עגור
סמל למ״ס 794 · יהודי · מושב · מחוז ירושלים · מועצה אזורית מטה יהודה · אוכלוסייה 430 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 86.2% (ארצי 44.0%), ירידה של 2.4 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | עגור | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 52.4% | 20.5% | 969695 | 46 מתוך 1,19246 מתוך 1,0384 מתוך 63 |
| עוצמה יהודית | 14.6% | 5.7% | 898887 | 127 מתוך 1,192126 מתוך 1,0389 מתוך 63 |
| ש״ס | 9.4% | 5.3% | 949484 | 67 מתוך 1,19266 מתוך 1,03810 מתוך 63 |
| ישר! | 8.3% | 16.1% | 302229 | 832 מתוך 1,192807 מתוך 1,03845 מתוך 63 |
| הציונות הדתית וזהות | 7.9% | 5.1% | 797684 | 247 מתוך 1,192246 מתוך 1,03810 מתוך 63 |
| הדמוקרטים | 2.4% | 6.4% | 363223 | 760 מתוך 1,192702 מתוך 1,03848 מתוך 63 |
| יהדות התורה | 0.8% | 5.5% | 878676 | 135 מתוך 1,192131 מתוך 1,03816 מתוך 63 |
| ביחד | 0.8% | 9.3% | 1556 | 1,010 מתוך 1,192982 מתוך 1,03857 מתוך 63 |
| ישראל ביתנו | 0.8% | 5.9% | 221418 | 921 מתוך 1,192883 מתוך 1,03851 מתוך 63 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.8% | 2.7% | 1878 | 973 מתוך 1,192952 מתוך 1,03857 מתוך 63 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.8% | 1.7% | 251519 | 866 מתוך 1,192854 מתוך 1,03850 מתוך 63 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.4% | 0.2% | 888692 | 120 מתוך 1,192118 מתוך 1,0383 מתוך 63 |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.8% | 0.8% | 858984 | 136 מתוך 1,19289 מתוך 1,0389 מתוך 63 |
| גוש ביבי | 86.2% | 44.0% | 868489 | 164 מתוך 1,192163 מתוך 1,0387 מתוך 63 |
| גוש השינוי | 12.2% | 37.8% | 251818 | 892 מתוך 1,192852 מתוך 1,03852 מתוך 63 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 0.8% | 2.8% | 1778 | 975 מתוך 1,192952 מתוך 1,03857 מתוך 63 |
| אחוז הצבעה | 78.2% | 78.0% | 495060 | 598 מתוך 1,192515 מתוך 1,03826 מתוך 63 |
| קולות כשרים | 254 | 5,690,682 | 141516 | 1,029 מתוך 1,192882 מתוך 1,03853 מתוך 63 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 62.0% | 33.1% | 0.0% | 4.3% | 65.9% | 163 | ש״ס 27.6% |
| 2009 | 63.5%▲1.6 | 33.5%▲0.4 | 0.6%▲0.6 | 1.2%▼3.1 | 70.4% | 170 | הליכוד 39.4% |
| 2013 | 68.9%▲5.4 | 20.7%▼12.8 | 1.0%▲0.4 | 7.8%▲6.6 | 71.5% | 193 | הליכוד ביתנו 42.0% |
| 2015 | 71.0%▲2.1 | 10.1%▼10.6 | 0.0%▼1.0 | 17.9%▲10.1 | 72.7% | 207 | הליכוד 52.7% |
| אפר׳ 2019 | 84.4%▲13.4 | 13.4%▲3.2 | 0.0%±0.0 | 2.2%▼15.6 | 73.9% | 224 | הליכוד 66.5% |
| ספט׳ 2019 | 86.3%▲1.9 | 11.6%▼1.8 | 0.4%▲0.4 | 1.7%▼0.5 | 78.5% | 233 | הליכוד 67.0% |
| 2020 | 88.0%▲1.8 | 11.6%±0.0 | 0.4%±0.0 | – | 80.1% | 242 | הליכוד 66.1% |
| 2021 | 84.9%▼3.1 | 13.8%▲2.2 | 0.0%▼0.4 | – | 73.7% | 232 | הליכוד 62.5% |
| 2022 | 88.6%▲3.7 | 10.6%▼3.2 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 75.5% | 245 | הליכוד 51.4% |
| 2026 | 86.2%▼2.4 | 12.2%▲1.6 | 0.0%±0.0 | 0.8%▲0.8 | 78.2% | 254 | הליכוד 52.4% |
מפקד 2022
| עגור | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 430 | 9,601,720 | 111210 | 1,030 מתוך 1,162900 מתוך 1,02756 מתוך 62 |
| תושבים לקמ״ר | 1,646 | – | 14157 | 1,004 מתוך 1,162870 מתוך 1,02758 מתוך 62 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | מסורתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 30 | 30 | 373133 | 678 מתוך 1,162658 מתוך 1,02736 מתוך 62 |
| בני 65 ומעלה | 11.1% | 12.4% | 555059 | 522 מתוך 1,151510 מתוך 1,01626 מתוך 62 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 11.5% | 25.8% | 745 | 1,077 מתוך 1,159989 מתוך 1,02759 מתוך 62 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 5.6% | 25.3% | 887 | 933 מתוך 1,012924 מתוך 1,00354 מתוך 58 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 113,200 | 104,300 | 433634 | 664 מתוך 1,160658 מתוך 1,02741 מתוך 62 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 92.4% | 69.8% | 85 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- לוזית 2.7 ק״מ · שדות מיכה 2.7 ק״מ · שריגים (לי-און) 3.1 ק״מ · זכריה 3.4 ק״מ · גבעת ישעיהו 4.3 ק״מ