זכריה
סמל למ״ס 799 · יהודי · מושב · מחוז ירושלים · מועצה אזורית מטה יהודה · אוכלוסייה 1,380 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 84.9% (ארצי 44.0%), ירידה של 2.9 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | זכריה | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 60.4% | 20.5% | 9999100 | 10 מתוך 1,19210 מתוך 1,0381 מתוך 63 |
| עוצמה יהודית | 14.9% | 5.7% | 908889 | 123 מתוך 1,192122 מתוך 1,0388 מתוך 63 |
| ישר! | 6.0% | 16.1% | 261915 | 876 מתוך 1,192844 מתוך 1,03853 מתוך 63 |
| ש״ס | 4.5% | 5.3% | 848265 | 182 מתוך 1,192178 מתוך 1,03823 מתוך 63 |
| הציונות הדתית וזהות | 3.4% | 5.1% | 534640 | 545 מתוך 1,192541 מתוך 1,03837 מתוך 63 |
| ביחד | 2.9% | 9.3% | 251521 | 893 מתוך 1,192877 מתוך 1,03850 מתוך 63 |
| ישראל ביתנו | 2.4% | 5.9% | 362942 | 758 מתוך 1,192726 מתוך 1,03837 מתוך 63 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.1% | 2.7% | 352627 | 759 מתוך 1,192751 מתוך 1,03845 מתוך 63 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.3% | 1.7% | 393132 | 694 מתוך 1,192686 מתוך 1,03840 מתוך 63 |
| הדמוקרטים | 1.1% | 6.4% | 242215 | 901 מתוך 1,192803 מתוך 1,03854 מתוך 63 |
| יהדות התורה | 0.2% | 5.5% | 635847 | 358 מתוך 1,192349 מתוך 1,03833 מתוך 63 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.2% | 0.2% | 817987 | 178 מתוך 1,192176 מתוך 1,0388 מתוך 63 |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.5% | 0.8% | 697568 | 286 מתוך 1,192197 מתוך 1,03816 מתוך 63 |
| גוש ביבי | 84.9% | 44.0% | 858387 | 175 מתוך 1,192174 מתוך 1,0389 מתוך 63 |
| גוש השינוי | 12.5% | 37.8% | 251819 | 889 מתוך 1,192849 מתוך 1,03851 מתוך 63 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 2.1% | 2.8% | 342527 | 771 מתוך 1,192759 מתוך 1,03846 מתוך 63 |
| אחוז הצבעה | 79.7% | 78.0% | 636469 | 432 מתוך 1,192361 מתוך 1,03819 מתוך 63 |
| קולות כשרים | 616 | 5,690,682 | 606669 | 483 מתוך 1,192354 מתוך 1,03820 מתוך 63 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 57.5% | 37.8% | 0.0% | 4.1% | 67.0% | 294 | קדימה 25.5% |
| 2009 | 74.0%▲16.6 | 23.9%▼13.8 | 0.0%±0.0 | 0.5%▼3.6 | 72.1% | 393 | הליכוד 47.3% |
| 2013 | 73.2%▼0.8 | 24.0%▲0.1 | 0.0%±0.0 | 2.1%▲1.6 | 74.6% | 467 | הליכוד ביתנו 48.0% |
| 2015 | 78.9%▲5.6 | 10.5%▼13.5 | 0.0%±0.0 | 10.3%▲8.1 | 80.8% | 554 | הליכוד 63.5% |
| אפר׳ 2019 | 82.6%▲3.8 | 10.6%▲0.1 | 0.0%±0.0 | 6.2%▼4.0 | 76.3% | 576 | הליכוד 68.2% |
| ספט׳ 2019 | 79.3%▼3.4 | 11.4%▲0.8 | 0.0%±0.0 | 9.3%▲3.1 | 75.4% | 579 | הליכוד 64.1% |
| 2020 | 86.7%▲7.4 | 13.1%▲1.7 | 0.0%±0.0 | – | 77.0% | 587 | הליכוד 73.6% |
| 2021 | 86.3%▼0.4 | 12.8%▼0.3 | 0.0%±0.0 | – | 76.0% | 578 | הליכוד 62.1% |
| 2022 | 87.8%▲1.4 | 11.7%▼1.1 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 81.6% | 622 | הליכוד 61.7% |
| 2026 | 84.9%▼2.9 | 12.5%▲0.8 | 0.0%±0.0 | 2.1%▲2.1 | 79.7% | 616 | הליכוד 60.4% |
מפקד 2022
| זכריה | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,380 | 9,601,720 | 707880 | 346 מתוך 1,162229 מתוך 1,02713 מתוך 62 |
| תושבים לקמ״ר | 2,820 | – | 576361 | 501 מתוך 1,162376 מתוך 1,02725 מתוך 62 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | מסורתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 30 | 30 | 373133 | 678 מתוך 1,162658 מתוך 1,02736 מתוך 62 |
| בני 65 ומעלה | 8.7% | 12.4% | 363025 | 724 מתוך 1,151702 מתוך 1,01645 מתוך 62 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 13.1% | 25.8% | 1167 | 1,029 מתוך 1,159965 מתוך 1,02758 מתוך 62 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 12.0% | 25.3% | 282832 | 727 מתוך 1,012718 מתוך 1,00340 מתוך 58 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 116,200 | 104,300 | 474039 | 618 מתוך 1,160613 מתוך 1,02737 מתוך 62 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 66.8% | 69.8% | 939 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- שדות מיכה 2.6 ק״מ · עגור 3.4 ק״מ · שריגים (לי-און) 3.7 ק״מ · גבעת ישעיהו 4.3 ק״מ · נתיב הל"ה 4.3 ק״מ