אפיקים
סמל למ״ס 176 · יהודי · קיבוץ · מחוז הצפון · מועצה אזורית עמק הירדן · אוכלוסייה 1,060 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 89.9% (ארצי 37.8%), עלייה של 1.0 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | אפיקים | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 38.1% | 16.1% | 828082 | 208 מתוך 1,192204 מתוך 1,03874 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 29.5% | 6.4% | 898886 | 124 מתוך 1,192123 מתוך 1,03854 מתוך 408 |
| ביחד | 16.2% | 9.3% | 767278 | 288 מתוך 1,192287 מתוך 1,03892 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 6.1% | 5.9% | 838376 | 188 מתוך 1,192160 מתוך 1,03891 מתוך 408 |
| הליכוד | 4.0% | 20.5% | 221325 | 924 מתוך 1,192895 מתוך 1,038305 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 1.9% | 2.7% | 312235 | 800 מתוך 1,192792 מתוך 1,038260 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 1.1% | 5.7% | 271736 | 856 מתוך 1,192845 מתוך 1,038254 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 1.1% | 5.1% | 20929 | 946 מתוך 1,192937 מתוך 1,038287 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.9% | 1.7% | 271831 | 834 מתוך 1,192824 מתוך 1,038265 מתוך 408 |
| הרשימה המשותפת | 0.5% | 8.8% | 768767 | 256 מתוך 1,192107 מתוך 1,038121 מתוך 408 |
| רע״ם | 0.2% | 5.9% | 556344 | 430 מתוך 1,192278 מתוך 1,038198 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.4% | 0.8% | 606757 | 372 מתוך 1,192262 מתוך 1,038135 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 7.1% | 44.0% | 191025 | 963 מתוך 1,192938 מתוך 1,038307 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 89.9% | 37.8% | 939292 | 88 מתוך 1,19288 מתוך 1,03833 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.7% | 14.7% | 708161 | 321 מתוך 1,192168 מתוך 1,038149 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 1.9% | 2.8% | 302133 | 808 מתוך 1,192795 מתוך 1,038265 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 71.9% | 78.0% | 181624 | 982 מתוך 1,192867 מתוך 1,038310 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 801 | 5,690,682 | 717873 | 346 מתוך 1,192224 מתוך 1,038111 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 3.0% | 86.6% | 0.0% | 9.3% | 68.2% | 678 | העבודה-מימד 67.1% |
| 2009 | 9.6%▲6.6 | 83.9%▼2.7 | 0.3%▲0.3 | 2.2%▼7.1 | 68.1% | 678 | העבודה 52.1% |
| 2013 | 7.0%▼2.6 | 87.6%▲3.6 | 0.6%▲0.3 | 2.3%▲0.1 | 68.3% | 699 | העבודה 58.8% |
| 2015 | 7.3%▲0.3 | 88.1%▲0.5 | 0.1%▼0.4 | 3.9%▲1.6 | 69.6% | 722 | המחנה הציוני 70.4% |
| אפר׳ 2019 | 7.3%▼0.1 | 88.8%▲0.8 | 0.1%±0.0 | 3.6%▼0.2 | 68.8% | 744 | כחול לבן 50.3% |
| ספט׳ 2019 | 6.9%▼0.4 | 88.9%▲0.1 | 0.3%▲0.1 | 3.1%▼0.5 | 66.1% | 712 | כחול לבן 52.9% |
| 2020 | 8.3%▲1.5 | 90.2%▲1.2 | 1.0%▲0.7 | – | 67.5% | 731 | כחול לבן 59.2% |
| 2021 | 8.1%▼0.2 | 90.5%▲0.3 | 0.1%▼0.8 | – | 66.6% | 726 | העבודה 38.3% |
| 2022 | 8.8%▲0.7 | 88.9%▼1.6 | 0.3%▲0.1 | 0.0% | 66.2% | 705 | יש עתיד 35.3% |
| 2026 | 7.1%▼1.7 | 89.9%▲1.0 | 0.7%▲0.5 | 1.9%▲1.9 | 71.9% | 801 | ישר! 38.1% |
מפקד 2022
| אפיקים | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,060 | 9,601,720 | 586463 | 489 מתוך 1,162369 מתוך 1,027150 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 2,048 | – | 303433 | 809 מתוך 1,162677 מתוך 1,027272 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 42 | 30 | 979797 | 23 מתוך 1,16223 מתוך 1,0279 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 25.9% | 12.4% | 999898 | 17 מתוך 1,15117 מתוך 1,01610 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 35.2% | 25.8% | 554963 | 525 מתוך 1,159522 מתוך 1,027152 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 34.8% | 25.3% | 888891 | 115 מתוך 1,012114 מתוך 1,00327 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 139,700 | 104,300 | 716881 | 331 מתוך 1,160329 מתוך 1,02776 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 89.9% | 69.8% | 136 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- בית זרע 1.0 ק״מ · מסדה 1.9 ק״מ · דגניה ב' 2.1 ק״מ · אשדות יעקב (מאוחד) 2.2 ק״מ · שער הגולן 2.5 ק״מ