גבעת ישעיהו
סמל למ״ס 919 · יהודי · מושב · מחוז ירושלים · מועצה אזורית מטה יהודה · אוכלוסייה 740 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 71.2% (ארצי 37.8%), עלייה של 1.8 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | גבעת ישעיהו | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 27.4% | 16.1% | 544974 | 541 מתוך 1,192530 מתוך 1,03817 מתוך 63 |
| הדמוקרטים | 25.2% | 6.4% | 858281 | 185 מתוך 1,192183 מתוך 1,03813 מתוך 63 |
| ביחד | 14.0% | 9.3% | 635887 | 426 מתוך 1,192425 מתוך 1,0389 מתוך 63 |
| הליכוד | 11.9% | 20.5% | 524626 | 568 מתוך 1,192555 מתוך 1,03847 מתוך 63 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 5.7% | 2.7% | 908884 | 117 מתוך 1,192117 מתוך 1,03810 מתוך 63 |
| ישראל ביתנו | 4.5% | 5.9% | 615977 | 440 מתוך 1,192411 מתוך 1,03813 מתוך 63 |
| עוצמה יהודית | 4.3% | 5.7% | 565037 | 524 מתוך 1,192518 מתוך 1,03840 מתוך 63 |
| הציונות הדתית וזהות | 3.3% | 5.1% | 524535 | 562 מתוך 1,192558 מתוך 1,03839 מתוך 63 |
| ש״ס | 1.7% | 5.3% | 716847 | 334 מתוך 1,192327 מתוך 1,03832 מתוך 63 |
| הרשימה המשותפת | 1.0% | 8.8% | 849682 | 182 מתוך 1,19235 מתוך 1,03812 מתוך 63 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.7% | 1.7% | 231318 | 894 מתוך 1,192879 מתוך 1,03852 מתוך 63 |
| רע״ם | 0.2% | 5.9% | 556348 | 430 מתוך 1,192278 מתוך 1,03825 מתוך 63 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 21.9% | 44.0% | 453824 | 655 מתוך 1,192643 מתוך 1,03848 מתוך 63 |
| גוש השינוי | 71.2% | 37.8% | 656079 | 422 מתוך 1,192412 מתוך 1,03814 מתוך 63 |
| המפלגות הערביות | 1.2% | 14.7% | 819281 | 221 מתוך 1,19270 מתוך 1,03812 מתוך 63 |
| לא התחייבו לגוש | 5.7% | 2.8% | 898884 | 118 מתוך 1,192117 מתוך 1,03810 מתוך 63 |
| אחוז הצבעה | 76.6% | 78.0% | 383837 | 738 מתוך 1,192643 מתוך 1,03840 מתוך 63 |
| קולות כשרים | 420 | 5,690,682 | 374140 | 755 מתוך 1,192615 מתוך 1,03838 מתוך 63 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 24.9% | 64.2% | 1.7% | 8.1% | 65.7% | 173 | העבודה-מימד 31.8% |
| 2009 | 31.9%▲7.0 | 56.9%▼7.3 | 1.3%▼0.4 | 6.9%▼1.2 | 72.4% | 232 | קדימה 33.2% |
| 2013 | 25.9%▼6.0 | 66.6%▲9.7 | 1.0%▼0.3 | 3.0%▼3.9 | 75.1% | 305 | העבודה 22.3% |
| 2015 | 27.0%▲1.1 | 59.9%▼6.7 | 0.3%▼0.7 | 12.8%▲9.9 | 84.3% | 374 | המחנה הציוני 36.4% |
| אפר׳ 2019 | 22.0%▼5.0 | 69.6%▲9.7 | 0.5%▲0.2 | 7.6%▼5.2 | 77.6% | 395 | כחול לבן 42.5% |
| ספט׳ 2019 | 15.8%▼6.3 | 66.9%▼2.7 | 1.0%▲0.5 | 15.0%▲7.4 | 76.3% | 387 | כחול לבן 34.9% |
| 2020 | 23.0%▲7.3 | 74.4%▲7.5 | 2.3%▲1.3 | – | 76.2% | 391 | כחול לבן 45.5% |
| 2021 | 24.5%▲1.5 | 73.4%▼1.0 | 0.5%▼1.8 | – | 74.9% | 380 | העבודה 21.1% |
| 2022 | 26.8%▲2.3 | 69.4%▼4.0 | 1.9%▲1.4 | 0.0% | 72.5% | 366 | יש עתיד 27.9% |
| 2026 | 21.9%▼4.9 | 71.2%▲1.8 | 1.2%▼0.7 | 5.7%▲5.7 | 76.6% | 420 | ישר! 27.4% |
מפקד 2022
| גבעת ישעיהו | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 740 | 9,601,720 | 353943 | 745 מתוך 1,162620 מתוך 1,02736 מתוך 62 |
| תושבים לקמ״ר | 1,798 | – | 202211 | 930 מתוך 1,162797 מתוך 1,02755 מתוך 62 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 33 | 30 | 545062 | 443 מתוך 1,162433 מתוך 1,02718 מתוך 62 |
| בני 65 ומעלה | 9.1% | 12.4% | 393331 | 695 מתוך 1,151674 מתוך 1,01643 מתוך 62 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 43.4% | 25.8% | 807877 | 226 מתוך 1,159225 מתוך 1,02715 מתוך 62 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 24.2% | 25.3% | 717275 | 286 מתוך 1,012280 מתוך 1,00315 מתוך 58 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 119,400 | 104,300 | 514546 | 573 מתוך 1,160569 מתוך 1,02734 מתוך 62 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 79.4% | 69.8% | 548 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- שריגים (לי-און) 1.2 ק״מ · צפרירים 1.2 ק״מ · נתיב הל"ה 4.0 ק״מ · זכריה 4.3 ק״מ · עגור 4.3 ק״מ