שער הגולן
סמל למ״ס 264 · יהודי · קיבוץ · מחוז הצפון · מועצה אזורית עמק הירדן · אוכלוסייה 620 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 91.1% (ארצי 37.8%), ירידה של 0.5 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | שער הגולן | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 44.4% | 16.1% | 969697 | 47 מתוך 1,19244 מתוך 1,03812 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 30.1% | 6.4% | 908988 | 116 מתוך 1,192115 מתוך 1,03850 מתוך 408 |
| ביחד | 13.5% | 9.3% | 615561 | 457 מתוך 1,192456 מתוך 1,038153 מתוך 408 |
| הליכוד | 3.6% | 20.5% | 211224 | 944 מתוך 1,192915 מתוך 1,038312 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 3.1% | 5.9% | 423738 | 670 מתוך 1,192639 מתוך 1,038245 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 1.3% | 2.7% | 231326 | 905 מתוך 1,192889 מתוך 1,038297 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.3% | 1.7% | 393144 | 694 מתוך 1,192686 מתוך 1,038218 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 1.0% | 5.7% | 251634 | 872 מתוך 1,192860 מתוך 1,038262 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 1.0% | 5.1% | 18727 | 955 מתוך 1,192946 מתוך 1,038289 מתוך 408 |
| רע״ם | 0.5% | 5.9% | 768766 | 251 מתוך 1,192103 מתוך 1,038124 מתוך 408 |
| הרשימה המשותפת | 0.3% | 8.8% | 667556 | 343 מתוך 1,192190 מתוך 1,038151 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 6.9% | 44.0% | 18923 | 967 מתוך 1,192942 מתוך 1,038310 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 91.1% | 37.8% | 959494 | 61 מתוך 1,19261 מתוך 1,03824 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.8% | 14.7% | 738464 | 284 מתוך 1,192131 מתוך 1,038136 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 1.3% | 2.8% | 221325 | 911 מתוך 1,192891 מתוך 1,038301 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 77.8% | 78.0% | 474760 | 633 מתוך 1,192548 מתוך 1,038165 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 392 | 5,690,682 | 323632 | 803 מתוך 1,192662 מתוך 1,038276 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 2.2% | 86.6% | 0.0% | 10.9% | 75.5% | 366 | מרצ-יחד 42.1% |
| 2009 | 7.0%▲4.9 | 88.1%▲1.5 | 0.8%▲0.8 | 2.7%▼8.2 | 73.7% | 369 | קדימה 34.4% |
| 2013 | 6.2%▼0.9 | 90.9%▲2.8 | 0.0%▼0.8 | 2.7%±0.0 | 74.9% | 374 | העבודה 38.8% |
| 2015 | 7.4%▲1.3 | 87.5%▼3.4 | 0.8%▲0.8 | 4.3%▲1.6 | 75.4% | 376 | המחנה הציוני 53.7% |
| אפר׳ 2019 | 7.4%▼0.1 | 90.4%▲2.9 | 0.3%▼0.5 | 2.0%▼2.2 | 79.9% | 394 | כחול לבן 54.6% |
| ספט׳ 2019 | 5.8%▼1.6 | 92.0%▲1.7 | 0.6%▲0.3 | 1.7%▼0.4 | 73.6% | 363 | כחול לבן 53.7% |
| 2020 | 7.4%▲1.6 | 91.5%▼0.5 | 0.5%±0.0 | – | 74.5% | 365 | כחול לבן 61.6% |
| 2021 | 5.2%▼2.2 | 93.1%▲1.6 | 0.5%±0.0 | – | 74.8% | 364 | העבודה 25.0% |
| 2022 | 6.9%▲1.7 | 91.6%▼1.5 | 0.3%▼0.3 | 0.0% | 70.6% | 346 | יש עתיד 37.3% |
| 2026 | 6.9%±0.0 | 91.1%▼0.5 | 0.8%▲0.5 | 1.3%▲1.3 | 77.8% | 392 | ישר! 44.4% |
מפקד 2022
| שער הגולן | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 620 | 9,601,720 | 252728 | 868 מתוך 1,162741 מתוך 1,027293 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 1,928 | – | 252830 | 868 מתוך 1,162735 מתוך 1,027287 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 45 | 30 | 999999 | 11 מתוך 1,16211 מתוך 1,0274 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 29.1% | 12.4% | 999999 | 10 מתוך 1,15110 מתוך 1,0164 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 28.2% | 25.8% | 393146 | 710 מתוך 1,159706 מתוך 1,027222 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 12.2% | 25.3% | 292932 | 717 מתוך 1,012708 מתוך 1,003218 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 106,300 | 104,300 | 332543 | 775 מתוך 1,160768 מתוך 1,027232 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 74.1% | 69.8% | 754 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- מסדה 0.7 ק״מ · מעגן 2.2 ק״מ · תל קציר 2.3 ק״מ · אפיקים 2.5 ק״מ · בית זרע 2.9 ק״מ