המחנה הציוני 68.8% |
| אפר׳ 2019 | 6.7%▲2.9 | 90.1%▲0.4 | 0.9%▼0.1 | 2.0%▼3.6 | 77.2% | 345 | כחול לבן 48.4% |
| ספט׳ 2019 | 3.2%▼3.5 | 90.8%▲0.7 | 0.9%±0.0 | 4.0%▲2.0 | 76.2% | 349 | כחול לבן 50.7% |
| 2020 | 4.6%▲1.4 | 94.0%▲3.2 | 1.1%▲0.3 | – | 76.0% | 349 | כחול לבן 59.0% |
| 2021 | 5.4%▲0.8 | 93.7%▼0.3 | 0.0%▼1.1 | – | 73.5% | 350 | העבודה 40.9% |
| 2022 | 5.4%±0.0 | 90.0%▼3.7 | 0.3%▲0.3 | 0.0% | 73.9% | 370 | יש עתיד 38.1% |
| 2026 | 6.3%▲0.9 | 90.6%▲0.6 | 1.1%▲0.9 | 1.8%▲1.8 | 81.8% | 446 | ישר! 39.0% |
מפקד 2022
| נתיב הל"ה | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 660 | 9,601,720 | 283131 | 831 מתוך 1,162705 מתוך 1,02743 מתוך 62 |
| תושבים לקמ״ר | 2,341 | – | 424731 | 676 מתוך 1,162545 מתוך 1,02743 מתוך 62 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 36 | 30 | 767487 | 196 מתוך 1,162193 מתוך 1,0278 מתוך 62 |
| בני 65 ומעלה | 13.7% | 12.4% | 696577 | 357 מתוך 1,151350 מתוך 1,01615 מתוך 62 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 41.0% | 25.8% | 737072 | 306 מתוך 1,159304 מתוך 1,02718 מתוך 62 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 9.5% | 25.3% | 181823 | 826 מתוך 1,012817 מתוך 1,00344 מתוך 58 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 142,400 | 104,300 | 747170 | 303 מתוך 1,160301 מתוך 1,02719 מתוך 62 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 80.4% | 69.8% | 501 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- נווה מיכאל 2.8 ק״מ · אביעזר 3.3 ק״מ · אדרת 3.3 ק״מ · גבעות עדן 4.0 ק״מ · גבעת ישעיהו 4.0 ק״מ