שפרעם

סמל למ״ס 8800 · ערבי מוסלמי · יישוב עירוני ערבי · מחוז הצפון · אוכלוסייה 42,710 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: המפלגות הערביות 79.6% (ארצי 14.7%), עלייה של 0.5 נקודות מאז 2022; הרשימה המשותפת הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 11.6%2009: מחנה נתניהו 16.8%2013: מחנה נתניהו 13.2%2015: מחנה נתניהו 15.3%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 18.4%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 2.0%2020: מחנה נתניהו 1.4%2021: מחנה נתניהו 3.8%2022: מחנה נתניהו 1.9%2026: מחנה נתניהו 1.6%2006: המחנה שמולו 16.4%2009: המחנה שמולו 8.2%2013: המחנה שמולו 9.9%2015: המחנה שמולו 8.5%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 18.5%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 12.2%2020: המחנה שמולו 15.1%2021: המחנה שמולו 22.0%2022: המחנה שמולו 17.8%2026: המחנה שמולו 17.9%2006: מפלגות ערביות 71.0%2009: מפלגות ערביות 73.8%2013: מפלגות ערביות 75.9%2015: מפלגות ערביות 73.0%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 61.5%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 73.9%2020: מפלגות ערביות 83.1%2021: מפלגות ערביות 73.2%2022: מפלגות ערביות 79.1%2026: מפלגות ערביות 79.6%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהשפרעםישראלאחוזוןדירוג
הרשימה המשותפת58.6%8.8%96259250 מתוך 1,19246 מתוך 6134 מתוך 408
רע״ם21.0%5.9%912387106 מתוך 1,19246 מתוך 6152 מתוך 408
ישראל ביתנו10.5%5.9%971009439 מתוך 1,1921 מתוך 6125 מתוך 408
הדמוקרטים3.6%6.4%428735681 מתוך 1,1928 מתוך 61261 מתוך 408
ישר!3.6%16.1%219817933 מתוך 1,1922 מתוך 61340 מתוך 408
הליכוד1.4%20.5%1198141,050 מתוך 1,1922 מתוך 61344 מתוך 408
ביחד0.2%9.3%1088111,061 מתוך 1,1926 מתוך 61360 מתוך 408
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה0.1%1.7%1388151,029 מתוך 1,1924 מתוך 61338 מתוך 408
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה0.1%2.7%1082111,048 מתוך 1,1923 מתוך 61350 מתוך 408
עוצמה יהודית0.0%5.7%––––––
ש״ס0.0%5.3%––––––
יהדות התורה0.0%5.5%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הציונות הדתית וזהות0.0%5.1%––––––
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.7%0.8%825383176 מתוך 1,19226 מתוך 6157 מתוך 408
גוש ביבי1.6%44.0%1097131,075 מתוך 1,1923 מתוך 61353 מתוך 408
גוש השינוי17.9%37.8%309724836 מתוך 1,1923 מתוך 61308 מתוך 408
המפלגות הערביות79.6%14.7%90387116 מתוך 1,19259 מתוך 6155 מתוך 408
לא התחייבו לגוש0.1%2.8%87091,061 מתוך 1,1925 מתוך 61354 מתוך 408
אחוז הצבעה76.7%78.0%381550728 מתוך 1,19252 מתוך 61199 מתוך 408
קולות כשרים25,2315,690,68296959849 מתוך 1,1924 מתוך 618 מתוך 408

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
200611.6%16.4%71.0%0.5%58.2%11,417חד״ש 38.9%
200916.8%▲5.28.2%▼8.273.8%▲2.80.0%▼0.448.7%10,296חד״ש 37.7%
201313.2%▼3.69.9%▲1.775.9%▲2.10.5%▲0.454.1%12,883חד״ש 31.9%
201515.3%▲2.18.5%▼1.373.0%▼2.92.5%▲2.159.2%15,025הרשימה המשותפת 73.0%
אפר׳ 201918.4%▲3.118.5%▲10.061.5%▼11.50.6%▼2.047.4%13,280חד״ש-תע״ל 42.3%
ספט׳ 20192.0%▼16.412.2%▼6.373.9%▲12.410.6%▲10.159.2%16,327הרשימה המשותפת 73.9%
20201.4%▼0.615.1%▲2.883.1%▲9.2–65.9%19,032הרשימה המשותפת 83.1%
20213.8%▲2.422.0%▲6.973.2%▼9.9–44.8%13,215הרשימה המשותפת 53.9%
20221.9%▼1.917.8%▼4.179.1%▲5.90.0%51.5%15,703חד״ש-תע״ל 36.6%
20261.6%▼0.317.9%▲0.179.6%▲0.50.1%▲0.176.7%25,231הרשימה המשותפת 58.6%

מפקד 2022

שפרעםישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)42,7109,601,72096959849 מתוך 1,1624 מתוך 618 מתוך 408
תושבים לקמ״ר5,115–803087232 מתוך 1,16243 מתוך 6154 מתוך 408
הדת הגדולה ביותרמוסלמיםיהודים
רוב משקי הביתמסורתיחילוני
גיל חציוני2930339328730 מתוך 1,1621 מתוך 61270 מתוך 408
בני 65 ומעלה7.6%12.4%299027810 מתוך 1,1516 מתוך 61295 מתוך 408
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)12.8%25.8%1042151,040 מתוך 1,15936 מתוך 61348 מתוך 407
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)–25.3%
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)80,100104,300958131,052 מתוך 1,16026 מתוך 61355 מתוך 408

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202257.3%69.8%1,047 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים