עדי
סמל למ״ס 1199 · יהודי · יישוב קהילתי · מחוז הצפון · מועצה אזורית עמק יזרעאל · אוכלוסייה 1,830 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 75.6% (ארצי 37.8%), עלייה של 1.3 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | עדי | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 40.3% | 16.1% | 898889 | 127 מתוך 1,192123 מתוך 1,03845 מתוך 408 |
| ביחד | 21.0% | 9.3% | 959496 | 61 מתוך 1,19261 מתוך 1,03817 מתוך 408 |
| הליכוד | 13.7% | 20.5% | 575265 | 510 מתוך 1,192498 מתוך 1,038143 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 9.0% | 6.4% | 555049 | 541 מתוך 1,192523 מתוך 1,038209 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 5.3% | 5.9% | 757467 | 289 מתוך 1,192261 מתוך 1,038130 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.8% | 2.7% | 676268 | 377 מתוך 1,192377 מתוך 1,038123 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 2.3% | 5.7% | 403253 | 702 מתוך 1,192694 מתוך 1,038187 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 2.1% | 5.1% | 342542 | 774 מתוך 1,192766 מתוך 1,038235 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.1% | 1.7% | 635865 | 415 מתוך 1,192412 מתוך 1,038133 מתוך 408 |
| יהדות התורה | 0.3% | 5.5% | 706780 | 277 מתוך 1,192269 מתוך 1,03864 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.1% | 5.3% | 322940 | 744 מתוך 1,192711 מתוך 1,038211 מתוך 408 |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 8.8% | 485643 | 535 מתוך 1,192382 מתוך 1,038219 מתוך 408 |
| רע״ם | 0.1% | 5.9% | 485540 | 534 מתוך 1,192381 מתוך 1,038231 מתוך 408 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 20.4% | 44.0% | 433656 | 680 מתוך 1,192668 מתוך 1,038179 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 75.6% | 37.8% | 696563 | 368 מתוך 1,192360 מתוך 1,038151 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.2% | 14.7% | 404629 | 615 מתוך 1,192462 מתוך 1,038256 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 3.8% | 2.8% | 666167 | 383 מתוך 1,192382 מתוך 1,038126 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 79.4% | 78.0% | 606272 | 465 מתוך 1,192389 מתוך 1,038110 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 1,164 | 5,690,682 | 778479 | 275 מתוך 1,192167 מתוך 1,03886 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 15.1% | 71.4% | 0.1% | 13.2% | 78.8% | 788 | קדימה 48.7% |
| 2009 | 28.8%▲13.7 | 67.8%▼3.6 | 0.2%▲0.1 | 0.8%▼12.4 | 78.7% | 892 | קדימה 49.8% |
| 2013 | 26.7%▼2.1 | 69.8%▲2.0 | 0.1%▼0.1 | 1.7%▲0.9 | 74.5% | 933 | יש עתיד 34.3% |
| 2015 | 23.3%▼3.4 | 66.6%▼3.1 | 0.0%▼0.1 | 9.8%▲8.1 | 80.3% | 1,082 | המחנה הציוני 40.0% |
| אפר׳ 2019 | 25.4%▲2.1 | 69.2%▲2.5 | 0.0%±0.0 | 5.1%▼4.7 | 77.1% | 1,138 | כחול לבן 60.2% |
| ספט׳ 2019 | 22.1%▼3.3 | 71.1%▲2.0 | 0.1%▲0.1 | 6.3%▲1.2 | 75.7% | 1,125 | כחול לבן 62.1% |
| 2020 | 25.2%▲3.0 | 74.7%▲3.6 | 0.0%▼0.1 | – | 74.4% | 1,109 | כחול לבן 66.3% |
| 2021 | 22.5%▼2.7 | 75.2%▲0.5 | 0.0%±0.0 | – | 76.4% | 1,131 | יש עתיד 33.0% |
| 2022 | 23.8%▲1.4 | 74.3%▼0.9 | 0.1%▲0.1 | 0.0% | 73.5% | 1,103 | יש עתיד 43.0% |
| 2026 | 20.4%▼3.4 | 75.6%▲1.3 | 0.2%▲0.1 | 3.8%▲3.8 | 79.4% | 1,164 | ישר! 40.3% |
מפקד 2022
| עדי | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,830 | 9,601,720 | 758377 | 289 מתוך 1,162180 מתוך 1,02796 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 3,522 | – | 687473 | 377 מתוך 1,162267 מתוך 1,027111 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 37 | 30 | 838179 | 141 מתוך 1,162140 מתוך 1,02761 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 12.4% | 12.4% | 625858 | 429 מתוך 1,151420 מתוך 1,016167 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 41.2% | 25.8% | 747179 | 297 מתוך 1,159295 מתוך 1,02786 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 8.5% | 25.3% | 141517 | 861 מתוך 1,012852 מתוך 1,003266 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 172,000 | 104,300 | 929194 | 93 מתוך 1,16093 מתוך 1,02725 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 85.8% | 69.8% | 266 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- סואעד (חמירה) 1.7 ק״מ · הרדוף 2.1 ק״מ · ראס עלי 2.1 ק״מ · שפרעם 2.7 ק״מ · ח'ואלד (שבט) 3.0 ק״מ